Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Пятница, 05.03.2021    06:58:11
Главная » Новости » Житомир » Город » 2009 » Апрель » 14 » 15:42:28

В Житомире состоялся чемпионат города по игре «Брейн-ринг» среди школьников

14.04.2009, 15:42:28 8221 1

В Житомире состоялся чемпионат города по игре «Брейн-ринг» среди школьников 11 квітня в приміщенні Житомирського державного технологічного університету відбувся чемпіонат м. Житомира з гри «Брейн-ринг» серед школярів.

Як повідомила «Журналу Житомира» прес-служба ЖОМГО "Ліга інтелектуальних ігор", в змаганнях брало участь більше 25 команд з різних шкіл та навчальних закладів міста.

Вони відповідали на запитання накшталт:

1) В 1923 році на березі каньйону Бічвуд з'явився напис, котрий згодом перетворився на візитівку однієї із світових столиць. В 1939 році він зник, через 10 років його відновили, але без чотирьох останніх букв - "land" (ленд). Я запитую вас не про ті 9 букв, які врешті залишись, не про ліс і не про фабрику, а про те, як називається передмістя, в якому встановлено цей напис.

2) Під час розкопок міста Ніневії на східному березі Тигру вченні знайшли бібліотеку царя Ашурбаніпала. Колись, ще в давнину бібліотека згоріла. А чому не згоріли книги з цієї бібліотеки?

3) Чи знаєте ви казахську мову? Отже, скажіть казахською «просторий, обширний край, переважно з бурим чи рудуватим відтінком ґрунту».

4) Натураліст Василь Пєсков стверджує, що ЇЇ приносять граки, шпаки, зяблики, чібіси, трясогузки. А ЙОГО роблять ластівки. Назвіть і ЇЇ і ЙОГО.

5) Жан-Жак Руссо вважав, що першою книгою людини має бути “Буквар”, а другою – “Робінзон Крузо”. Адже, на думку філософа, у ній показані два найкращі вчителі людини. Перший з них – природа. Назвіть другого вчителя.

Відповіді дивіться у кінці.

А ведучими були: гравці команди "Капітан Джек" - Чемпіони Житомира з гри "Брейн-ринг" серед студентів - Анна Мороз, Віктор Крікунов, Дмитро Васьковський, Олександр Голомах.

В результаті перелік призерів наступний:

Молодша вікова група (до 9го класу) :
1м. – «Центр» ЖМЦНТТУМ (вже третій рік поспіль)
2м. – «Диявольська шістка» ЖМЦНТТУМ
3м. – ЗОШ №28

Старша вікова (10-11 клас) :
1м. – « V . C . P .» Ліцей при ЖДТУ
2м. – Гуманітарна гімназія №23
3м. – «Чіпси» Ліцей при ЖДТУ

Чемпіони у старшій і молодшій віковій групі тепер мають можливість представити Житомирську область на чемпіонаті України, що відбудеться 9-11 травня в м. Одесі.

Самі ж учасники прокоментували змагання так:

Мороз Анна - ведуча змагань, тренер.

- Я бачу, що розвивається інтелектуальний рух молоді.
Радує те, що команди, які не грали раніше, показали гарний результат. Хочеться відзначити, що двократний переможець змагань, команда "Центр", підтвердив свій статус чемпіона.

Сподіваюсь що вони, як і їх попередники три роки тому, (Житомирська команда тоді зайняла третє місце на Чемпіонаті України) достойно представлять Житомир на національному рівні.Наталія Гайкевич (Lasunya) - гравець команди, учениця ЗОШ 27

-  сподобалось, що була достатня кількість команд, цікаві питання, атомсфера (ще б галасу менше) і супротивники.
Приємними були запитання з цікавими, неочікуваними відповідями.


Відповіді:
1)Голівуд.
2)книги були написані на глиняних табличках.
3)Байконур.
4)весна, літо
5)Праця.


Новости партнеров

Комментариев: 1
Driver1
1 Kichkiruk (Driver1)   • 16:15:54, 14.04.2009 [Материал]

Довідка:
Безкоштовні тренування та ігри з «Брейн-рингу» та «Що?Де?Коли?» для школярів щовівторка та щочетверга з 17 до 19 години проходять в приміщенні Житомирського міського Центру науково-технічної творчості учнівської молоді за адресою вул. Бориса Тена, 82а. Всім бажаючим можна звернутися за телефоном 225697, гурток «Юний ерудит».
Полезное объявление:
Читайте ЖЖ.инфо

Новости Житомира по теме:


Горячие новости

Останні новини Житомира

Система Orphus