Живой Журнал
ЖЖ инфо » Статьи » Пресс-релизы, Наш город, Украина
 

Присяжнюк передал полномочия Рыжуку

Автор: О.Конашевич, газета Меркурий, 12 Июня 2010, 18:35:51
7 червня в Житомирі відбулася обласна конференція Партії регіонів.

На ній були присутні 147 делегатів, які представляли всі регіони Житомирщини.


Основним питанням конференції стало обрання нового керівника обласної організації ПР. Ним став голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Рижук, якого делегати підтримали одноголосно.

Після конференції новообраний керівник обласної організації Партії регіонів Сергій Рижук та "старий" голова обласних регіоналів (очолював облорганізацію ПР протягом 7 останніх років), нині міністр аграрної політики Микола Присяжнюк провели брифінг для місцевих ЗМІ.

Під час спілкування з журналістами Микола Присяжнюк пояснив складання ним повноважень голови обласної організації ПР неможливістю на посаді міністра приймати активну участь в роботі облорганізації і розбудові партії.

Журналісти також поцікавилися у Сергія Рижука, чи не є таке досить часте обрання голів обласних і районних держадміністрацій по всій країні керівниками місцевих організацій Партії регіонів технологією створення адмінресурсу під місцеві вибори. Сергій Рижук відповів, що даремно так переживає з цього приводу опозиція, яка, знаходячись при владі, використовувала адмінресурс на всі 100%.

"Ми будемо впливати на людей не адмінресурсом, а власним авторитетом. Ми не побігли підтюпцем по поганому прикладу наших попередників, які замінили одразу (у 2005 році - авт.) 24 тисячі керівників та держслужбовців. Підхід до кадрової політики буде поступальний і виважений", - підкреслив С.Рижук.

Він нагадав, що в нашій області сім голів райдержадміністрацій не є членами Партії регіонів. Микола Присяжнюк заявив журналістам, що Партія регіонів не просто йде шляхом створення адмінресурсу, а таким чином бере на себе повну відповідальність за ситуацію в країні.

В ході брифінгу голова Житомирської ОДА представив житомирським журналістам ще одного свого заступника - керівника апарату облдержадміністрації Йосипа Запаловського. Також він повідомив, що Станіслав Синицький, який обіймав вищевказану посаду, призначений директором Державного архіву Житомирської області.
Автор: О.Конашевич, газета Меркурий
Наш город | 12 Июня 2010 | Просмотров: 5109 | Рыжук, Присяжнюк, Житомир, Партия Регионов

Читайте также на эту тему:

Комментариев: 0