Живой Журнал

Главная » Новости » Родной край » 2016 » Июль » 18 » 11:58:38

Голова Житомирської ОДА перевіряв результати децентралізації. ФОТО

18 Июля 2016, 11:58:38 3660 2 Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter
Голова Житомирської ОДА перевіряв результати децентралізації. ФОТО

Голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Машковський разом із директором департаменту містобудування, архітектури, будівництва та ЖКГ Романом Щебетовим оглянули сьогодні, 15 липня, об’єкти, що реконструюються в цьому році за кошти Державного фонду регіонального розвитку.

Серед цих об’єктів Високівська гімназії (Черняхівський район), де сьогодні ведуться роботи із комплексної реконструкції за кошти ДФРР.

На території Високівської громади знаходиться дві школи – це Високівська гімназія та Забрідська ЗОШ I-III ступенів. Друга повністю відремонтована та відповідає усім стандартам сучасної школи.

Що стосується Високівської гімназії, то тут  наразі виконується такий ряд робіт: термосонація будівлі, покриття новим дахом, встановлення модульної котельні на альтернативному паливі, перехід на світлодіодне освітлення, а також внутрішні роботи. Вартість цих робіт складає 4 млн 110,608 тис. грн, де 10% від суми – це кошти громади.

«Більше 50% ремонту вже зроблено і на перший дзвоник діти прийдуть вже в зовсім іншу будівлю», – зазначив Високівський сільський голова Микола Бардук.

Сергій Машковський оглянувши процес реконструкції гімназії наголосив: «Найголовніше – це щоб люди, які тут живуть, були задоволені цими змінами. Дану гімназію ми оглядали минулого року і те, що ми бачимо сьогодні – це дві різні будівлі. Не потрібно читати про децентралізацію та розглядати різні таблиці, сьогодні ми можемо приїхати і побачити реальні результати реформи. Навчальний заклад, який з моменту його побудови жодного разу не ремонтувався, сьогодні виглядає, як зразкова європейська школа. Саме для цього потрібно об’єднуватися».

До процесу розподілу коштів громада підійшла відповідально, тому що інфраструктура змінюється абсолютно у всіх селах, а не лише в центрі громади. Всі п’ять населених пунктів, які входять до складу громади, мають повністю нове освітлення на вулицях.

«Ми дуже задоволені об’єднанням наших територій. В бюджеті нашої громади коштів стало більше, приблизно й 10 разів, і зараз ми вирішуємо, що нам з ними робити і на що витрачати. Плануємо окрім гімназії відремонтувати 3 кілометри дороги у селах Городище та Забріддя», – розповів Микола Бардук.

Довідково. Голова ОДА Сергій Машковський тримає на особистому контролі хід та темпи виконання на всіх об’єктах, оскільки всі роботи мають завершитися до кінця року, в іншому разі кошти повернуться назад до державного бюджету.

Загалом в області в цьому році буде реалізовано будівництво (реконструкцію) 38 об’єктів на суму 119,9 млн грн, з них:

  • 11 проектів капітального ремонту вуличного освітлення;
  • будівництво (реконструкція, капітальний ремонт) 12 шкільних, 4 дошкільних, 2 лікарняних закладів та 1 закладу культури;
  • капітальний ремонт і реконструкція 3 спортивних об’єктів;
  • технічне переоснащення 2 котелень;
  • будівництво 2 гідроспоруд;
  • реконструкція під пожежне депо.

Департаментом містобудування, архітектури, будівництва та ЖКГ облдержадміністрації забезпечено проведення процедур державних закупівель, після чого переможці приступають до виконання будівельних робіт.


 


Тэги: школы, децентрализация, Житомирская область, Ремонт


Комментариев: 2
Нокиан
1 Житомир (Нокиан)   • 12:06:31, 18 Июля 2016 [Материал]

Вот как-то по словам чиновников люди все лучше и лучше живут...
То ли я не человек, то ли я в параллельной вселенной живу, в которой все хуже и хуже...
Юрко
2 Градовський (Юрко)   • 12:34:59, 18 Июля 2016 [Материал]

Який безглуздий заголовок
Объявление на ЖЖ инфо:

Новости по теме: