Живой Журнал
ЖЖ инфо » Статьи » Украина
 

Прості секрети при вивченні польської мови

Автор: Ірина Ковилянська, 20 Июля 2015, 10:53:35 Прості секрети при вивченні польської мови
Легко або важко вивчити польську мову? Все по-різному говорять. Одні кажуть, що це найскладніше, інші, що це зовсім не так важко. Звідки такі розбіжності? Давайте розбиратися.

Мені було дуже просто вивчити польську мову і не дуже просто англійська. Чому? Тому що польська мова я вивчала при повному зануренні в мовне середовище, в справжній типовою польській родині, а англійський спочатку за підручниками, а потім при обмеженій мовній практиці. Ось і все пояснення.

Якщо хтось мучиться з мовою, роками не може вивчити, це означає тільки одне: ця людина користується неправильними методами навчання, не правильно вибрала курси в польщі. Кожен, абсолютно кожен, хто потрапив у мовне середовище і мав можливість постійно практикуватися в говорінні, скаже, що важко було небагато спочатку, через постійну бомбардування мовою і необхідності хоч якось розуміти співрозмовників, але зате потім було все легше, і мову вивчився як би сам собою.

Ось вам і вся філософія. Самий ідеальний спосіб вивчити іноземну мову - це виїхати в країну мови і з годик пожити там в якомусь товариському сімействі. На жаль, завдання не дуже легко здійсненне. Звичайно, якщо дуже-дуже треба і є кошти, це досить просто організувати. Тому, дійсно, якщо у вас є така можливість, їдьте на місяць, два, три і більше за кордон і спілкуйтеся стільки, скільки можна!

Аристократи і багаті люди так, адже їх, і робили: висилали своїх нащадків на годик за кордон по закінченні гімназії. І правильно робили. Якщо у вас є великі діти, які закінчують школу, не запихати їх відразу в ВУЗ, вишліть їх за кордон попрацювати і повчитися. Попрацювати - тільки щоб на життя вистачило, а весь інший час - на вивчення мови. Зараз, у часи комп'ютерів та інтернету, організувати таке можливо. Чи не елементарно, але при наявності сильного бажання - можливо!

Звичайно, багато хто зі мною не погодяться, адже у нас прийнято довго тримати дітей при собі, але подумайте про мету. Мета: мати дитину при собі, щоб наша душенька була спокійна, або ж дати йому гарну європейську освіту? Все залежить від того, що ми хочемо в кінцевому підсумку отримати!

А що робити батькам і матерям сімейств, обтяжених роботою, будинками, кредитами, вихованням дітей і потрібне дописати ?! Тут уже не все так просто. Не скажеш «Адьо!», Адже. Як зануритися в мовне середовище, якщо ти вже занурений з головою в плинність? Потрібно бути розумнішими і спритнішими. Є способи, і ми присвятимо їм цю серію уроків.

Але для початку потрібно, насамперед, пам'ятати: вивчити польську мову легко. Потрібно просто це робити, і робити з розумом, за технологіями, які працюють. Пам'ятайте, це стереотип, що вивчити мову важко, це тільки обмежує переконання.
 
Автор: Ірина Ковилянська
Украина | 20 Июля 2015 | Просмотров: 5031 | Курсы, Язык, Польша

Читайте также на эту тему:

Комментариев: 0