Живой Журнал

Живой Журнал - обзор блогосферы и соцсетей.
Сегодня: Вторник, 24 Мая 2022    00:20:57
Живой Журнал » Статьи » Авторская колонка » Дмитро Ткачук » Дмитро Ткачук

Політиків потрібно наймати та контролювати!

Автор Дмитро Ткачук

Дмитро Ткачук

все статьи автора

Що потрібно для того, щоб політики стали відповідальними та захищали інтереси громадян?

Кожен, хто ще не махнув рукою на своє власне життя, не плюнав на свою гідність, та думає про завтрашній день: себе та своїх дітей, своїх батьків та майбутнє свої країни задається цим питанням.

Варіанти які мені доводилось чути були найрізноматніші. Поміж емоційніх закидів постріляти всіх є дійсно обгрунтовані бачення політичного процесу, який спроможний реанімувати нашу країну.

Перш за все до влади повинні прийти порядні та відповідальні люди. Ідеями про те деж їх взяти, як виявити та яким чином зробити їх залежними від громади поділились журналісти, люди що не один рік пильно спостерігали за діями не однієї влади. Вони зробили свій висновок та пропонують його підтримати.

Незалежні журналісти Єгор Соболєв та Вахтанг Кіпіані підтримали збір коштів на заставу політичною партією Демократичний Альянс та взяли участь у зйомках відповідного відеоролика.
Зокрема, Єгор Соболєв зазначив, що політиків слід контролювати, а для цього їх необхідно найняти на роботу. А Вахтанг Кіпіані запропонував дати можливість Демократичному Альянсу сказати своє слово в політиці.


Звертаємося з проханням до всіх - підтримати Демократичний Альянс в зборі коштів на заставу для участі у виборах. Добровільні внески громадян – це єдиний шлях формування незалежної від олігархів політичної партії! 
 
Як передати гроші Демократичному Альянсу? Дізнатися про хід збору грошей (оновлюється майже щоденно).
Ролик створено зусиллями незалежних журналістів. Жодних витрат на його виготовлення партія не здійснювала. Дякуємо за підтримку і моральну позицію журналістам!
Автор: Дмитро Ткачук http://dem-alliance.org/
Дмитро Ткачук | 15 Мая 2012 | Просмотров: 2955 | збір коштів, Демократичний Альянс, Житомир
Редакция "Журнала Житомира" может не разделять точку зрения автора статьи
и ответственности за содержание материала не несет.
Комментариев: 0

Читайте также на эту тему:


Обратите внимание:


Читайте ЖЖ.инфо