Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Понедельник, 08.03.2021    20:01:39
Главная » Новости » Житомир » Экономика » 2018 » Ноябрь » 14 » 11:56:28

Олександр Коцюбко у Житомирі просив нардепів «Самопомічі» вплинути на ціну газу     Реклама  

14.11.2018, 11:56:28 1998 4 Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter
Олександр Коцюбко у Житомирі просив нардепів «Самопомічі» вплинути на ціну газу

Житомирський громадський діяч, Президент Житомирської міської громадської організації «Спортивний Клуб «Легіон» Олександр Коцюбко ділиться з читачами "Журналу Житомира" своєю думкою про форум «Future Talks / Розмови про майбутнє», що пройшов у Житомирі 12 листопада за участі багатьох депутатів парламентської фракції політичної партії «Об'єднання «Самопоміч». Свою точку зору він розмістив в авторській колонці на «ЖЖ».

Текст подається в оригіналі, з авторської орфографією та пунктуацією.

12 листопада 2018 року до Житомира приїздив кістяк партії «Самопоміч». Виступали  у Житомирському медичному інституті. «Самопоміч» застосувала старі віджилі технології самопіару. Хороше питання було їм завдано з залу. Що ви зробили за останні чотири роки? На що відповіді не було.

Мене, як і усіх турбувало питання ціни на газ – як знизити цю ціну. Дивлячись їм очі в очі, я хотів донести до них,  що народ не задоволений їх діями. Я привселюдно запропонував їм зайнятися питанням зниження ціни на газ для усіх споживачів. Бо ще раз хочу нагадати, що зниження ціни на газ для населення недостатньо, тому що, це ж саме населення буде сплачувати захмарні ціни на газ для бізнесу у складі цін на товари та послуги. Ще раз наголошую, - не бізнес буде платити підвищену ціну на газ для підприємств та організацій, а ми з вами – споживачі товарів та послуг.

Вже зараз підприємства та організації України сплачують за газ 15200 грн за 1000 м.куб. Тому зниження ціни на газ для усіх споживачів – це питання № 1.

На своє питання я одержав дуже дивну відповідь. Члени партії «Самопоміч» відповіли – «Треба збільшити видобуток газу в Україні, тоді і ціна на газ знизиться.»  Вони, ці політики з «Самопомочі» зовсім не розуміють,  народу давно відомо, що Україна добуває на рік 21 мільярд кубів газу, що вся Україна споживає 10 мільярдів кубів.

Народу відома і ціна на цій газ - 441 гривня за 1000 кубів газу з доставкою додому кожного українця.  А за Конституцією України надра належать народу України.  441 грн за 1000 кубів газу – це є ціна для громадян і підприємств та організації України.  А нам ви продаєте газ по 8000 населенню та по 15200 організаціям. Тобто ви всі, депутати є  порушниками Конституції України. Ви, депутати, вже давно  про себе знаєте це, але ви повинні знати, що і ми, народ, це також знаємо.

Так навіщо ви привселюдно брешете у черговий раз? Таким чином ви самі обрубаєте  сук,  на якому сидите. Я для себе склав висновок, що вони, ці депутати, до сих пір вважають український народ «лохами».

Друге. Вони, ці депутати, кожного разу, звинувачують  у всьому, що відбувається в Країні, владу, тобто вони намагаються перекласти усі свої  помилки та злочини на якусь абстрактну владу. Вони думають,  що люди не розуміють і не знають, що все, що робиться зараз у Країні, робить не абстрактна влада, а оці самі люди, які виступають. Але вони, ці політики, мабуть, вже давно ніде  не навчалися, тому що кожен першокурсник знає, що таке влада, і що влада складається з трьох складових – законодавча (це ті самі депутати, які виступали), виконавча ( в її складі чиновники) та судова. Це вони, ці депутати, приймають неудобоносимі закони, це вони, ці депутати, самі ж ці закони не виконують. То скільки ж можна брехати?  Приїхали до Житомиру та брешуть в очі житомирянам.     

Фінал – приїхали, набрехали людям в очі і поїхали далі в Київ з упевненістю, що зробили щось хороше для людей.

А на справді

  • Ціну на газ вони знижувати не збираються
  • Власні помилки та злочини виправляти не збираються
  •  І продовжують брехати людям.


І я хотів би сказати усім депутатів від усіх партій та фракцій, що усе вищезгадане стосується не тільки «Самопомочі», але й усіх вас, називаєтесь ви опозицією, чи партією влади, - усі ваші вчинки однакові, і народ це бачить та розуміє добре. 

Олександр Коцюбко


Тэги: Самопоміч, Цена газа, Коцюбко

Новости партнеров

Комментариев: 4
viewer
1 Name Surname (viewer)   • 12:01:39, 14.11.2018 [Материал]

"Що ви зробили за останні чотири роки? На що відповіді не було."
Ну чому ж, фракція Самопоміч проштовхувала реформу ЖКГ, і правила гри дійсно змінились.
Наприклад міська влада тепер не має права встановлювати тарифи на обслуговування багатоквартирних будинків: тепер як управляюча компанія чи ЖЕК домовляться із співвласниками будинку, така ціна і буде.
nvvetal
2 Ololo (nvvetal)   • 15:26:22, 14.11.2018 [Материал]

Когда прес-релиз по аптеке на китевской? Починяна ли труба?
toxi
3 Роман (toxi)   • 23:19:36, 14.11.2018 [Материал]

Типа раньше он не мог повлиять на цену газа? Только перед предстоящими выборами пытается что-то решить для замыливания глаз?
Юрко
4 Юрій Градовський (Юрко)   • 09:58:30, 15.11.2018 [Материал]

Страшна неграмотність...
Полезное объявление:
Читайте ЖЖ.инфо

Новости Житомира по теме:


Горячие новости

Останні новини Житомира

Система Orphus