ЮркоОценка: 3.5/5 Голосов: 16 |
Результати чергових парламентських виборів у Росії, які відбулись 4 грудня, не стали несподіванкою. До парламенту пройшла партія влади та керована нею опозиція. Незареєстровані партії та легальні позапарламентські опозиціонери зараз намагаються провести в РФ революцію. Дійсно, чи не вперше в РФ ми спостерігаємо настільки масові акції протесту, але виникають питання, чи хочуть росіяни змін; яких змін; і як змінилась би з приходом до влади в РФ демократичної команди зовнішня політика щодо України?
"Русскій бунт, бєссмислєнний і бєспощадний" – так Пушкін характеризував російські виступи. Дійсно, за всю історію Росії ми не знайдемо випадків масових виступів московитів (росіян) за свої права чи зміну політичного режиму. І під проводом Пугачова і Распутіна (це два наймасовіші повстання) основними тезами були зміна особи царя. Ні про які революційні зміни не йшлося. Розглядаючи історію України, ми знайдемо безліч випадків боротьби українців за свої права і якісну, кардинальну зміну політичного режиму та системи. Це обумовлено кардинально різними світоглядами українців і московитів. Слов'янський волелюбний і лицарський менталітет українця і азійський колективістський, дикий менталітет московита. Цитата Пушкіна влучно характеризує повстання у Росії. Одна з особливостей менталітету московита – жага до знищення, розгрому. Тому їхні бунти зазвичай обумовлені не високими цілями, а простою жагою взяти участь у повстанні. У сучасній Росії силу використовує і влада, і саме вона скерує силу на мітингувальників.
Теоретично уявімо, що в РФ перемогла демократична опозиція на чолі з Явлінським-Нємцовим (учасником "помаранчевого майдану"). Чого в такому разі чекати Україні? Головні питання: чи буде припинено економічний тиск та газовий шантаж, інформаційну війну та геополітичний тиск на Україну. На разі перебуваючи у "глибокій" опозиції, не бачачи тих часів, коли вони стануть владою, вони декларують дружелюбність до України, засуджують імперську політику Росії щодо України. Але чи не зміняться ці позиції з їх приходом до влади? Винниченко казав: "російський демократ закінчується там, де починається українське питання". І справді, історія це підтверджує. Переконаний, що у разі зміни влади в Росії її політика щодо України буде незмінною. Жодна влада не відмовиться від України і не залишить амбіцій повернути її в своє лоно.
Водночас, ми бачимо, що РФ, по суті, залишається імперією і тримається вона лише завдяки авторитарній владі. Без неї Росія розвалиться на три чи на сім частин, як прогнозував Бжезинський. Саме з приходом слабкої ліберальної чи демократичної влади в РФ нинішня "тюрма народів" – Росія – розсиплеться. Коли Росія повернеться до суто своїх кордонів – Московщини – вона втратить могутність, і країни регіону, зокрема Україна, зможуть зітхнути з полегшенням.
Ну-ну, а в "первой демократии" - Британии, восставали только чтобы права человека защитить?
Смотри http://ru.wikipedia.org/wiki/Восстание_Монмута
хотя бы.
>>Розглядаючи історію України, ми знайдемо безліч випадків боротьби українців за свої права і якісну, кардинальну зміну політичного режиму та системи.
Например? "помаранчова революція", да? Многого добились?
>>Це обумовлено кардинально різними світоглядами українців і московитів.
А, да, украинцы же за демократию, а "московиты" за царя (особенно в 1905, 1917-м), это все знают!!!
>>Саме з приходом слабкої ліберальної чи демократичної влади в РФ нинішня "тюрма народів" – Росія – розсиплеться.
Я же говорил, дело не в демократии или правах человека - нужно страну разорвать и уничтожить. Плеснём бензинчика в квартиру соседей, пусть пылает!!!
>>Коли Росія повернеться до суто своїх кордонів – Московщини – вона втратить могутність, і країни регіону, зокрема Україна, зможуть зітхнути з полегшенням.
... принимая (или отбиваясь) от миллионов беженцев, не получая из разоренной нефтегазовой системы НИЧЕГО - ни по низким ценам, ни по высоким.
Вон, амеры уничтожили какую-никакую власть в Афгане - и оттуда полезли террористы, пошёл страшный поток наркоты. Уничтожили Югославию - эмигранты оттуда затопили Европу, захлестнув волной преступности и ... наркотрафика (какая неожиданность).
Нам это надо от "північного сусіди", да?
Но это ничего, главное реализовать извечную мечту галичан "зітхнути з полегшенням".
Это в 2001-м году, или в 1838—1842, 1878—1880, 1919-м?
Производство наркоты в 40 раз выросло после входа советских войск в 78-м, или американских в 2001-м?
Но вот стОит ли в угаре очередного оранжевого путча менять его на фиг знает что — большой вопрос.
Что бывает без порядка, можно посмотреть на примере Африки тут:
http://deadland.ru/node/2849
(слабонервным, как говорится, не смотреть).
http://oper.ru/news/read.php?t=1051609319&name=Goblin#comments
Да ну!!! Юра, ты уверен что Распутина????? Тебе книжку подарить?
АааАА!!! Вам пять, и сам не заметил.
Странно, что Ротару не приплели для солидности))