ЖЖ інфо » Статті » Авторская колонка » Костянтин Суський |
Костянтин Суськийвсе статьи автора |
Сучасна українська культура, котра перебуває на світовому роздоріжжі між культурою східною та західною, отримала перед собою чимало серйозних викликів, які загрожують українському народові втратою своєї національної ідентичності. Втрата національних цінностей, деградація національної свідомості, примітивізація культури вже зараз змушує задуматися свідому українську молодь про потребу в цілеспрямованій діяльності спрямованій на захист всього, що є рідним – УКРАЇНСЬКИМ – як за змістом, так і поверхово.
Сучасна українська молодь, котра в більшості своїй не знає національних героїв, не шанує історії та живе поза національними інтересами української нації, втрачає культурну тяглість і національну ідентичність. Зневіра у завтрашньому дні та відсутність мінімального патріотизму в масах роблять українські перспективи не вельми світлими.
Сучасна українська музика, яка перестає втрачати національний колорит, падає під навалою західних стандартів та попсових російських шаблонів, які не несуть в собі жодного патріотичного змісту.
Наразі свідома українська молодь стоїть перед вибором – вести боротьбу за ВСЕ РІДНЕ, або віддатися глобалізаційній стихії, забуваючи про своє етнічне походження, ментальність, національні цінності та інтереси.
Змушені вибирати перший варіант як єдиноможливий, адже питання незалежності української держави, свободи української нації та самобутності рідної культури, для кожного українця завжди стоятимуть на першому місці. Патріотичне виховання молоді, як передумова виховання освіченої української нації, передбачає використання всіх можливих засобів та прийомів.
Протягом усіх століть української історії український народ славився своєю пісенно творчістю та мелодійністю української мови, про яку знав весь світ. Музика завжди була дієвим засобом впливу і виховання, і у випадку коли вона несла в собі патріотичний сенс, виховувала справжніх українців, відданих синів і дочок України.
Ідея фестивалю зводиться до популяризації української національної єдності, патріотизму та прославлення українських героїв, котрі воювали в лавах УПА та поклали своє життя за наше мирне теперішнє та нашу державну незалежність. Степан Бандера, як символ нескореності української нації є символом і самого фестивалю, що відбилося і на назві заходу. Образ цієї людини має слугувати для сучасної молодої людини життєвим дороговказом та зразком для наслідування.
Фестиваль ставить на меті:
- піднесення української національної ідеї серед молоді та творчих колективів;
- пропагування серед молоді життєвої активності та здорового способу життя;
- увіковічення образу Степана Бандери к національного символу;
- допомога обдарованій молоді;
- утвердження бережливого ставлення до навколишнього середовища та екологічного виховання;
- пропаганда української мови, культури, цінностей та рідної музики.
О да.
Открываем произведение основателя УПА Бульбы-Боровца, читаем:
Коли ворог відважився напасти на його штаб, щоб розбити його українськими руками, Отаман Бульба-Боровець НЕ ДОЗВОЛИВ ЗРОБИТИ НІ ОДНОГО ПОСТРІЛУ В ЗАСЛІПЛЕНИХ БРАТІВ. Він пережив особистий глум і трагедію, коли свій ворог замучив на смерть його дружину, але його лицарська етика не дозволяла йому «провчити» сліпих виконавців чужої роботи стріляти в українців. (речь про "Степана Бандеру, символ нескореності української нації", ага)
Дальше:
Якби український націоналістичний рух тотально не заперечував всіх інших світоглядів і базував свою ідеологію та програмову дію не на авторитарному вождизмові, а на основі ширшої репрезентації на зразок західніх вільних країн, то тоді напевно всі українці були б влилися в його ряди. Але так не було. Націоналісти починали історію цілого світу від себе. Ось чому багато українців і я в тому числі не влилися в русло вождівського націоналізму
Класс.
Про Бандеру, да.
...на співпрацю з партизанськими з'єднаннями УПА Бульби-Боровця погодилися всі українські угруповання за винятком лідерів бундючно-тріскотливої фракції хлоп'ячого фанатизму Бандери й Лебедя. Шкоду, яку нанесла і наносить ця група українському народові, важко зараз установити, бо руїна, розбиття, перебирання й захоплення престижу та назв організацій, які почалися від розколу ОУН, розколу та присвоєння собі УПА, таборового розбишатства, «блискучого відокремлення», ще не закінчилися. Геній руїни гуляє далі…
"символ нескореності української нації", о да.
То похвалітся своїми, бажано з посиланнями на архіви.
Почему бы вам с, например, азитом не создать альтернативный муз.фестиваль под названием "Совдепия"? ;))
То ж автор жаліється "Сучасна українська молодь, котра в більшості своїй не знає національних героїв, не шанує історії ", от я і знайомлю з творчістю одного з цих "героїв".
Те, що вам важко прочитати два абзаци, повністю пояснює чому ви досі вважаєте цих діячів "героями".