Живой Журнал

Статьи, справочники

Житомир » Статьи » Авторская колонка » Костянтин Суський
Костянтин Суський      Авторская колонка

Костянтин Суський

Голова Асоціації громадських об'єднань "Нова сила"

статей автора: 48


Сортировать по: Дате · Названию · Рейтингу · Комментариям · Просмотрам
Костянтин Суський
Костянтин Суський
Маневр Яценюка
Пару днів всі говорили про відставку Яценюка. Коротко накидаю думки. Яценюк заявив про свою відставку. Пішов. Зважився. Тепер про це докладніше.
11 Апреля 2016 2920 0 3.0
Костянтин Суський
Костянтин Суський
Чи дійсно Михайлівська пішохідна?
Чи дійсно Михайлівська пішохідна?
Вул. Михайлівська є окрасою міста, всі її люблять та проводять там час. Втім, дуже часто у самих житомирян та гостей нашого міста виникає питання - вона пішохідна чи ні?
Свій рейд для аналізу ситуації АГО "Нова сила" розпочала лише тиждень тому, але вже можна однозначно сказати, що порушення є і їх багато.
17 Декабря 2014 2509 2 3.7
Костянтин Суський
Костянтин Суський
Матеріальне забезпечення армії потрібно передати в цивільні руки.

Українcькі Збройні Сили вже продемонстрували стійке бажання захищати свою Батьківщину та роблять це, принаймні, на рівні солдатського та офіцерського складу (від лейтенанта до полковника). Разом з тим, армія увійшла у конфлікт з багатьма радянськими та пост-радянськими «хворобами», від усунення яких залежить і кінцевий результат бойових дій на Сході нашої держави.

13 Августа 2014 3090 0 3.0
Костянтин Суський
Костянтин Суський
Звернення АГО "Нова сила" стосовно ініціативи підвищення цін на проїзд.
Вимога житомирських автоперевізників підвищити вартість проїзду у маршрутках до 3 грн. 20 коп (а дехто озвучує цифру 3.5 грн.) є верхом цинізму та зневаги по відношенню до житомирян. В той час, коли країна переживає скрутні часи, коли люди, без перебільшення, рахують кожну копійку, перевізники вирішили поправити власне матеріальне становище.
08 Мая 2014 4413 0 4.0
Костянтин Суський
Костянтин Суський
Ми вимагаємо заборонити діяльність Компартії в Житомирі.
Події останніх місяців показали – найбільшу небезпеку для України та її народу становить не зовнішній ворог, а внутрішній – Партія Регіонів та Комуністична партія України. І якщо «регіонали» перебувають у постійному полі уваги народу та ЗМІ, то носії «червоної чуми» сховались у тіні та вичікують час для контрреволюційного реваншу.
01 Апреля 2014 3352 6 4.3
Костянтин Суський
Костянтин Суський
Українці назавжди!

Українці! Ми Велика Нація. Ми Великий народ. Ми протягом століть стояли і вистояли. Ми переживемо всіх ворогів. Нам треба додати тільки рішучості та впевненості

28 Марта 2014 3151 0 4.0
Костянтин Суський
Костянтин Суський
Опозиція плює на закони? частина 2
Заява Начальнику Управління МВС України в Житомирській області стосовно порушення Правил дорожнього руху, а також відкриті листи до Народних депутатів України Порошенка, Зубка, Стеця стосовно виконання законних вимог чинного законодавста.
Відкриті листи були відправлені як і поштою, так і на електронні адреси депутатів, також відправлена заява до Управління МВС. Цікаво, чи буде адекватна відповідь від когось? 
10 Февраля 2014 3297 2 4.0
Костянтин Суський
Костянтин Суський
6-метровий Ігнацій-Ян чи будування пам’ятників по-житомирськи
Я особисто не дуже схвалюю «війну з пам’ятниками», в нас є і інші проблемні питання. Але рішення Виконавчого комітету Житомирської міської ради щодо встановлення пам’ятника Падеревському викликало обурення в мене та в моїх друзів.
08 Ноября 2013 3988 19 3.0
Костянтин Суський
Костянтин Суський
В Житомирі громадські організації підписали Меморандум «СПІЛЬНА ДІЯ» .

 25 вересня 2013 року в м. Житомир відбулось спільне засідання Правління Асоціації  громадських об’єднань «НОВА СИЛА» та керівництва Громадянського Конституційного конгресу.

27 Сентября 2013 3462 0 5.0
Костянтин Суський
Костянтин Суський
А в Україні можлива успішна реформа МВС?
Врадіївські події продемонстрували українцям сутність проблем правоохоронної системи. Сьогоднішня влада, звісно, не піде на реальну реформу – на носі вибори. А реальна реформа – це децентралізація та демілітаризація структури МВС та жорстка кадрова політика, як мінімум. Приведемо деякі приклади успішних реформ МВС в різних країнах.
19 Августа 2013 7858 0 5.0
1 2 »