Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Вторник, 20 Апреля 2021    09:36:19
Главная » Новости » Житомир » Общество » 2014 » Сентябрь » 19 » 13:17:51

Житомирян просят поделится теплыми вещами и обувью для детей переселенцев

19 Сентября 2014, 13:17:51 2587 11

Житомирян просят поделится теплыми вещами и обувью для детей переселенцев Любой желающий житель Житомирщины или областного центра может передать теплые вещи для детей из семей переселенцев, в которых они сейчас нуждаются.

Об этом «Журналу Житомира» сообщила директор департамента семьи, молодежи и спорта Житомирской ОГА Светлана Гресь.

Она рассказала, что сотрудники департаментом изучили потребность детей школьного и дошкольного возраста из семей переселенцев в теплой одежде и обуви.

- Потребность в зимней одежде почти обеспечена у детей, проживающих в отеле «Спортивный», которым помогла религиозная миссия. Больше всего они нуждаются в теплой обуви. Актуальным вопросом является закупка новой обуви, - заявила чиновник.

По ее словам, Житомирский городской центр социальных служб для семьи, детей и молодежи обязался обеспечить теплой одеждой и обувью детей из гостиницы «Житомир».

Ежедневно с 9:00 до 19:00 в гостинице «Спортивный» (ул. Фещенко-Чопивского, 18) проводится сбор теплой одежды для детей из семей переселенцев с восточных областей Украины.

Телефон. для справок: (0412) 47-03-47 - дежурный в гостинице и (0412) 47-44-13 - департамент семьи, молодежи и спорта облгосадминистрации.

Также «Журналу Житомира» стало известно, что председатель облгосадминистрации Сергей Машковский поручил Светлане Гресь на следующем заседании регионального штаба по вопросам размещения граждан, прибывающих с временно оккупированных территорий и районов проведения антитеррористической операции в Житомирской области, предоставить информацию о необходимости в зимней обуви для детей с учетом размеров и необходимых средств для их закупки.


Тэги: переселенцы, сбор вещей, Житомир

Новости партнеров
Комментариев: 11
Юрко
1 Юрій Градовський (Юрко)   • 21:36:40, 19 Сентября 2014 [Материал]

Пропоную пані Гресь звернутися до організацій "Антимайдан", КПУ, Партія Регіонів, ГО "МІР", УМВС, "Руський бльок", "Рускає садружества", клуби з навчання вбивствам людей, що в її юрисдикції, а також особисто до панів Рижука, Запаловського, Нікітюка, Арешонкова, Куницького, Дейсана, Долгіх та їх челяді.
KDMS
2 Sergej (KDMS)   • 02:40:40, 20 Сентября 2014 [Материал]

Нічого особистого.
А чим зазначені установи, організація та прізвища Вам так нашкодили?
Крім того, Ви зробили таку гарну пропозицію щодо установ, організацій та осіб, що виникає питання: чому б Вам особисто не очолити координацію заходу?
Також, для виключення будь яких роздумів щодо створення іміджу стороннім особам, для окремої категорії людей, зазначена адреса прийому речей.
Приносьте і Вам будуть вдячні.
Юрко
3 Юрій Градовський (Юрко)   • 10:50:03, 20 Сентября 2014 [Материал]

А чого ж одразу нашкодили? Нормальні організації, фінансують антимайдани, бандитів, москвинів, терористів. От хай би й допомогли. А очолює хай Гресь - їй держава зарплату платить.
KDMS
4 Sergej (KDMS)   • 17:56:43, 20 Сентября 2014 [Материал]

І у Вас мабуть безліч доказів та фактів? Друкуйте їх ЖЖ.
Чи Вам невідомо звернення Генеральної прокуратури України щодо надання свідчень (доказів) фінансування антимайдану, тощо. Нажаль таких свідчинь не густо.
Юрко
5 Юрій Градовський (Юрко)   • 20:30:38, 20 Сентября 2014 [Материал]

Фактів чого? Фінансування антимайдану? А Вам зовсім невідомо, хто був проти майдану і організовував антимайдани?
KDMS
6 Sergej (KDMS)   • 21:33:11, 20 Сентября 2014 [Материал]

Відповідь на Ваше запитання знаходиться у Верховній Раді України, Кабінеті Міністрів,обласних та місцевих радах.
Юрко
7 Юрій Градовський (Юрко)   • 00:18:09, 21 Сентября 2014 [Материал]

"Керівник інформаційно-аналітичної групи регіонів та екс-заступник колишнього голови ОДА Сергія Рижука Віктор Куницький, який фактично розпоряджався фінансами партії в області заявив, що всі кошти з передплати газети витратив на фінансування учасників антимайдану.
Проте, як стало відомо сайту Мій Житомир.ТВ гроші для учасників Майдану Партії Регіонів у розмірі півмільйона гривень, готівкою, були проплачені центральним офісом ПР, що у Києві. На одного чоловіка виділялося 300 грн, але сам Віктор Куницький повідомив, що «активісти» отримували по 200 грн."
http://regionews.ua/node/132662
Iваницький
8 Iгор Миколайович (Iваницький)   • 02:48:37, 21 Сентября 2014 [Материал]

та не годний він до того... у кожного своя "робота" - пан Юрко свою таки відпрацьовує на совість... моя б кицька була така відповідальна - завтра буду з няв си розбирати... вибачійте )))
krasapeta
9 krasapeta (krasapeta)   • 12:03:32, 22 Сентября 2014 [Материал]

було у мене бажання завезти теплі речі бідним діткам, але коли почула про один випадок у школі,то можуть їм передати хіба-шо яду....5 клас житомирської школи де навчаються діти переселенців,твір на вільну тему,знаєто що написала школярка з луганська "очень скучаю за родным городом,за папой,который воюет,очень с мамой хотим вернуться.когда же наконец то с моей земли уберётся украинская фашистская армия?" про це сказала мені вчителька цієї бідної бежєнки..кажу-а ти директору школи сказала,мамулю візвали? пінком під зад і нехай бідні пизд..ють на свою родіну.....
3DSchuminator
11 Michael Schumacher (3DSchuminator)   • 23:58:32, 22 Сентября 2014 [Материал]

сейчас скажу прямо: откровенно, заеб"ла своими воплями, истериками слюнями и соплями по всей борде и в каждой новости про участников/переселенцев АТО. я долго терпел, но даже мое вольфрамовое терпение лопнуло. ТП
God2014
10 Александр (God2014)   • 13:02:17, 22 Сентября 2014 [Материал]

Чесно кажучи, ШОКОВАНИЙ цинізмом коментарів до цієї статті. Люди!!! Про що ви пишете? До чого тут політика, майдан,чи антимайдан? Невже важливо,чи це діти iз сходу країни, чи із заходу? Нехай навіть вони були б з іншої країни. В цих обставинах, вони потребують на нашу допомогу.
Полезное объявление:
Читайте ЖЖ.инфо

Новости Житомира по теме:


Горячие новости

Останні новини Житомира

Система Orphus