Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Пятница, 23 Апреля 2021    12:44:01
Журнал Житомира » Статьи » Украина

Ефективні органічні добрива на iaros.com.ua

Ефективні органічні добрива на iaros.com.ua

Для повноцінного розвитку рослин одного ґрунту не достатньо. Тільки збагачений мікроорганізмами ґрунт зможе надати рослинам сил та зросту. Ефективні органічні добрива, до складу яких надходять основні таксономічні, екологотрофічні групи мікроорганізмів, завжди можна знайти на сторінках iaros.com.ua. Ці добрива представлені рідиною, яка розчиняється у воді.

Чудодійний засіб під назвою ЯРОС, який завжди можна замовити на сторінках інтернет-ресурсу iaros.com.ua, є саме тим добривом, без якого не зможе далі існувати фермерське господарство. Його універсальність використання вражає, бо навіть у кого є улюблена орхідея догляд професійний за нею буде гарантовано забезпечено. Використання добрива даного рівня дозволить відновити видовий склад мікроорганізмів, які входять до складу збагаченого ґрунту. Розвиток рослин стимулюється завдяки наявності водорозчинних гуматів та гумусу.

Цінність органічних добрив і ЯРОСа взагалі

Органічні добрива чинять комплексну дію, в результаті чого збільшується врожайність культур сільського господарства. Тим самим покращується якість культур, грунт підвищує свої властивості родючості. Щодо органічного добрива ЯРОС, то тут є дуже багато привидів, щоб придбати саме його:

  • покращення родючості ґрунту й відновлення його мікрофлори;
  • покращеня структури ґрунту, добриво робить йго пухким та підвищує вологомісткість;
  • нормалізується кислотність ґрунту;
  • забезпечення рослин поживними речовинами;
  • активізація процесів фіксації азоту, мобілізації фосфора тощо;
  • має природне походження, при його виробництві не використовується хімічний синтез.


Вже майже 17 років органічне добриво ЯРОС використовується фермерами та господарями. Якість продукту доведено тим, що вона перевірена європейськими інстанціями. Продукція компанії не нашкодить ні людині, ні тваринам, тому скориставшись одного разу цим добривом, в нього можна закохатися назавжди.

Місця використання ЯРОСу

Добриво даного рівня універсальне, бо його можна використовувати для городини, вирощування розсади, кухонного саду на підвіконні, вазонів, ґрунту, дерев, кущів, винограду, газону ландшафту, орхідей та хвойних.

Щодо вирощування орхідей, то використання добрива продовжується протягом року. Потрібно слідкувати, щоб періодичність напоювання рослини не перевищувала 10-14 діб. Розчин розводиться за рахунком 2,5 мл на 1л чистої води щодо оприскування. Разова порція напоювання не перевищує 10 мл на 1л. рослина віддячить свому господарю за такий підхід і турботу. Не треба вагатися, потрібно робити замовлення одразу ж, бо рослини й ґрунт потребують належного догляду й любові хазяїнів. Оформити заяву завжди можна не виходячи з будинку. Завдяки підлагодженому поштовому сполученню, замовлення буде надіслано навіть в маленьке селище України.

Автор: Олег Ковальский
Украина | 05 Апреля 2021 | Просмотров: 352 | минералы, растения, удобрения

Читайте также на эту тему:


Обратите внимание:


Новости Житомира сегодня: