Живой Журнал

Статьи, справочники

Житомир » Статьи » Авторская колонка » Віталіна Коваль
Віталіна Коваль      Авторская колонка

Віталіна Коваль

Голова громадської молодіжної організації "Жінка"

статей автора: 28


Сортировать по: Дате · Названию · Рейтингу · Комментариям · Просмотрам
Віталіна Коваль
Віталіна Коваль
Хто прикриває «молочну та м’ясну мафію» на Житомирщині?
Молочна та м’ясна мафія, що діє на теренах України та тероризує українське селянство – виникла не сьогодні та навіть не вчора. За роки незалежності вона значно зміцнилася, «виросла» і тепер стала настільки сильною, що здатна задушити в своїх обіймах українських селян.
09 Июня 2015 2205 4 5.0
Віталіна Коваль
Віталіна Коваль
Що заважає жити по – новому?
Головне питання в тому, чому  для того, щоб розслідувати якусь кримінальну справу і добитися справедливого рішення сьогодні знову потрібно підключати громадськість, ЗМІ, шукати впливових знайомих. Що заважає жити по – новому? 
14 Ноября 2014 3273 13 5.0
Віталіна Коваль
Віталіна Коваль
Сповідь депутата
"Вкотре переконуюсь: жіночий потенціал в Україні не просто значний, а височезний! А ще зрозумів, що насамперед нам, мужикам, треба читати  гендерні семінари. Оскільки саме наші мізки потребують змін."

22 Ноября 2013 2431 4 2.2
Віталіна Коваль
Віталіна Коваль
Чи народжують житомирянки за світовими стандартами акушерства?
Чи повинна породілля платити лікарям «в кишеню»? Чи завжди житомирські акушери толерантно ставляться до жінок, які народжують?  Чи відповідають світовим стандартам житомирські пологові відділення?
04 Марта 2013 5733 11 2.0
Віталіна Коваль
Віталіна Коваль
Не шанують жінок в Житомирі, не шанують
Житомирщина подарувала світові багато видатних жінок: героїв, вчених, олімпійських чемпіонок, співачок із світовим іменем, поеток, артисток, але  не спромоглася вшанувати та увічнити їх імена у назвах вулиць.
04 Декабря 2012 5389 25 3.0
Віталіна Коваль
Віталіна Коваль
Російська мова вже в школах Житомира
Любов до України, української мови, поняття «соборності» – це суцільний кітч у вустах влади та й самих громадян. Спробувавши підняти мовне питання в батьківському колективі, я зіштовхнулася з шаленим опором батьків.
01 Сентября 2012 8613 14 2.9
Віталіна Коваль
Віталіна Коваль
Дешевими дитячими майданчиками влада прикривається перед виборцями
Колишня гордість міста, відома як «Виставка», де відбувалися гучні ярмарки, де скульптори створювали шедеври, а молодь поспішала до кінотеатру «Урожай», перетворилася за мовчазною згодою влади на суцільну руїну: і духовну, і будівельну. Занедбаність - саме цим словом можна описати стан  району Майдан Мистецькі Ворота.
03 Августа 2012 5394 10 2.1
Віталіна Коваль
Віталіна Коваль
«Я знаю таких роботів! Це – українки!»
Сьогодні Україна посідає п’яте місце за кількістю емігрантів, поступаючись лише Індії, Росії, Китаю і Мексиці. Понад 70% респондентів на запитання чи емігрували б ви сьогодні з України, відповіли «Так» (опитування Голос Америки). Більша частина з них – молоді жінки.
07 Апреля 2012 4840 16 3.1
Віталіна Коваль
Віталіна Коваль
Простити всіх
Сьогодні день народження Олега Ляшко. Але я не тому хочу написати про нього кілька слів. І навіть не з почуття вдячності за спільну приємну вечерю у Києві, що дійсно мала місце. Мати приватне життя нікому не заборонено, більше того визнано однією з життєвих цінностей, тому щось пояснювати ніхто не зобов’язаний.
05 Декабря 2011 3375 23 1.7
Віталіна Коваль
Віталіна Коваль
Мільйонери - проти, але ЖІНКА – За!
І не тим що дізналася суму штрафу за побиття жінки, що становить аж 51 гривню (для порівняння за побиття собаки 85 - грн!). Ні, мене шокував національний нігілізм, що відверто демонструється суспільством стосовно гендерної політики в Україні. Нині дивакуваті слова «гендер, фемінізм, партійні квоти» радше відлякують, ніж приваблюють пересічних громадянок України.
27 Октября 2011 9637 26 2.6
1 2 »