Журнал Житомир инфо
Новости сегодня: Четверг, 24.01.2019    01:04:28
2018 » Декабрь » 1213:15:26

Спортивные итоги года: в Житомире наградили лучших спортсменов и тренеров области. ФОТО

Спортивные итоги года: в Житомире наградили лучших спортсменов и тренеров области. ФОТО
Читати
українською
мовою


12.12.2018
13:15:26
2595
0

Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter

В Житомире торжественно отметили лауреатов спортивного года - 2018. Церемония награждения состоялась 12 декабря в Житомирской областной филармонии. Об этом сообщает пресс-служба облсовета.

Во время приветствия спортсменов председатель облсовета Владимир Ширма рассказал про обнадеживающие перспективы для спортивной отрасли на следующий год.
 

«Есть достаточно много объектов спортивной инфраструктуры, которые находятся на завершающей стадии. В частности, это два стадиона в Житомире, спортивный комплекс в Радомышле, бассейн в Емильчино. Также планируем в нашем лицее для одаренных детей в следующем году построить футбольное поле, новый спортивный зал», - подчеркнул председатель областного совета и заверил, что финансирование спортивной отрасли в 2019 году будут только увеличиваться.


За 2018 год на Житомирщине проведено 175 чемпионатов области, 16 чемпионатов Украины, спортсмены приняли участие в 285 чемпионатах Украины по олимпийским и неолимпийским видам спорта. По результатам выступлений на международных и Всеукраинских соревнованиях по олимпийским и неолимпийским видам спорта победителями и призерами стали более 800 спортсменов области, из них призерами чемпионатов мира и Европы более 120 спортсменов по таким видам спорта, как: армспорт, гиревой спорт, легкая атлетика, смешанные единоборства ММА, подводный спорт, кунг -фу, триатлон, бокс, каратэ, хоккей на траве, гребля на лодках «Дракон».

Во время торжественного мероприятия отметили полсотни спортсменов, их тренеров и тех людей, которые поддерживают и развивают спорт в Житомирской области.

«Кращий спортсмен року з олімпійських видів спорту»

  • Мазур Владислав - член збірної команди України з легкої атлетики, неодноразовий призер чемпіонатів Європи,  кандидат на участь в Олімпійських іграх 2020 «Токіо»;
  • Єлістратова Юлія – переможниця етапу кубку Світу та бронзова призерка кубку Європи з триатлону;
  • Плісак Олексій – срібний призер чемпіонату Європи з боксу серед юнаків.


«Кращий тренер з олімпійських видів спорту»

  • Лонський Ігор - тренер-викладач з легкої атлетики обласної школи вищої спортивної майстерності;
  • Єдинач Сергій – тренер-викладач з легкої атлетики СДЮСШОР з легкої атлетики;
  • Плісак Леонід - тренер-викладач з боксу Новоград-Волинської ДЮСШ.


Спортсмени, які в цьому році виконали норматив Майстра спорту України Міжнародного класу отримали посвідчення

  • Посвідчення майстра спорту України міжнародного класу з підводного спорту,спортсменка Малинського клубу «Оазис» - Зубко Єлизавета;
  • Посвідчення майстра спорту України міжнародного класу з легкої атлетики  Житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності - Віктор Лонський.
 

«Кращий спортсмен року з неолімпійських видів спорту»

  • Самчик Дар’я – чемпіонка Світу з єдиноборств ММА;
  • Мельник Артем - чемпіон Світу з кікбоксингу серед юніорів;
  • Демчук Володимир – переможець  кубку Світу з кікбоксингу серед дорослих;
  • Остапчук Олексій  – чемпіон Європи з гирьового спорту у командній естафеті;
  • Гапон Вікторія – Бронзова призерка чемпіонату Світу з самбо;
  • Хомяк Катерина - Бронзова призерка чемпіонату Світу з самбо;
  • Кратюк Вероніка – Чемпіонка Європи з кунгфу (Сальда).


«Кращий тренер з неолімпійських видів спорту»

  • Домарецький Руслан – тренер зі змішаних єдиноборств, ММА, голова обласної федерації;
  • Мохорт Лариса - тренер-викладач зі спортивної аеробіки ДЮСШ «Авангард»;
  • Гопанчук В’ячеслав – заслужений тренер України, тренер-викладач з кікбоксингу ДЮСШ «Авангард».


«Краща команда з ігрових видів спорту»

  • Команда з волейболу «Житичі» переможці Чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд першої ліги;
  • Команда з волейболу «Полісся» переможці Чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд першої ліги;
  • Команда «Старт» з хокею на траві бронзовий призер Кубку Європейських чемпіонів, челендж ІІІ.


«Сила духу»

  • Гонгальський Олександр срібний призер Чемпіонату Світу та бронзовий призер чемпіонату Європи з шашок -100;
  • Філон Анастасія – призерка Чемпіонату Світу з волейболу сидячи;
  • Зелінський Данило призер кубку Світу з карате.
 

«Найдрайвовіший спортивний захід року»

  • Малик Сергій Дмитрович за зразкову організацію та проведення на Житомирщині етапу чемпіонату України з ралі.


«Сенсація року»

  • Ященко Тетяна  - чемпіонка Всесвітньої гімназіади з велосипедного спорту;
  • Валєєв Тимур – срібний призер Всесвітньої гімназіади з дзюдо;
  • Недзведська Євгенія – бронзова призерка Всесвітньої гімназіади з спортивної аеробіки;
  • Броннікова Вікторія - чемпіонка України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 15 років;
  • Мохорт Олександра – бронзова призерка Чемпіонату Європи зі спортивної аеробіки;
  • Семеній Валерія - бронзова призерка Чемпіонату Європи зі спортивної аеробіки;
  • Зубко Єлизавета – переможець чемпіонату Європи з підводного спорту;
  • Путніна Юліана – чемпіонка  світу з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді;
  • Дорошенко Ірина – чемпіонка Європи з боротьби сумо в категорії до 21 року;
  • Володимир Лісовець – чемпіон України з плавання серед юніорів;
  • Кварцхелія Зейнаб – чемпіонка України зі стрибків на акробатичній доріжці;
  • Сезько Анна – чемпіонка світу з кікбоксингу;
  • Сидоренко Михайло - чемпіон світу з кікбоксингу;
  • Гаврилюк Тамара – чемпіонка України зі спортивної ходьби на 20 км.


«Повернення року»

  • Кохан Олександра – спортсменка Житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності відділення триатлон;
  • Мартиненко Єгор -  спортсмен Житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності відділення триатлон.


«Крізь терени до зірок»

  • Жабняк Микола – за  І та ІІ місце – на Чемпіонат Європи з легкої атлетики;
  • Дроздюк Світлана - призерка чемпіонату Світу  з армспорту (права рука) серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату;
  • Пінчук Олександр -   бронзовий  призер Чемпіонату Європи з армспорту (ліва рука) серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату.


«За відданість справі»

  • Мельник Василь – голова обласної федерації важкої атлетики;
  • Гуменюк Віктор – тренер з карате голова обласної федерації карате кіокушенкано-яно;
  • Столяр Михайло – тренер–викладач з велоспорту ДЮСШ «Колос»;
  • Краснощоков Олександр – заслужений тренер України, тренер-викладач з волейболу;
  • Степаненко Василь – голова обласної федерації з підводного спорту;
  • Дернова Тетяна – граючий тренер баскетбольного клубу «Каліпсо»;
  • Опарін Денис – тренер баскетбольної команди  БК «Житомир».
 

















Тэги: спортсмен, Спорт, Житомирская область, награда   
Полезные объявления:
Комментариев: 0

Читайте ЖЖ.инфо
Горячие новости

Новости Житомира по теме:


Останні новини Житомира

Система Orphus