Живий Журнал
 
ЖЖ » Новини » Суспільство і влада » 2018 » Август » 1 » 16:21:22

Володимир Ширма провів прийом громадян у Великій Цвілі Ємільчинського району

01.08.2018, 16:21:22 2517 1 Помилка?Помилка в тексті?
Виділили слово мишкою
і натисніть Ctrl+Enter
Володимир Ширма провів прийом громадян у Великій Цвілі Ємільчинського району

У віддаленому селі Ємільчинського району – Великій Цвілі Володимир Ширма провів прийом громадян. З даним населеним пунктом пов’язана трудова біографія голови обласної ради, який 11 років працював тут очільником місцевого сільськогосподарського підприємства.

На прийом прийшли як жителі села Велика Цвіля, так і з навколишніх сіл, - повідомляє прес-служба Житомирської обласної ради.

На думку Володимира Ширми саме у таких віддалених селах люди чи не найбільше потребують  підтримки та допомоги.

Більшість звернень стосувались питань охорони здоров’я, будівництва житла для молодих родин, пенсійного забезпечення,  благоустрою, працевлаштування і навіть покращення надання Інтернет-послуг.

Здебільшого по зверненнях того дня були прийняті рішення безпосередньо під час прийому, решта буде вирішуватися найближчим часом.
 

1aaaaaaaemchp1

1aaaaaaaemchp2

1aaaaaaaemchp3
 

Також він долучився до виїзного семінару для старост та діловодів старостинських округів Ємільчинської і Барашівської об′єднаних територіальних громад 30 липня у Ємільчиному.

Захід було організовано та проведено Житомирською обласною радою спільно з Житомирським відокремленим підрозділом Центру розвитку місцевого самоврядування.

Навчання відкрив та привітав присутніх голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма.

У своєму виступі Володимир Ширма відмітив деякі аспекти діяльності старост. Зокрема він зазначив, що на його особисте переконання у даної категорії посадовців повноваження надані не в повній мірі. « Це стосується впливу старости на вирішення фінансових питань. Особливо дана проблема є відчутною у великих громадах», - пояснив свою думку голова обласної ради. Він вважає, що це одне з питань у врегулюванні діяльності старост, механізм вирішення якого потрібно напрацювати та ставити перед керівництвом держави.

«Також  думаю, що найближчим часом ми будемо ініціювати створення асоціації старост області. Такого роду організація вкрай потрібна, щоб підтримувала вас, відстоювала ваші інтереси, доносити їх до керівництва області  та держави», - зазначив Володимир Ширма.

В ході семінару зі старостами громад радники Житомирського відокремленого підрозділу Центру розвитку місцевого самоврядування Сергій Романович та Віталій Римар окреслили законодавчі аспекти діяльності старост та роз’яснили певні моменти з впровадження реформи освіти та охорони здоров’я в умовах децентралізації.

1 aaaaastem2

1 aaaaastem1

1 aaaaaastem7

1 aaaastem5

1 aaaaaaastem8

1 aaaaaaastem9


Тэги: облсовет, ширма, ОТГ

Схожі новини:


Комментариев: 1
Cobalt
1 Cobalt (Cobalt)   • 13:20:21, 05.08.2018 [Материал]

-Скажите, а главврач принимает?
- Принимает! Ещё как принимает! Неделями из запоя невыходит.
Оголошення на ЖЖ інфо: