Живой Журнал
ЖЖ инфо » Статьи » Авторская колонка » Віталіна Коваль
 

Українським геям паради не потрібні

Автор: , 14 Мая 2013, 18:38:30
Автор Віталіна Коваль

Віталіна Коваль

все статьи автора

      Я належу до  тих людей, яких  не цікавлять власні рейтинги  та не мучить надмірна амбітність.  Тому не соромлюся цієї теми та  не виявляю байдужість, коли йдеться про права людей нетрадиційної орієнтації. 

      За підрахунками вчених та соціологів, у світі не більше 1-6% чоловіків та 1-4% жінок  належать до ЛГБТ - спільноти. В Україні цей відсоток  ймовірно нижчий, але достовірних  даних ніхто не знає, бо як правило «це» тримається у великому секреті.

Якщо дізнаються – поб’ють вікна, спалять машину, а  з прийняттям законопроекту №8711  ще й можуть  притягнути до кримiнальної вiдповiдальностi усiх, хто хоче вiдкрито говорити про свою нетрадицiйну сексуальну орiєнтацiю. 

    Це відбувається в той час, коли психіатри всього світу дійшли висновку, що гомосексуальність не є  відхиленням, а лише одним з різновидів норми. Це всього лише статевий вибір людини. 17 травня 1990 року гомосексуальність було виключено з переліку хвороб ВООЗ.

      Один мій знайомий із фейсбуку, який дуже любить жінок, заявив, що він не розуміє тих чоловіків, які  ненавидять «голубих». Менше конкурентів – більше вільних жінок.

Але так думають не всі. Чесно кажучи, коли я переглянула скандальну фотовиставку «Своя кімната» фотохудожниці Євгенії Бєлорусець, що присвячена повсякденності українських ЛГБТ- та квір-родин, мені все  здалося огидним, не природнім.  Це нормальний спротив явищу, яке існує поза межами нашого впливу.

І дійсно, до цього часу вчені не дійшли одноголосного висновку, чому люди обирають нетрадиційну орієнтацію, адже більшість з них виростали та виховувалися у нормальних сім'ях. 

Гомосексуалізм не є чимось новим у суспільстві -  наскельні малюнки підтверджують,  що це явище  відоме ще з часів пізнього палеоліту. Серед перших п'ятнадцяти римських імператорів один лише Клавдій не мав інтимних стосунків з чоловіками.

 Це вважалося негідною поведінкою для імператора - його висміювали поети і письменники, які часто говорили: «кохаючи тільки жінок, Клавдій сам став жінкоподібним».

   У Стародавній Греції, особливо в Фівах, гомосексуалізм також не вважався протиприродним. З коханців -чоловіків  було сформовано елітне військо чисельністю в 300 чоловік, що одержало назву Священний загін з Фів.  Гомосексуальна поведінка спостерігається у риб, рептилій, птахів і ссавців, включаючи приматів.

    Тобто , гомосексуалізм – це статевий вибір, на який ми не можемо вплинути. Наш осуд не сприяє його викоріненню. В історії чимало випадків, коли людей нетрадиційної орієнтації намагалися зробити «правильними». Геніального британського  математика і одного з творців інформатики Алана Тюрінга – змусили робити ін'єкції гормону естрогену. За два роки він покінчив життя самогубством. 

Взагалі, нацисти та їх лідер – Гітлер, оголосили жорстоку боротьбу гомосексуалізму. Так, у Німеччині ще в 1871 році був прийнятий закон про заборону гомосексуалізму. Покарання могло бути навіть за простий вітальний поцілунок між двома чоловіками.

   Всього за роки існування Третього Рейху за цією статтею було засуджено понад 50 000 чоловік. Навіть після закінчення Другої Світової війни статтю не скасували, і засуджені продовжували сидіти в тюрмах. Тільки в 1969 році нацистська редакція закону була скасована.

   Але за жорстокістю нацистам ніскілечки не поступався Сталін. У Радянському Союзі гомосексуалізм карався законом, а «мужолозтво» було юридичним терміном. Як правило, ці  люди не виходили  з  в’язниці. Але де результат?

Сьогодні ми маємо вибір – або продовжувати практику Гітлера та Сталіна і безжально знищувати, переслідувати усіх, хто хоч трішки «не вписується» в картину нашого світосприйняття або виховувати у собі та своїх дітях толерантність до вибору інших.

Ми не говоримо про те, що маємо на кожному кроці кричати про гомосексуалізм або постійно фекати в адресу тих, хто «не такий». Самостверджуватися через приниження  інших - це взагалі норма для ідіотів.  Ми не маємо права  формувати у дітей ненависть до  таких  людей, бо це матиме зворотній ефект та не призведе до позитивних змін.

    Та й взагалі як можна вважати злочином iнформування людей про життя частини суспiльства? Як можна карати за мирнi зiбрання громадян, які  вимагають  дотримання їхнiх громадянських прав? Як можна притягати до вiдповiдальностi вчительку, яка на запитання дитини щодо сексуальностi людини, не обманює, а розповiдповiдає всю правду на цю тему?

 На мою думку,  не варто чекати коли дитина про це дізнається по телевізору чи від знайомих, а пояснити самому. Ми живемо в іншу інформаційну добу, яка змушує  змінювати  провінційну логіку та стереотипи,  якщо не хочемо жити в такому суспільстві, як при комунізмі.

        Я переконана, що гомосексуалізм в Україні не становить жодної загрози суспільству. Чому? Тому що країни, де   дозволено  одностатеві шлюби та усиновлення дітей такими сім’ями ( 14 країн  у світі) – це країни з надзвичайно високим рівнем демократії, економічного та суспільного розвитку. 

Але навіть не це  - головна причина. Україна має тисячолітні стійкі шлюбні традиції, власну систему поглядів на те, що таке сім’я, де в основі завжди чоловік та жінка. До того ж,   у нашому менталітеті не закладено виносити на розгляд та обговорення власне статеве життя. Ми – сором’язливі в цьому плані – українці на відміну від інших європейців, не обговорюють у віртуальному світі інтимне життя (експерти).  Нашим геям паради не потрібні, їм потрібен спокій.

      Тому «шаряться» наші депутати, коли починають «заводити» пісню про небезпеку гомосексуалізму в Україні. Цей законопроект передбачає покарання навіть за зберігання книг чи листівок, які розповідають про гомосексуалізм. 

  Для політиків  дана тема -  це простий, але ефективний спосіб підняти власний рейтинг. Такі питання, як заборона переривання вагітності, що не є критичною  в суспільстві,  та  нетрадиційна орієнтація 1% громадян  України – це легкий спосіб для  політика виглядати благородно та ледь не канонізуватися. І їм це вдається.  Тільки навіть політикам  не треба забувати, що перед тим, як вийняти  з чужого ока пилинку, потрібно вийняти  зі  свого ока – колоду.  


Віталіна Коваль | 14 Мая 2013 | Просмотров: 2670 | україна, гомосексуалізм
Редакция "ЖЖ инфо" может не разделять точку зрения автора статьи
и ответственности за содержание материала не несет.
Комментариев: 17
KARSTEN
1 Karsten (KARSTEN)   • 08:33:23, 15 Мая 2013 [Материал]

Реферат жінки якій бракує справжнього чоловіка.

Тут кожен абзац можна спростувати фактами. А тому щоб не розписуватись, то пропоную авторці перейти за посиланням, де цю суспільну ваду розжували для самих ярих ліберастів.

http://love-contra.org/index.php/expert/

Пізнавайте факти і не пишіть дитячу маячню.
Vitalina
2 Vitalina (Vitalina)   • 09:08:31, 15 Мая 2013 [Материал]

Чесно, не читала і не хочу читати гомофобію про "суспільну ваду"... те, що ми не сприймаємо якусь проблему, не означає, що ми її вирішуємо.

Я розглядаю це питання в іншому контесті - люди нетрадиційної орієнтації мають такі самі права як і ми. Ї їх статевий вибір - не причина для знищення та переслідування. Впевнена, що так думають багато житомирян, ( вам сюди: http://www.amnesty.org.ua/PetitionKyivPride2013)

І подумайте про статистику жахливих злочинів - розбещення, згвалтування, вбивства дітей - жодного разу представники ЛГБТ -спільноти не були до цього причетні. А злочинцями ставали якраз "нормальні" громадяни
KARSTEN
3 Karsten (KARSTEN)   • 09:59:05, 15 Мая 2013 [Материал]

А варто було б промоніторити те посилання і там знайдете відповіді на % вілінфікованих та самогубств впорівнянні з нормальними людьми, розбещень дітей в одностатевих сім'ях, подружні зради та безвідповідальні відносини.
http://love-contra.org/index.php/expert/issue/1083/
Прочитайте, не полінуйтесь. І задумайтесь, чи вірне ваше перше уявлення.

Що стосується про рівність прав. Людей з природньою помилкою небагато (цифри кожен пише як завгодно) - вони були і будуть, але чому їх стало зараз багато - це віяння МОДИ. І наше покоління має нести відповідальність за відповідне виховання наступного покоління і не допустити щоб віяння моди стало нормою.
Так вони теж люди і заслуговують сприйняття суспільством, як і ВІЛ-інфіковані, растомани, алкоголіки, люди з особливими потребами. Але це не повинно бути нормою, такі люди мають викликати лише жаль, а не повагу.

Доречі це явище для більшості (хто піддався цій моді) виліковно.
http://love-contra.org/index.php/former/issue/andrew_kiev/
Vitalina
4 Vitalina (Vitalina)   • 18:54:37, 15 Мая 2013 [Материал]

Karsten невже ви дійсно думаєте, що людьми нетрадиційної орієнтації стають через моду? Це як? живе собі жінка, потім приходить мода, жінка вирішує що пора і їй стати лесбійкою, заводить собі подругу, так? примітивно. Дані законопроекти не піднімають питання одностатевих шлюбів в Україні, про що мова? І де підтверджені факти, що їх стало більше?

Таке враження, що ви прочитали одну статтю і все для себе вирішили: оці люди заслуговують лише на жаль, оці на повагу, цих я буду ненавидіти, а цих любити.

Мабуть, у вас якесь особливе поняття й "справжнього чоловіка", якщо вас турбує моє особисте життя. Чи ви знаєте особисто мого чоловіка, з яким я десять років у шлюбі і вважаєте його "не справжнім"?
Коли мені про це пишуть незнайомі жінки, це по країній мірі не зрозуміло, не кажучи вже про виховання
KARSTEN
5 Karsten (KARSTEN)   • 23:17:39, 15 Мая 2013 [Материал]

просто знайдіть час та ознайомтесь з матеріалами з того ресурсу, що вам дав. І ви знайдете відповіді і на %, і на моду, і на паталогію та лікування, і на загрозу лгбт для інституту сім'ї, і задачі що ставлять лгбт-об'єднання. Там не одна стаття, як ви мовите, а цілий ресурс з посиланнями на інші джерела. І не прискіпутесь, а просто аналізуйте.

Нехай буде й так - "особливе поняття й "справжнього чоловіка". Приємно відчувати себе особливим ))))
Crespito
14 Hernan (Crespito)   • 09:58:42, 24 Мая 2013 [Материал]

Самое интересное, что в статье куча противоречий, а мужика нормального Виталине явно надо.

И еще. Ну геи, ну молодцы, зачем же парады эти устраивать? Чего нет парадов для нормальных людей с традиционной ориентацией?
Денька
6 Денис (Денька)   • 10:52:00, 16 Мая 2013 [Материал]

фу.фу.фу. что за бред, какие права, лечить их нужно принудительно
ZhitomirGay
7 Владислав (ZhitomirGay)   • 13:47:09, 17 Мая 2013 [Материал]

Как приятно, что в Житомире есть люди, с нормальніми, европейскими, незашоренными взглядами. Многие не знают,но в Житомире есть организации, которые помогают ЛГБТ-сообществу и мы приглашаем всех неравнодушных к нашей проблеме быть нашими друзьями. ДАВАЙТЕ НЕ ДОПУСТИМ ФАШИЗМА В УКРАИНЕ !

А гомофобия и есть самый настоящий фашизм !!!
Vitalina
9 Vitalina (Vitalina)   • 21:09:15, 17 Мая 2013 [Материал]

згодна з вами, гомофобія - ознака не демократичності суспільства.
знаю, як важко людині у невеличкому містечку говорити про свою сексуальну орієнтацію. За Конституцією України, жодна людина не може зазнавати насилля чи тортур, переслідування чи дискримінації - і це варто пам'ятати.
Ми готові допомагати Вам, якщо буде на те необхідність, готові обговорити проблематику цієї теми {[email protected] }
Crespito
15 Hernan (Crespito)   • 10:02:44, 24 Мая 2013 [Материал]

Где вы увидели демократию в Украине? Если геи получат права, демократия у нас не поправится.

P.S. Мужика тебе надо нормального.
ZhitomirGay
8 Владислав (ZhitomirGay)   • 13:49:32, 17 Мая 2013 [Материал]

Кто не верит, почитайте статью, как убили парня в Волгограде просто потому что он был геем
http://www.inosmi.ru/russia/20130515/209005480.html
polesich
12 Владимир (polesich)   • 00:10:43, 23 Мая 2013 [Материал]

А что он не получает криминальную ответственность? Даже если побьет, не важно кого всё равно статья
mvgztukr
10 Маслаков Владимир (mvgztukr)   • 13:58:36, 19 Мая 2013 [Материал]

Всех педиков - на нары. А лучше - сразу расстрел, как при многоуважаемом И.В. Сталине
polesich
11 Владимир (polesich)   • 00:09:30, 23 Мая 2013 [Материал]

Якщо дізнаються – поб’ють вікна, спалять машину,

НЕТ и НЕТ, если мне кто то скажет что он гей, я к этому отношуть нормально, но вот если он будет кричать всем об этом, в юбке на парадах шастать. тогдо отношение меняется..

"За последний год отношение российских граждан к людям нетрадиционной сексуальной ориентации изменилось в худшую сторону, показывают исследования социологов "Левада-центра", обнародованные 17 мая - в день, когда геи и лесбиянки по всему миру отмечают Международный день борьбы с гомофобией.

Выросло за год и число противников того, чтобы геи и лесбиянки имели равные права с лицами традиционной сексуальной ориентации: в настоящее время 47% респондентов высказываются за ограничение их прав, тогда как в 2012 году таковых было 40%. Соответственно сократилось за год число тех, кто высказывается за их равноправие в обществе - с 46% до 39%.

http://stringer-news.com/publication.mhtml?Part=37&PubID=25712

Законы по защите прав сексуальных меньшинств не всегда способны изменить отношение общества к геям и лесбиянкам. Даже в самых либеральных странах Европы представители ЛГБТ-сообщества жалуются на унижения и оскорбления. Об этом говорится в отчёте Европейского агентства по защите фундаментальных прав человека.

Жёстче всего геев и лесбиянок травят в средней школе, констатируют правозащитники.

«Две трети участников опроса были вынуждены скрывать свои сексуальные пристрастия во время обучения в школе. 60% стали жертвами негативных комментариев или прямой травли со стороны одноклассников», - говорится в отчёте правозащитной организации.

Геям и лесбиянкам из ЕС часто сложно найти работу. «19% опрошенных ощущали трудности с поиском работы, несмотря на существующие законы ЕС», - отмечает агентство.

Такая вот " тихая" толерантность в ЕС, растет тихое сопротивление и тут же на традиционную ориентацию будут ужесточать еще законы, права против прав
polesich
13 Владимир (polesich)   • 00:30:57, 23 Мая 2013 [Материал]

"Тому що країни, де дозволено одностатеві шлюби та усиновлення дітей такими сім’ями ( 14 країн у світі) – це країни з надзвичайно високим рівнем демократії, економічного та суспільного розвитку".

Бог видать не такой в библии демократичный )

Кому что
RomanDavydenko
16 Роман Давиденко (RomanDavydenko)   • 12:29:02, 27 Мая 2013 [Материал]

Шо цікаво, теми героїзму, патриотизму, гомосексуалізму, самі по собі провокатівні з усіх боків, і уводять від проблем сьогодення. І чим більше нас втягують в це статтями, парадами, стрічками і тому подібним туманом, тим менше часу на повноцінне життя. Без всього цього непотрібу.
polesich
17 Владимир (polesich)   • 14:08:32, 27 Мая 2013 [Материал]

високим рівнем демократії, економічного та суспільного розвитку

А почему в тех краинах з высоким ривнем происходят иммигрантские погромы, катастрофически вымирает преймущественно коренное население, как от пьянства так и не смотря на высокий уровень соц,защищенности, и настолько высоким, что европейские женщины не особо проявляют желание рожать, а так же огромное количество разводов

Читайте также на эту тему: