Живой Журнал

Живой Журнал » Статьи » Пресс-релизы, Житомир, Украина » Оксана Огненко

Житомирська сакура

Весна прийшла і багато цікавих ідей на соціально-психологічний факультет принесла.

Нещодавно було втілено у життя одну із них. Цікава задумка Олександра Леонідовича Музики полягала в тому, щоб біля університету та гуртожитків росла сакура.

Для нашої місцевості це досить незвичне деревце. Тому, спочатку було знайдено 20 саджанці черешні, які згодом стануть нашою сакурою. Ще однією причиною такої акції стали трагічні події, які відбуваються в Японії. Вони сколихнули весь світ, не залишивши байдужих. Ми ж, таким чином, хочемо висловити своє розуміння та співчуття. І, тому, кожне посаджене деревце є символічним.

Але кожну задумку потрібно здійснювати, тому 1 квітня 2011 року всі бажаючі студенти соціально-психологічного факультету зібралися, щоб втілити її. . Олександру Леонідовичу допомагали Руденко Інна, Куранова Катерина, Іллюченко Тетяна, яким випала честь висадити перші саджанці біля нашого університету.

Решта студентів - Ляшенко Олег, Михнюк Сергій, Кислий Віталій, Кравчук Вадим, Блажиєвський Роман, Ударов Артем, Завадський Олександр, Підвисоцька Юлія, Міліневський Артем та Бучинський Максим відправилися до п’яти гуртожитків, де біля кожного посадили по три деревця черешні.

Згідно з планами, через деякий час до цих саджанців буде прищеплено сакуру, що і стане завершальним етапом втілення цього задуму. Хотілося б подякував Олександру Леонідовичу за його ідеї та студентам за те, що вони відповідально відносяться до втілення цих ідей у життя. Тепер будемо чекати того дня, коли біля нашого університету та гуртожитків побачимо ніжні, тендітні та квітучі деревця сакури.

Студентка соціально-психологічного факультету ЖДУ ім. І.Франка Огненко Оксана

Автор: Оксана Огненко
Житомир | 07 Апреля 2011 | Просмотров: 6090 | студенты, деревья, сакура, Житомир
Комментариев: 1
angelstyle
1 Ангелина (angelstyle)   • 18:03:41, 07 Апреля 2011 [Материал]

молодцы!

Читайте также на эту тему:


Ух ты! Интересно!