Живой Журнал

Живой Журнал - обзор блогосферы и соцсетей.
Сегодня: Среда, 18 Мая 2022    06:03:34
Живой Журнал » Статьи » Пресс-релизы » Дмитро Скоропад, Молода Сила

Круглий стіл з питань студентського самоврядування

Під егідою МГО «Молода Сила», спільно з органами студентського самоврядування Житомирських ВНЗ і за підтримки Житомирської міської ради, 11 березня 2010 р. відбувся Круглий стіл з питань нових повноважень та діяльності органів студентського самоврядування.
На заході були присутні ректори, представники адміністрацій та голови студентських самоврядувань Житомирських ВНЗ І-ІV рівня акредитації, а також керівництво МГО «Молода Сила», Житомирський міський голова, Студентський мер м. Житомира, заст. начальника управління освіти і науки Житомирської ОДА.

На Круглому столі обговорювались питання впровадження в Житомирських ВНЗ нової редакції Закону України «Про вищу освіту», перспективи діяльності органів студентського самоврядування та сприяння їм адміністрацій ВНЗ і керівництва міста.

Резолюція Студентського Магістрату м. Житомира за підсумками Круглого столу з питань повноважень органів студентського самоврядування Житомирських ВНЗ І-IV рівня акредитації

 1. Про процес впровадження у Житомирських ВНЗ I-IV рівня акредитації нової редакції Закону України «Про вищу освіту» щодо питань студентського самоврядування.
  1. Допомога у створенні та впровадженні організаційно-правового механізму виділення та освоєння коштів на діяльність органів студентського самоврядування Житомирських ВНЗ I-IV рівня акредитації.
   1. Розробити проект типового положення по використанню коштів органом студентського самоврядування Житомирських ВНЗ I-IV рівня акредитації.
   2. Розробити і затвердити перелік спільних статей витрат для бюджетів органів студентського самоврядування Житомирських ВНЗ I-IV рівня акредитації для вирішення питань, що стоять перед студентською громадою м. Житомира.
  2. Розробити та внести зміни у Положення органів студентського самоврядування Житомирських ВНЗ I-IV рівня акредитації.
  3. Органам студентського самоврядування підготувати проекти змін до Статутів Житомирських ВНЗ I-IV рівня акредитації та затвердити зміни на Вчених радах.
  4. Проконтролювати включення до порядку обігу документації Житомирських ВНЗ I-IV рівня акредитації обов’язкове візування головою органу студентського самоврядування та прикріплення резолюції органу студентського самоврядування, а також внесення інші необхідних змін у документацію, що визначають питання:
   1. Відрахування осіб, які навчаються у вищому навчальному закладі, та їх поновлення на навчання;
   2. Переведення студента, курсанта, аспіранта, які навчаються у вищому навчальному закладі, за державним замовленням, на навчання за контрактом за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб;
   3. Переведення осіб, які навчаються у вищому навчальному закладі за контрактом за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб на навчання за державним замовленням;
   4. Призначення заступника декана, проректора, які відповідають за роботу зі студентами;
   5. Поселення осіб, які навчаються у вищому навчальному закладі, в гуртожиток і виселення з гуртожитку;
   6. Затвердження рішень з питань студентських містечок та гуртожитків для проживання осіб, які навчаються у вищому навчальному закладі.
 2. Про діяльність органів студентського самоврядування Житомирських ВНЗ I-IV рівня акредитації.
  1. Розробка основних напрямків роботи зі студентами з питань академічної успішності:
   1. Профілактична робота по боротьбі з академічною неуспішністю та пропагандою успішності та активності серед студентів.
   2. Створення факультативних груп для допомоги взятим на поруки студентам з академічною заборгованістю.
  2. Створення механізму роботи зі студентами з питань захисту прав студентів та відповідальності студентів перед студентською громадою.
   1. Контроль за двосторонньою відповідальністю навчально-побутових співвідносин між студентами та адміністрацією ВНЗ.
   2. Контроль та протидія неетичної поведінки з боку викладацького складу ВНЗ до студента.
   3. Контроль та протидія неетичної поведінки з боку студента до представників викладацького складу ВНЗ.
 3. Підготовити та затвердити текст «Меморандуму Відповідальності» для подальшого підписання головами органів студентського самоврядування Житомирських ВНЗ I-IV рівня акредитації. «Меморандум Відповідальності» слугуватиме колегіальною угодою між органами студентського самоврядування Житомирських ВНЗ I-IV рівня акредитації, Студентським Магістратом м. Житомира та МГО «Молода Сила» і визначатиме сферу повноважень, обов’язків та відповідальності органів студентського самоврядування Житомирських ВНЗ I-IV рівня акредитації перед студентською громадою м. Житомира.
 4. Розпочати процес утворення Молодіжної Громадської Ради «Студентський Магістрат» при Житомирській Міській Раді на основі громадського колегіального об’єднання «Студентський Магістрат м. Житомира» за участі МГО «Молода Сила» та органів студентського самоврядування Житомирських ВНЗ I-IV рівня акредитації.
Студентський Мер м. Житомира, голова Житомирської міської організації «Молода Сила» Скоропад Д.
Автор: Дмитро Скоропад, Молода Сила
Пресс-релизы | 18 Марта 2010 | Просмотров: 3825 | студенты, Житомир
Комментариев: 0

Читайте также на эту тему:


Обратите внимание:


Читайте ЖЖ.инфо