Живой Журнал
ЖЖ инфо » Статьи » Авторская колонка » Костянтин Суський
 

Українці назавжди!

Автор: Костянтин, 28 Марта 2014, 11:51:55
Автор Костянтин Суський

Костянтин Суський

все статьи автора

Українці! Ми Велика Нація. Ми Великий народ. Ми протягом століть стояли і вистояли. Ми переживемо всіх ворогів. Нам треба додати тільки рішучості та впевненості.

Так, серед нас мало наполеонів та македонських, але, можливо, їх і не потрібно? Давайте брати цитаделі з чорного ходу. Ми даємо світу Корольова, Патона, Рибалка та інших, цим самим ми підкупаємо світ. Вже прийшов час зрозуміти головні риси українського характеру: непоборність, стійкість і витривалість. У нас всього вистачає: ресурсів, людей та  розуму. Нам не вистачає однієї важливої складової – розуміння нашої сили.

Ми дуже стійкий народ. Ми реально вміємо пристосовуватись. Займаємо важливі місця. Уміємо завойовувати. Нас навчила історія не бити в лоб. Ми б’ємо з флангів, б’ємо з середини. Коли ми все ж таки зрозуміємо, які ми потужні, то нарешті позбудемося  свого рабського мислення і комплексу меншовартості. Українцям слід почати масштабно мислити - мислити ширше, вище і глибше. Мислити на перспективу, глобально  усвідомлювати розвиток країни і нації. Якщо ми хочемо завоювати гідне місце у світі, то треба оволодіти масштабним мисленням. Світ – це масштаб. У нас є сила, але немає масштабності, є лише мізерні помисли і мрії або бути в  статусі чергової губернії сусідньої Великої імперії, або заховатися під крило певного Союзу. Ми повинні зрозуміти що ми потужні і на нас чекає велике майбутнє, нам треба оволодіти масштабом для того щоб масштабно мислити. Та передусім треба позбутися того, що заважає мислити масштабно, – це жадність, підлість, заздрість, упертість тощо. А набувати треба більше відкритості, більше взаємодопомоги, довіри, наполегливості, допитливості.

Якщо нам треба стати сильніше і для цього нам потрібно стати іншими – уперед, треба ставати іншими.

Пора мінятися. Хто не буде мінятися – не буде мати перспективи. А ми змінимося. У 21-му столітті Україна стане Великою країною, біля руїни однієї, всім відомої «Великої імперії».

Автор: Костянтин http://vk.com/nova_sila
Костянтин Суський | 28 Марта 2014 | Просмотров: 3156 | україна, Нова сила, Патріот України, Костянтин Суський
Редакция "ЖЖ инфо" может не разделять точку зрения автора статьи
и ответственности за содержание материала не несет.

Читайте также на эту тему:

Комментариев: 0