Живой Журнал
ЖЖ Инфо » Мой блог » Юрко » 2012 » Декабрь » 10
Юрко БОРОТЬБА ДІАСПОРИ ЗА СОБОРНУ УКРАЇНУ.

Юрко


Оценка: 2.5/5 Голосов: 24

БОРОТЬБА ДІАСПОРИ ЗА СОБОРНУ УКРАЇНУ.

10 Декабря 2012, 14:40:16 2026 2.5 15

         Прес-конференція «Досвід референдумів. Створення ВО «Соборна Україна» - від декларації до дій» 6 грудня 2012р. в УНІАН розпочалася переглядом відеоролика про встановлення пам`ятного знаку жертвам московського окупаційного режиму. На ньому видно, як мешканці Перемишля (Домодєдово) дають відсіч співробітникам ФСБ, що намагалися перешкоджати цій урочистій події, порушуючи право громадян Росії на історичну правду.                           

    Євген Архипов, один із творців Руської Демократичної Республіки Перемишль, розлого доповів про засади розбудови нового державного утворення. Мешканці Домодєдовського міського округу РФ вважають себе спадкоємцями держави Перемишль, заснованої вихідцями з Червоної Русі (територія тимчасово окупована Польщею). Ця держава існувала з ХІІ по XV сторіччя, окрім Домодєдівського округу обіймала значну територію нинішніх Подільського, Серпуховського й Раменського районів Московської області й загинула у боротьбі із Золотою Ордою, одним з улусів котрої була тогочасна Москва. Громадяни нової держави визнають: 1) себе українцями, 2) право українців називатись «руськими» (не плутати з «росіянами»), 3) українську мову за державну, 4) кордони Української Народної Республіки, 5) своє право інтегруватись до держави Україна і разом з нею – до Європи.

    Гербом Руської Демократичної Республіки є тризуб, прапор – червоно-чорний.

    Для юридичної легітимізації РДР Перемишль заплановано у травні-червні 2013 року провести місцевий референдум згідно законодавству Російської Федерації.

Викликано це ментальною різницею місцевих мешканців з жителями сусідніх регіонів. Нащадки українців більш активні, готові до громадського спротиву – відчувається козацький дух. Від Коломни до Перемишлю назви населених пунктів суто українські: Гривня, Ляхово, Гальчино, часто зустрічається прізвище Галицький. Під час знищення незалежної держави Перемишль Золота Орда використовувала тактику «випаленої землі» - руські селища спалювали, населення вбивали, натомість заселяли етнічних татар (селища Сатіно, Татарінове). Не даремно з початком активних дій УПА у 1944 році ЦК ВКП(б) видало указ про заборону досліджень історії Золотої Орди. Негласно він діє у РФ до нині.

    Окрім державотворчої, ВО «Соборна Україна» зосередиться й на правозахисній діяльності, спрямованій на захист права російських територій на суверенітет і право людей на національне самовизначення. Охоплено буде подібними заходами Гомельщину в Бєларусі, Холмщину і Підляшшя у Польщі (Червона Русь), румунську частину Буковини.

     Спонукала Євгена Архипова до націо-захисної діяльності несправедливість, яку він бачив в дитячі роки на Слобожанщині у рідному Бєлгороді. Не зважаючи на те, що 90% сільського населення розмовляло українською мовою, державною мовою була російська. Влада нав`язувала людям думку, що вони є росіяни і всіляко намагалася витравити все українське.

    Однак, всупереч тотальній русифікації й спланованому заселенню не українцями, наші етнічні терени зберегли свободолюбну вдачу. Ідентифікують себе з Україною мешканці Кубані, Ставропілля, Курської, Воронежської та Бєлгородської областей (Слобожанщина), Зелений Клин (Примор`я). До речі у селищі Кіровське, звідки почався наступ «приморських партизанів», центральна вулиця – Українська, діє кілька наших національних товариств.

    Звичайно, ставити питання про приєднання Зеленого Клину до України буде утопією, але наша організація буде всебічно допомагати місцевій людності у національній ідентифікації та сприяти бажаючим у поверненні на історичну Батьківщину, - наголосив пан Євген.

    Координатор Комітету Визволення Політв`язнів та член КУН Микола Коханівський сказав, що підтримує цей проект, бо, відверто кажучи, ми зациклились в Україні на своїх проблемах, ведемо локальні війни з режимом внутрішньої окупації і загалом випустили з уваги стратегічні цілі. Адже ОУН мало агентуру не лише в Зеленому й Сірому Клинах і Москві, а по всіх теренах совєцької «імперії зла». Тому пан Микола буде приймати участь у цьому проекті й закликає всіх до цього: «Саме так діяв Євген Коновалець – від Криму до Зеленого Клину! Брати самі тягнуться до нас і ми маємо зробити крок до них».

    Дмитро Чернов зі Ставропілля констатував факт, що РФ не є державою російського народу. Москва не контролює ні Чечню, ні Дагестан, натомість проводить хибну політику 100% дотаційного утримання цих регіонів і всіляко сприяє міграції з них на терени Ставропілля. Московським урядникам байдужа самобутня козача культура регіону. Зате на святі міста Ставрополя лунали лише кавказькі мелодії і жодної не те що української, навіть російської не було. Місцева поліція за прямою вказівкою з Кремля «кришує» етнічну злочинність, вочевидь, що отримані хабарі йдуть «на гору». Доведене до відчаю слов`янське населення змушене організовувати козачі загони самооборони. Оскільки поліція у слов`ян не приймає навіть заяви про злочини кавказців, у Кисловодську трапився безпрецедентний випадок. Козак відрізав голову злодію-кавказцю за крадіжку дитячої іграшки вартістю у 300 рублів. Можна, звичайно, обурено засудити подібне звірство, але як привернути увагу до проблеми, якщо влада не спроможна нас захистити. Тут напрошується паралель з нашим національним героєм Віталієм Запорожцем, який одним пострілом зупинив багаторічний мєнтовський «безпредєл».

    Тому, саме ми виступаємо за незалежність кавказьких республік з чітко окресленими кордонами і громадянством. Лише так можна зберегти спокій і добросусідські відносини між слов`янами та кавказцями у цьому регіоні.

     Вєра Горохова, голова видавничого дому «Фінанси і кредит» розповіла про безправ`я бізнесменів у комунальних стосунках. Її видавництво практично є державним науковим, бо видає понад 30 спеціалізованих часописів, без публікації в яких жоден науковець не може захистити дисертацію. І тим не менше, вона безправна перед корумпованими чиновниками, які вимагають хабарі. Будь-які, спроби поскаржитися правоохоронцям призводять до штрафних санкцій або, навіть, до адмін. арештів.

    Цю тему продовжив Дмитро Фірсов з ГО «Чисті руки», - склалася кланова система керуючої вертикалі, яка живе на «відкатах» і хабарах. Тому всі, хто протистоїть цій злочинній піраміді, піддаються утискам і показовим покаранням. Про що можна говорити, якщо Слідчий комітет Думи не може викликати на допит бувшого міністра оборони по страшним звинуваченням?

    Євген Архипов констатує: «Ми бачимо, що збереглася золотоординська система збору данини. Взагалі, Росія – держава не спроможна на демократію. Бо за справжньої демократії вона розвалиться – уярмлені народи відійдуть. Путін, знаючи, що багато росіян підтримують демократичну Україну, пішов щляхом завозу інертної робочої сили з Середньої Азії. Їм організовано надають громадянство. Так у Владивостоці (Зелений Клин) 30% населення вже – узбеки. Значно зросла їх кількість й у Бєлгородській області. Потрібні слухняні раби, а не громадяни з національною свідомістю, потрібна піраміда влади».

    На запитання журналістів, чи не боїться він, що ФСБ його вб`є, пан Євген відповів: «Ідеєю незалежної РДР вже зацікавилось населення. 100000 екземплярів нашої газети розлітаються миттєво, не зважаючи на залякування влади. Якщо мене «усунуть», процес може прийняти взагалі неочікувані форми. Влада панічно боїться появи партизанів. Адже, якщо шестеро сміливців з Примор тримали в напрузі тривалий час поліцію та війська, то що буде при появі партизан у 10 км від Москви?».

    Про співпрацю з опозицією Євген Архипов відгукнувся вкрай негативно: «Гламурна, випещена, дає себе бити, зводить народ на манівці, вселяє розчарування. Єдиний, хто ще борсається – Лімонов. Наша організація спрямована на результат, ми огризаємося, даємо здачі. Тому з кишеньковою опозицією нам не по дорозі». Його доповнив Дмитро Чернов: «Працював з Нємцовим, коли він був віце-прем`єром. Він тоді нічого не зробив для чесних виборів. Розкрадав бюджет своєї виборчої кампанії й, імітуючи якусь діяльність, підігрував владі».

                                                              Кость Зацарний.


Прикреплённые изображения:
Юрко БОРОТЬБА ДІАСПОРИ ЗА СОБОРНУ УКРАЇНУ. Юрко БОРОТЬБА ДІАСПОРИ ЗА СОБОРНУ УКРАЇНУ. Юрко БОРОТЬБА ДІАСПОРИ ЗА СОБОРНУ УКРАЇНУ.
Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.


Блоги на эту тему:
Комментариев: 15
Waliko
1 Waliko (Waliko)   • 17:20:48, 10 Декабря 2012 [Материал]

посмеялся ))
Lisa111
2 Роман (Lisa111)   • 17:34:24, 10 Декабря 2012 [Материал]

А Ордынско-Кремлёвская - это как? Это аккупанты проживали в Москве между улицей Большая Ордынка и Кремлём?
Извините, но хрень, написанная на куске гранита не становится умной мыслью. :-)
SteamRoller
3 Михаил (SteamRoller)   • 17:46:57, 10 Декабря 2012 [Материал]

"незнание - сила"(с)
Pulp_Fiction
4 Винсент Вега (Pulp_Fiction)   • 18:59:48, 10 Декабря 2012 [Материал]

Маразм крепчал! Человек с погонялом Кость Зацарний ничего другого написать и не смог бы. ну а там, где бредовые статьи, там и Юрко.
albertacalgary
5 Calgarian (albertacalgary)   • 20:11:00, 10 Декабря 2012 [Материал]

95 квартал патриоты Украины из Торонто

Оккупационный режим?? Ну значит настало время отказаться от наследия режима и вернуть Западную Украину Польше, Буковину Румынии, Закарпатье Венгрии, Крым России.

Ведь эти территории стали украинскими при оккупационном режиме.

Когда начинаете??:-))

Про диаспору есть одно шикарнейшее видео от 95 Квартала:-))

http://www.youtube.com/watch?v=PkrSsj4-Un4

Особенно смотреть с 1:10 до 1:22. Показательно про забугорных патриотов:-))) Сашко и Вирус , куку:-))
Sams2
6 Александр (Sams2)   • 21:48:07, 10 Декабря 2012 [Материал]

Д.Павличко о "борьбе диаспоры":

Під Нью-Йорком
табори військові
Синьо-жовті мають
прапори.

Як убити, з кров'ю,
чи без крові,
вишкіл там ведуть
професори.

Всі вони, майстри
удару в спину,
вішальники, гангстери, збуї,
в боротьбі за "вільну Україну"
пропонують методи свої...

Боже мій, а хто це
їхні учні,
Хто вони, ці блідні
юнаки?
Чи вдихнули в них слова гадючні
кравціви, стецьки,
маланюки?
Повзають вони, як хроби в глині,
Подвиги замовчують сумні -
Той дітей катрупив на Волині,
Ну а той відзначився в Сонгмі...
Дітваки діаспори
гнилої,
Вислухайте поклики мої:
Ваші вчителі--то не герої,
а звичайні вбивці й шахраї..
albertacalgary
7 Calgarian (albertacalgary)   • 22:10:00, 10 Декабря 2012 [Материал]

Осмелюсь заметить, что в настоящее время Павлычко есть членом Банды БЮТ, в союзе с которой выступает и ВО Свобода.

Патриоты, как можно быть такими лицемерами??:-)) КОгда там уже начнется люстрация коммуняк и комсы??:-))

К сожалению вас хватает только на минусование ПРАВДЫ....
Sams2
9 Александр (Sams2)   • 22:13:52, 10 Декабря 2012 [Материал]

Да, порядочных людей там крайне мало.
Sams2
10 Александр (Sams2)   • 22:28:18, 10 Декабря 2012 [Материал]

А вот Вам и минусаторы! )))
albertacalgary
8 Calgarian (albertacalgary)   • 22:13:33, 10 Декабря 2012 [Материал]

http://newzz.in.ua/ob/1148890875-vuyko-z-polonini.html
ivgor
11 Иван (ivgor)   • 00:51:33, 11 Декабря 2012 [Материал]

Пане Юрію, правильно писати потрібно "діяспора".
Юрко
12 Юрій Градовський (Юрко)   • 01:07:29, 11 Декабря 2012 [Материал]

То Зацарний - не я.
ivgor
13 Иван (ivgor)   • 01:40:19, 11 Декабря 2012 [Материал]

То відкрийте йому, так би мовити, очі.
jakudza
14 DMT (jakudza)   • 09:31:46, 11 Декабря 2012 [Материал]

Никогда не слышал про "Русскую Демократическую Республику Перемышль". И из статьи так и не понял точно, где эта страна находится. Это в Домодедово, возле Москвы?
jakudza
15 DMT (jakudza)   • 19:57:57, 11 Декабря 2012 [Материал]

Видимо, вопрос по географии - это очень сложно. Попробую ещё по логике задать.
Если "Громадяни нової держави визнають українську мову за державну", то почему надпись на этой каменюке - на оккупантском наречии?


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо