Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Среда, 01 Декабря 2021    09:10:56
Главная » Новости » Житомир » Политика » 2008 » Июль » 4 » 11:12:26

Сегодня в Житомире ВО «Свобода» протестует против Ленина и Сюравчика

04 Июля 2008, 11:12:26 4497 0

Сегодня в Житомире ВО «Свобода» протестует против Ленина и Сюравчика Сьогодні в Житомирі, під стінами облдержадміністрації, житомирська організація ВО «Свобода» висловлює черговий протест.

Як повідомили сьогодні «Журналу Житомира», протест пов’язаний з публікацію в житомирський газеті «20 хвилин» інтерв’ю від  26.06.08 - «По области снимают памятники Ленину. Но местного Ильича не тронут» начальника обласного управління по зв’язкам з громадськістю - пана Миколи Сюравчика. В якому він зокрема зазначив: “Думаю, никто памятник Ленину в Житомире демонтировать не станет” (мовою оригіналу).

Саме такі заяви дають підстави вважати що Указ Президента України не виконується належним чином, заявляє голова житомирської організації Р.Коцюбинський.

У зв'язку з неналежним виконанням указу президента, щодо демонтажу пам'ятників В.Леніну, а саме проти ганебних та незрозумілих заяв, ВО «Свобода» вимагає звільнити начальника управління по зв'язках з громадськістю - пана Миколи Сюравчика, та надати офіційну позицію Житомирської ОДА, що до виконання указу Президента України.

Новости партнеров
Комментариев: 0
Полезное объявление:
Читайте ЖЖ.инфо

Новости Житомира по теме:


Останні новини Житомира

Система Orphus