Живий Журнал
 
ЖЖ інфо » Статті » Україна

Що потрібно враховувати при вивезенні українських сувенірів за кордон?

Автор: Оксана Загороднюк, 01.04.2024, 12:58:27 Що потрібно враховувати при вивезенні українських сувенірів за кордон?

При вивезенні українських сувенірів за кордон слід враховувати кілька важливих моментів, щоб уникнути проблем із митними службами та іншими органами контролю. Українські сувеніри – це не лише предмети, а й частинка культурного надбання, яка відображає багатовікову історію та традиції нашої країни. Подорожуючи за кордон, багато туристів прагнуть подарувати або пам’ятати про Україну, купуючи місцеві сувеніри. Проте, перед вивезенням таких предметів слід ознайомитися з правилами, які регулюють цей процес.

 • Митні обмеження та обов'язки. Перш за все, перевірте митні обмеження та обов'язки країни, до якої ви збираєтеся подорожувати. Деякі країни можуть мати обмеження на ввезення певних типів товарів або обмеження на їх кількість.
 • Декларування товарів. Будьте готові декларувати українські сувеніри при виїзді за кордон. Це може знадобитися для уникнення проблем із митними службами. В деяких країнах декларування товарів підвищує рівень вашої чесності перед митними органами.
 • Заборонені або обмежені предмети. Переконайтеся, що у вас немає сувенірів, які можуть бути заборонені або обмежені у країні вашого призначення. Наприклад, деякі країни можуть мати обмеження на ввезення предметів, що містять природні ресурси або зображення культурно чутливих аспектів.
 • Податки та мита. Перевірте, чи необхідно сплатити податки або мита за ввезення українських сувенірів. Деякі країни можуть вимагати сплати певних податків або мит за ввезення товарів.
 • Культурні особливості та етикет. Пам'ятайте про культурні особливості та етикет країни, до якої ви подорожуєте. Деякі сувеніри можуть мати особливе значення або бути нецінними з точки зору місцевої культури. Будьте поважні до цих аспектів.
 • Упаковка та транспортування. Переконайтеся, що українські сувеніри належним чином упаковані для транспортування, щоб уникнути їх пошкодження під час перевезення.
 • Ліміти на кількість. Деякі країни можуть мати обмеження на кількість сувенірів, які можна ввезти без додаткових дозволів або оподаткування. Переконайтеся, що ваша кількість сувенірів відповідає місцевим правилам.


Загальна порада - завчасно ознайомитися з правилами та вимогами країни, до якої ви подорожуєте, щоб уникнути неприємностей під час вивезення українських сувенірів за кордон.

Ляльки-мотанки з України

Де можна купити українські сувеніри?

 • Магазини сувенірів у туристичних зонах. В містах, які часто відвідують туристи, таких як Київ, Львів, Одеса та інші, існують численні магазини, які спеціалізуються на українських сувенірах. Ці магазини зазвичай пропонують широкий асортимент товарів, включаючи вишиванки, кераміку, ляльки-мотанки, мальовничі посудини з фірмовими орнаментами та багато іншого.
 • Ремісничі ярмарки та фестивалі. Україна відома своєю ремісничою традицією, тому у різних містах регулярно проводяться ярмарки та фестивалі, де майстри представляють свої унікальні вироби. Тут можна знайти найрізноманітніші сувеніри, які виготовлені вручну за традиційними технологіями.
 • Музеї та мистецькі галереї. Деякі музеї та галереї продають українські сувеніри у своїх магазинах подарунків. Це може бути відмінним місцем для придбання автентичних товарів, які мають певну історичну або культурну цінність.
 • Інтернет-магазини. В останні роки все більше українських виробників сувенірів відкривають свої інтернет-магазини. Це дозволяє купувати українські сувеніри онлайн з будь-якої точки світу. Проте, варто обирати відомі та надійні магазини з гарною репутацією.
 • Ярмарки ремесел та регіональні базари. У різних регіонах України часто проводяться ярмарки ремесел та базари, де місцеві майстри продають свої вироби. Це може бути чудовим місцем для знайомства з унікальними сувенірами та підтримки місцевих майстрів.


Якщо ж ви хочете купити дійсно автентичні якісні сувеніри, подарунки або національний одяг в Україні, можна звернутися до магазину Folkmart. Інтернет-магазин сувенірів Фолкмарт - це дійсно якісні товари по справедливим цінам. Переваги звернення в магазин folkmart.ua:

 • Фолкмарт пропонує широкий асортимент українських сувенірів, включаючи вишиванки, кераміку, ляльки-мотанки, посуд з фірмовими орнаментами та багато іншого. Ви знайдете тут ідеальний сувенір для себе чи вашого друга.
 • Всі товари, представлені у магазині Фолкмарт, відомі своєю високою якістю. Майстри та виробники, що співпрацюють з магазином, дбають про якість своїх виробів.
 • Фолкмарт пропонує зручну та швидку доставку своїх товарів по всій підконтрольній частині України.
 • Ціни в інтернет-магазині Фолкмарт є адекватними та конкурентоспроможними. Ви отримуєте якісний український сувенір за розумну ціну.
 • Команда Фолкмарт завжди готова допомогти вам у виборі товарів та у вирішенні будь-яких питань. Ви можете розраховувати на професійний та дружній підхід до кожного клієнта.
Автор: Оксана Загороднюк, редактор рубрики "Україна" на ЖЖ.info
Україна | 01.04.2024 | Переглядів: 193 | презент, подарок, сувенир, сувенір, украина

Читайте також на цю тему: