Живой Журнал
Главная » Новости » Город » 2019 » Июнь » 26 » 09:15:18
 

Зміни у кожен двір: на Шевченка, 24 з’явився дитячий майданчик від Фонду родини Розенблат. ВІДЕО   PR  

26 Июня 2019, 09:15:18 3238 11 Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter
Зміни у кожен двір: на Шевченка, 24 з’явився дитячий майданчик від Фонду родини Розенблат. ВІДЕО

«Просили хоча б пісочницю, а зараз маємо цілий дитячий майданчик. Це просто неймовірно, навіть подумати не могли, що на наше прохання взагалі відгукнуться, а тут все ще й так оперативно зробили. Діти у захваті, але це свято і для них, і для нас», - говорить житомирянка Оксана, яка мешкає у будинку за адресою вул.Шевченка, 24.

Саме там 21 червня урочисто презентували черговий дитячий майданчик, які у Житомирі вже кілька років поспіль встановлює Фонд родини Розенблат.

Різнокольорові повітряні кульки, мильні бульбашки, веселі пісні, аніматори та ігри: все це стало доповненням до дитячого свята з нагоди відкриття майданчика.

Батьки кажуть, що давно приглядалися до території у дворі, де були занедбані гойдалки, і думали, яким чином покращити відпочинок і дозвілля своїх дітей. До ініціативної групи приєдналися представники сусідніх будинків – Шевченка, 24-А та Святослава Ріхтера, 41. Вирішили звернутися до Фонду родини Розенблат.

«Ми живемо разом вже багато років, але до цього, як виявилося, не було такої справи, щоб об’єднала і згуртувала всіх,  – продовжує Оксана. – Як бачите, всі конструкції на місці і діти вже активно їх освоюють. Нам і діткам дуже пощастило, що є такі благодійники».

Своїм прикладом мешканці трьох будинків продемонстрували, що будь-яка ідея має право на реалізацію, а тим більше, коли всі старання заради власних дітей.
 

«Для того, щоб змінювати своє життя і життя тих, хто поряд, не треба чекати доброго чарівника, а діяти самим, робити все, щоб були відчутні зміни, - говорить засновник Фонду родини Розенблат Борислав Розенблат. – Моє завдання просте – підтримати ініціативу, допомогти, а особливо, коли мова йде про мешканців ОСББ. Вони вже зробили перший крок до самостійності, не побоялися відповідальності, тому ми маємо показати їм, що на цьому шляху вони не одні. Фонд родини Розенблат впроваджує  програму «Щасливе дитинство», завдяки якій в Житомирі вже встановлено понад 35 майданчиків. Наша мета – сучасна ігрова зона у кожному дворі. Рухаємося в цьому напрямку і робимо добрі справи для людей. Дитинство має бути яскравим і радісним, тож нехай на цих майданчиках малюки знаходять собі друзів, товаришують, веселяться. Працюємо разом: зміни у кожен двір», - говорить Борислав Розенблат.


Прес-служба Фонду родини Розенблат

 
Тэги: Житомир, детская площадка, фонд родини Розенблат

Новости по теме:


Комментариев: 11
Berberis
1 Лилия (Berberis)   • 09:57:30, 26 Июня 2019 [Материал]

Не люблю ,когда любую информацию критикуют,но :а)за людьми не видно мега большой площадки,б)таблички ...да,видно,хотя хорошее дело можно и не афишировать, в) за столько лет могли сами сделать и не ждать подачек,г)всегда умиляла радость простых людей от вручения им 500 грн. чиновниками.
Irinalove
8 Ирина Л (Irinalove)   • 20:12:25, 26 Июня 2019 [Материал]

Розенблат ставит, а потом приходи какой-то хрен и говорит, что это он сделал. Поэтому пусть афишируют! А другим , кто только деньги из бюджета крадет, пусть будет стыдно!!! Все себе в карман, только людям - фиг!!!
Crespito
2 Hernan (Crespito)   • 11:27:22, 26 Июня 2019 [Материал]

Вручает за чей счет? За гос?
yahimsol
10 Вадим Вадимович (yahimsol)   • 21:03:30, 26 Июня 2019 [Материал]

Не тратьте сили на цю Ірину вона походу на зарплаті у цих "чесних , все для людей, собі нічого і т.д і т.п"
starix
3 max starkov (starix)   • 11:57:06, 26 Июня 2019 [Материал]

дожились, детскую площадку за 1.5 тысячи долларов открывают перерезанием красной ленты...даааа, кажется слава Дебоя не дает кому то покоя.
antonvox
4 Антон А (antonvox)   • 14:30:56, 26 Июня 2019 [Материал]

дебой и шелудченко ставили за три копейки, деревянные, они за зиму тупо гнили, весной только море опилок и краска висела...
yahimsol
5 Вадим Вадимович (yahimsol)   • 14:39:49, 26 Июня 2019 [Материал]

100%
yahimsol
6 Вадим Вадимович (yahimsol)   • 14:45:20, 26 Июня 2019 [Материал]

Ай вей, бачу вже в статтях не пишуть за чий рахунок ця площадка, а я Вам скажу, побудували на державну субвенцію, тобто за наші податки, а Вельмошановний слуга народу і не пройшло 2 дні як знову піариться на дитячих площадках. Ганьба!!!
Irinalove
7 Ирина Л (Irinalove)   • 20:10:54, 26 Июня 2019 [Материал]

Ганьба вам! Эти площадки делают за личные деньги Елены, Жанны и Борислава Соломоновича! Они столько жизней спасли! Не судите всех по себе! Они прекрасные люди, знаю их много лет, меняют что-то стараются для города, а такие как вы - только и можете, что хейтить! Диванный воин, лучше бы мусор выносил! Стыдно должно быть, уважаемый!
yahimsol
9 Вадим Вадимович (yahimsol)   • 20:59:28, 26 Июня 2019 [Материал]

Ганьба Вам дорогенька, покажіть в студію чеки на закупку матеріалів на цю площадку, максисум те що там за іхні гроші це табличка фонд Розенблатів, а те що Вам вішають лапшу на вуха це факт або ж Ви на відкаті у цієї чистої як сльоза родинки.
alalya
11 Александр (alalya)   • 21:12:42, 26 Июня 2019 [Материал]

Ирина, не напрягайтесь так топить за того, у кого в глазах только денежные знаки и кто за деньги готов подставить и продаться. Для Розенблата нет ничего святого, подставить другого - это в порядке вещей для него. Не желаю Вам с ним делить деньги, поверьте, знаю, что пишу. А бизнес таки да - благодаря сестре его на плаву держится и, скажем честно, успешно держится.
Объявление на ЖЖ инфо: