Живой Журнал
ЖЖ инфо » Статьи » Авторская колонка » Костянтин Суський
 

Михайлівська-штрассе або пішохідна зона?

Автор: Костянтин, 11 Января 2016, 20:08:59
Автор Костянтин Суський

Костянтин Суський

все статьи автора

Повертаємся в який раз до питання «пішохідної» Михайлівської. Не дивлячись на звернення громадян та активістів, зокрема "Нова сила" провела цілу низку заходів, питання знову переноситься. Не допомогли ані акції, ані рішення виконавчого комітету, ані постійне акцентування на цьому питанні.

Нагадаємо, виконком прийняв рішення обмежити в’їзд транспортних засобів на вул. Михайлівську з вул. Лятошинського. Також на комісії з безпеку руху рекомендувалося нашими активістами впорядкувати дорожні знаки на пішохідній зоні та на в’їздах до неї.

Наш останній запит до органів влади стосувався виконання саме цього рішення виконкому та чи виділялися на це гроші. За версією влади це були то боларди, то шлагбаум і т.д. Отримали відповідь від заступника міського голови Дмитра Ткачука, де написано, що бюджетна депутатська комісія не погодила даний проект.

А ось наприклад за словами, Демчика, гроші він вибив у сумі 100 тис. грн на перекриття Лятошинського.

Питання:
1) Кому і як виділялися гроші?
2) Чи виділялися гроші взагалі?
3) Чи буде Михайлівська пішохідною?


Гроші не виділялися, це ми почули від дійсного заступника. Гроші будуть, це ми чули від його попередника. Михайлівська буде повністю пішохідною, це ми почули від мера, але після її реконструкції. Сергій Сухомлин особисто запевнив. Побачимо.

Тримаємо руку на пульсі та спостерігаємо за тим, як улюблена вулиця житомирян перетворюється на «штрассе» з інтенсивний рухом. Практика інших міст, таких як Чернівці, Луцьк тощо нам не підходить, бо наші підприємці не хочуть підвезти два лотки хлібу на тачці, а хочуть перти ЗІЛом по Михайлівський, лякаючи пішоходів. Люди, які на ній живуть, напевно теж дочекаються, сигналів під вікнами та вихлопів.

Нормальна тема. Європа? Ну що ж, напевно все ж таки ні.


фото документів:Автор: Костянтин
Костянтин Суський | 11 Января 2016 | Просмотров: 3637 | Суський, Нова сила, Сухомлин, Пішохідна Михайлівська, Демчик, Ткачук
Редакция "ЖЖ инфо" может не разделять точку зрения автора статьи
и ответственности за содержание материала не несет.

Читайте также на эту тему:

Комментариев: 2
HOOLIGAN
1 HOOLIGAN (HOOLIGAN)   • 05:30:09, 12 Января 2016 [Материал]

дэр пешэход чипизден через мехалкаштрассэ, машина чавк-чавк
HOOLIGAN
2 HOOLIGAN (HOOLIGAN)   • 05:33:47, 12 Января 2016 [Материал]

Кость, слухай сюды:
- загоняешь Ткачука&Ко на лисапетах на Мехалку и пусть ездютЪ туды-сюды.....как итог: или их собьет авто, или быть улице пешеходной....
Зы: не, ну как вариант, что они кого-нить собьют....тогда их или побьют, или посадят...а потом таки побьют.....