Живой Журнал

Главная » Новости » Экономика » 2017 » Август » 4 » 11:18:31

8 родин з Житомирської області отримають кошти для будівництва у селі

04 Августа 2017, 16:34:41 2878 1 Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter
8 родин з Житомирської області отримають кошти для будівництва у селі

Ще 8 родин з Житомирської області отримають кошти для будівництва, реконструкції або придбання житла на селі в рамках програми «Власний дім».

Відповідне рішення було прийнято вчора, 3 серпня, на засіданні обласної комісії під керівництвом голови ОДА Ігоря Гундича, - повідомляє прес-служба ОДА.

«Це саме та програма, яка потрібна нашій області. Вона користується попитом і завдяки їй молоді сім’ї мають змогу отримати власне житло. Будемо працювати над тим, аби збільшити фінансування Програми», – сказав Ігор Гундич.

Програма полягає в тому, що жителям області надається кредит на термін до 20 років, а молодим сім’ям (подружжя, в якому вік чоловіка та дружини не перевищує 35 років) або неповним сім’ям (мати (батько) віком до 35 років) – до 30 років із внесенням за користуванням ним плати у розмірі 3% річних, а на спорудження інженерних мереж до 2 років.

«Не думали, що так просто – подали документи, прийшли на співбесіду і нам погодили. А дізналися ми про це через мого колегу по роботі, який теж отримав кредит на будівництво через цю програму», – сказав позичальник пільгового кредиту, учасник АТО Олег Шиманський.

Як скористуватися Програмою кредитування індивідуального житлового будівництва на селі читайте тут.

Нагадаємо, що у квітні цього року 7 родин отримали пільгові кредити.

Довідково. Позичальниками кредитів за рахунок кредитних ресурсів Фонду можуть бути громадяни України, які проживають, будують об’єкти кредитування в сільській місцевості, в селах та селищах і працюють в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах та організаціях сільського господарства, переробних та обслуговуючих галузей агропромислового комплексу, фермерських господарствах, а також в соціальній сфері, навчальних закладах, закладах культури, охорони здоров’я, правопорядку, зв’язку, інших господарських формуваннях незалежно від форм власності, розташованих в межах району, ФО – приватні підприємці, а також сільські пенсіонери.
Тэги: строительство жилья, кредит на жилье, ОГА
Комментариев: 1
garold
1 Кonstantin (garold)   • 12:40:20, 04 Августа 2017 [Материал]

"Молодёжное строительство" с новым названием,снова будут давать приближённым....
Объявление на ЖЖ инфо:

Новости по теме: