Живой Журнал
Главная » Новости » Общество » 2018 » Сентябрь » 7 » 15:07:14
 

На Героїв Десантників, 1 встановили новий дитячий майданчик від Фонду родини Розенблат     Реклама  

07 Сентября 2018, 15:07:14 3808 5 Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter
На Героїв Десантників, 1 встановили новий дитячий майданчик від Фонду родини Розенблат

В Житомирі у подвір’ї будинку по вулиці Героїв Десантників, 1 встановили  новий дитячий майданчик від Фонду родини Розенблат.  Батьки кажуть –  коли  звертались до меценатів по допомогу  навіть не очікували, що їхнє звернення розглянуть так швидко.

«Ми дуже вдячні за цей подарунок Бориславу Розенблату, за те що він підтримав наших дітей, наше ОСББ, допоміг нам зробити цей майданчик, реконструкцію. Попередня реконструкція була 18 років тому і з того часу про нас усі забули, хоча ми неодноразово зверталися до місцевої влади. Тому велика-велика подяка народному депутатові», - мама двох дітей, Галина.

«Ми живемо поруч. Це суперово, що встановили майданчик. Дякуємо. Будемо сюди приходити», - говорить житомирянка Юлія.

Борислав Розенблат розповідає, Фонд родини Розенблат уже понад  4 роки впроваджує програму по встановленню дитячих майданчиків у Житомирі.

«Коли наш Фонд започатковував  програму «Щасливе дитинство», ми навіть не думали, що буде такий ажіотаж. Виявилось, що у багатьох  житомирських дворах дітям просто нема де гратися, жодної зони для дитячого дозвілля, жодної гойдалки. Поступово змінюємо це. Головне, ініціативні мешканці, все залежить від них, від їхнього бажання»,  - каже Борислав Розенблат.

 Житомиряни, які живуть поруч встановленого майданчика, влаштували справжнє дитяче свято –  аніматори розважали дітей конкурсами та  іграми.

«Тут 80 відсотків мешканців колишні військові, або ж десантники та їхні сім’ї. Ми зробили все швидко. Впродовж кількох днів ми встановили всі конструкції і влаштували святкове відкриття. Всі діти радіють і граються, це головне», - говорить в.о.голови ОСББ «Кам’янка», Микола Фещенко.


Тэги: фонд родини Розенблат, Житомир, детская площадка
Комментариев: 5
uragan_zt
1 Дмитрий (uragan_zt)   • 16:08:04, 07 Сентября 2018 [Материал]

"не очікували, що їхнє звернення розглянуть так швидко" - так выборы через год. Скоро любое пожелание исполнять будут
viewer
2 Name Surname (viewer)   • 16:22:50, 07 Сентября 2018 [Материал]

ОСББ "Кам’янка", молоде ОСББ створене два роки назад.

До речі, якщо хто не чув, то у нас весною пройшов конкурс по примусовому призначенню управителя будинкам, де народ не визначився з формою управління своїм будинком. Очікувано, на місце комунальних ЖЕКів поприходили приватні контори і залишилось лише 2 комунальні ЖЕКи (КП ВЖРЕП №5 і №9).

На zhzh.info писали, хто буде замість колишніх ЖЕКів
http://zhzh.info/news/2018-06-04-36179

І ось що цікаво, дивлячись на динаміку цього літа створення ОСББ в місті, видно, що будинки, які вляпались під цей конкурс, зараз починають створювати ОСББ. Здається до народу таки почало доходити, як його грабують ЖЕКи чи управляючі компанії.
http://zt-rada.gov.ua/perelikOSBB

Нагадую, щоб виставити свій ЖЕК на кисень або змінити форму управління будинком у співвласників багатоквартирного будинку є декілька варіантів

https://www.facebook.com/igor.skoropad/posts/1021956711204936?__mref=message_bubble
Irinalove
3 Ирина Левченко (Irinalove)   • 17:18:29, 07 Сентября 2018 [Материал]

я пока за ОСББ, хоть какой-то контроль. Да тяжко, да не просто, а наоборот, но! Голова ОСББ отчитывается о потраченных деньгах, о накопительных фондах и не херит, как мадам Пивоварова.
Cobalt
4 Cobalt (Cobalt)   • 06:55:01, 08 Сентября 2018 [Материал]

"...скоро любое желание исполнять будут..."
Ошибаетесь, и при чём координально! Не исполнять, а ОБЕЩАТЬ! ;-)
Cobalt
5 Cobalt (Cobalt)   • 12:41:10, 09 Сентября 2018 [Материал]

"Правильным путём идёте, товарищи кандидаты-депутаты!" (вора тимафейна.)
Объявление на ЖЖ инфо:

Новости по теме: