Живой Журнал
ЖЖ инфо » Статьи » Пресс-релизы, Наш город, Украина
 

«Свобода» проти нового Податкового Кодексу

Автор: Прес-служба Житомирської ВО Свобода, 06 Июля 2010, 12:03:01
Житомирська «Свобода» провела ходу – протест проти прийняття нового Податкового Кодексу


http://img.zhzh.info/_ph/1/2/514506541.jpg


5 липня Житомирська «Свобода» провела ходу «Похорон Малого Бізнесу» та мітинг протесту проти прийняття нового проекту Податкового Кодексу України .

Піша хода – «Похорон Малого Бізнесу» розпочалася о 13.30 на розі вулиць Лятошинського та Гоголівської, далі по вулицях Лятошинського , Михайлівській і закінчилася о 14.30 на Майдані Корольова врученням звернення Житомирської обласної організації ВО «Свобода» представникам Міської та Обласної влади.

Під час акції до «свободівців» долучилися житомирські підприємці та представники малого і середнього бізнесу, котрі вважають новий Податковий Кодекс ганебною справою , прийняття якого призведе до порушення прав людини і зажене малий та середній бізнес у довічну кабалу.

«Своїми діями ми хочемо привернути увагу громадськості і змусити Житомирську Обласну Раду прийняти на своїй сесії звернення , як це вже зробили Тернопільська обласна Рада , Хмельницька міська рада про те , щоб Верховна Рада не приймала новий законопроект нового Податкового Кодексу - цей грабіжницький документ , який ставить підприємців в повністю безправне становище.

Адже новий Податковий Кодекс вводить 5 нових видів перевірок .Фактично без будь-якого приводу податкова інспекція має право без попередження прийти до підприємця і зробити арешт майна , зробити виїмку документів , арештувати рахунки так , як це було в 90-тих роках і оскарження дій податкової не зупиняє їх чинності. Фактично кожен громадянин України , кожен платник податків стає заложником цієї податкової. Податкова перетвориться в сучасний НКВС 30-тих років . Влада зайде настільки далеко, наскільки ми їй це дозволимо. Ми не повинні цього допустити! Всеукраїнське об’єднання «Свобода» закликає всіх підприємців , всіх небайдужих долучатися до наших акцій і примушувати владу реагувати! » , - зазначив Голова Житомирської обласної організації ВО «Свобода» Сидір Кізін.

Під час пішої ходи «Похорон малого бізнесу» під стінами Житомирської обласної адміністрації було розігране театральне дійство із символічним винесенням чорної домовини , на котрій було написано «Робота» , «Зарплата» , «Малий бізнес» із покладанням жалобних вінків та проголошено вимоги до Обласної та Міської Ради Житомира.

Акція пройшла під закликами: «Рішуче НІ новому Податковому Кодексу!» , «Якщо тобі не байдужа власна свобода і добробут власних дітей – підтримай вимоги підприємців Житомира!» , «Конституція гарантує свободу бізнесу! » т. ін. Під час пішої ходи активістами Житомирського обласної організації ВО «Свободи» було роздано понад 1000 примірників листівок в котрих розміщена інформація - роз’яснення щодо найбільш значущих пунктів нового Податкового Кодексу.

ЗАЯВА
Житомирської обласної організації ВО "СВОБОДА"

Розвиток Української Національної держави можливий тільки за умов створення потужної соціальної опори в особі середнього класу. Значну його частину становить середнє та дрібне підприємництво.

Тому Українська влада зобов’язана сприяти розвитку середнього та дрібного підприємництва, як своєї основної опори, створювати умови для його становлення, мінімізувати вплив державного апарату на розвиток підприємництва. В умовах кризи влада повинна йти назустріч і забезпечити податкові канікули, аби дати підприємництву можливість вистояти.

Натомість центральна влада оголосила малому та середньому бізнесу справжню війну.

Спочатку були тотальні перевірки підприємців, встановлення нереальних сум штрафів, тепер на підприємців очікує новий удар у вигляді Податкового кодексу.

Новий Податковий кодекс знищить спрощену систему оподаткування та нівелює єдиний податок.

Вводиться п’ять видів перевірок , більшість з яких податкова зможе проводити навіть без попередження підприємця.

Податкова отримає право робити обшуки приміщень, допити громадян, примусові стягнення з рахунків та арешти майна.

Оскарження неправомірних рішень податкової – не зупинятиме їх дії.

Все це – порушення Конституції та основних прав громадян.

В Податковому кодексі закладено системне ігнорування принципу рівноправності платників та органів податкової інспекції. Відповідальність за порушення з боку платника податків збільшено в 4 рази. Замість обіцяного зменшення податкового тиску зафіксовано збільшення ставок та розширення бази оподаткування по 11 з 19 загальнодержавних податків. Так зване "покращення" адміністрування відбуватиметься, в основному, за рахунок скорочення 10 безглуздих та непрацюючих місцевих податків і зборів (збір з власників собак, збір за використання символіки, за участь на бігах тощо), питома вага яких, в загальному обсязі місцевих податків і зборів не більше 1%. Відповідно до Податкового кодексу основна частина надходжень до бюджетів різних рівнів буде формуватися за рахунок оподаткування заробітної плати та трудового доходу населення. Пропонована Податковим кодексом часткова відміна спрощеної системи оподаткування змусить роботодавців зменшувати легальну зайнятість , що призведе до подальшого зростання рівня безробіття.

Такі безглузді дії влади свідчать, що вона не є українською, її мета - перетворити український народ в рабів на власній землі.

Підприємці Житомирщини не будуть мовчати - акції протесту не припиняться, поки Кодекс у запропонованій редакції не буде відкликаний з Верховної Ради.

Житомирська обласна організація ВО «СВОБОДА», підтримуючи вимоги підприємців Житомирщини,

ВИМАГАЄ:

1. Від центральних органів влади:
- негайно відкликати проект Податкового кодексу України з Парламенту;
- погодити проект Податкового кодексу з організаціями підприємців, провести широке громадське обговорення його положень.

2. Від Житомирської міської та Житомирської обласної рад:
- підтримати вимоги підприємців Житомирщини;
- надіслати центральним органам влади звернення , в якому висловити протест проти прийняття нової редакції Податкового кодексу.

З повагою,
Голова Житомирської обласної організації
ВО «СВОБОДА» Сидір КізінЖитомирська обласна організація ВО «Свобода» вул. Перемоги, 10, 3-тій поверх.
Тел. 063 340 82 22
Прес-служба Житомирської обласної організації ВО "Свобода"
е-mail: [email protected] тел. 063-87-44-5-11
Автор: Прес-служба Житомирської ВО Свобода
Наш город | 06 Июля 2010 | Просмотров: 5076 | украина, Житомир, ВО Свобода
Комментариев: 0

Читайте также на эту тему: