Живой Журнал
ЖЖ инфо » Статьи » Украина
 

До Польщі прибули американські танки

Автор: Народний Проект, 10 Января 2017, 19:47:33
До Східної Європи прибула американська військова техніка. Згідно офіційних заяв, таку масштабну передислокацію здійснюють для забезпечення безпеки країн-членів НАТО на східному фланзі альянсу і, що головне, для стримання агресії Росії. Про це повідомляє польське ЗМІ – TVN24.pl. Німецьке видання Bundesdeutsche Zeitun вийшло із більш відвертим заголовком: «США вивантажують в Німечинні танки для війни з Росією». Ну що, догрався, Володя? Терміново оснащуйте підгузками “їхтамнєтів”, “зелених чоловічків” і всіх паскудних найманців “руського миру”!

 

750

Перша партія американських “залізних коней” вже прибула до Європи  

Масштаб дійсно вражає – майже три тисячі одиниць озброєння, зокрема танки, артилерія, вантажівки, разом із чотирма тисячами американських військових трьома військово-транспортними кораблями прибувають до німецького порту Бременгафен, звідти ж вони рушать уже до Польщі. З часів закінчення Холодної війни, це наймасштабніша передислокація американського військового угрупування на територію Європи. 

Американські військові опублікували фотографію, на якій зображено розвантаження першого танка M1 “Абрамс” на польській землі. Це не перша така машина в Польщі, але перший підрозділ танкової бригади, що перекидається НАТО на схід“, – повідомляє польське видання TVN24.pl.

fffff

Ласкаво просимо до Польщі, американські танки! 

Крім того, 16-та бригада з матеріально-технічної підтримки в ЄС опублікувала на власному Twitter-акаунті відео із розвантаженням американського танка.

Розвантаження американської техніки з транспортних платформ відбувається чітко за планом – спочатку прийом, далі постановка на облік і лише потім поступовий рух техніки. gggggg

У хлопців все під контролем. Танки скоро доставлять туди, де їм місце

Бригадний генерал США Кампер пишається солдатами Польщі та Німеччини, які допомогли американським військовим із транспортуванням техніки, – логістика побудована на найвищому рівні. 

Саме в Польщі буде дислокована основна частина бронетанкової бригади, яка зміцнить східний фланг НАТО в рамках операції Atlantic Resolve (“Атлантична рішучість”). Тут також буде знаходитись штаб-квартира бригадної групи.

hhhh

Безпрецедентна військова активність США в Східній Європі є логічним кроком американців у відповідь на загрозу з боку Росії. Адже весь цивілізований світ вже давно побачив справжнє обличчя Росії, яке прикривається личиною миротворця. Військові стратеги не збираються чекати, поки російські “визволителі” прибудуть до тієї ж Польщі чи країн Балтії.

Згідно докладу Нацради із розвідки США, показники вірогідності світової війни є максимальними з часів завершення Холодної війни між США та СРСР. Саме тому в 2017 році Пентагон виділить майже чотири мільярди доларів на фінансування військових операцій у Європі. Це свідчення того, що Росія – загроза №1 для Заходу.

Далеко не остання роль у цьому протистоянні наддержави США і путінської Росії належить і Україні. Адже якщо настане “велика битва”, саме Україна стане одним із основних плацдармів зіткнення. Власне на нашій землі вже і так точиться війна. І поки американські танки мирно розвантажуються у Польщі, наша українські вояки щосили стримують навалу потужного агресора на Сході країни ціною власного життя та здоров’я.

На жаль, у нас немає часу чекати на “Абрамсів”, що будуть допомогати українським хлопцям на нашій території. Хоча і цілком можливо, що американська техніка буде брати участь у зачистці Донецька та Луганська від російської територистичної нечисті. В нас дійсно немає часу на зволікання – допомога бійцям потрібна вже зараз, якщо ми хочемо вистояти і зберегти власні землі.

Долучайтесь до підтримки проекту “Оперативне реагування“! Разом Переможемо!

Автор: Народний Проект
Украина | 10 Января 2017 | Просмотров: 2428 | Польша, США, peoplesproject

Читайте также на эту тему: