Живой Журнал

ЖЖ инфо » Статьи » Пресс-релизы, Наш город, Украина

Підпрємці Бердичева вимагають звільнити Михайла Бродського

Автор: Житомир За Україну, 10 Сентября 2010, 10:33:21
Підпрємці Бердичева вимагають від Прем’єр-міністра виконувати закон!

9 вересня в м. Бердичеві відбувся мітинг приватних підприємців міста, організований асоціацією приватних підприємців .

Підприємці, а їх зібралось понад 300, піддали різкій критиці запропонований Податковий кодекс і вимагали припинити тиск на малий бізнес. Голова міської асоціації підприємців Людмила Просянова запропонувала прийняти звернення до Прем’єр-міністра України М. Азарова з вимогою припинити побори з підприємців та діяти згідно з чинним законодавством.

Звернення підприємці одноголосно підтримали та звернулись до колег з Житомира та інших міст провести обласні збори.

РЕЗОЛЮЦІЯ
Загальних зборів підприємців
м. Бердичів 09 вересня 2010 рокуПрем’єр-міністру України Азарову М.Я.
 

Шановний Миколо Яновичу !

Ні для кого не буде секретом, що підприємці є головною рушійною силою будь-якої економіки. Практично на наших плечах тримається державний апарат та соціальна сфера, як місцевого, так і державного бюджетів. Без діяльності підприємництва сьогодні взагалі важко уявити існування нашого суспільства. Ви повинні зрозуміти , що не можна рубити сук, на якому сидите. Ніякі політичні катаклізми не можуть бути виправданням підвищення податків.

Ваш Уряд приховує новий текст Податкового кодексу. Це вже буде третій варіант цього документу, який буде пропонувати Кабінет Міністрів.

Судячи із заяв віце-прем’єр-міністра Колесникова, від цього Податкового кодексу слід очікувати фактичне скасування спрощеної системи оподаткування, що зруйнує малий і середній бізнес – основу існування держави. Тоді в нас будуть черги безробітних за соціальною допомогою і ніхто не займатиметься власною справою і не платитиме податків. Натомість олігархічним бізнес-структурам буде надано безліч пільг.

Ви повинні знати, що такий варіант Податкового кодексу також буде підданий жорсткій критиці з боку малого і середнього бізнесу.

Коли в далеких вже 90-х роках підприємці відстоювали своє право на існування, ми були впевнені, що через десять років будемо говорити про розвиток та залучення інвестицій. А ми знову повернулись в ті роки, щоб відстоювати своє право на існування.

Існуюче законодавство про спрощену систему оподаткування – це ідеальний варіант для малого і середнього бізнесу. Якщо ж порушують закони, то не законодавство потрібно змінювати, а притягати до відповідальності посадових осіб, які «не помічають» порушень.

Малий і середній бізнес не відмовляється сплачувати податки, але ці податки не повинні перевищувати прибутки.

Президент України та урядовці часто з екранів телебачення і зі шпальт газет переконують населення, що немає ніяких підстав для підвищення цін на хліб і продукти харчування. На наступний день ціни зростають, а реакції ніякої. Ви що, живете на іншій планеті і не знаєте, що робиться в країні? Чим займаються губернатори? Може вони не доповідають Вам про ситуацію в їх областях? Ви не знаєте, що господарями хлібокомбінатів є члени Вашої партії ?

Ваш Уряд пішов хибним шляхом. Підвищення податків та цін – це не реформи, це знищення населення країни.

Підприємці – це само зайняті особи, які на свій страх і ризик ведуть підприємницьку діяльність. Сьогодні у них прибутки, завтра – з нулями, а післязавтра – у них збитки. Держава не бере на себе зобов’язань доплачувати до соціального мінімуму підприємцям, які зазнали збитків. Але змушує платити податки, яких більше ніхто в країні не платить.

Виходячи з вище викладеного

ВИМАГАЄМО:
  1. Податковий кодекс прийняти без порушень чинного законодавства з врахуванням пропозицій малого і середнього бізнесу. В Податковому кодексі залишити існуючу спрощену систему оподаткування.
  2. Скасувати зміни до Законів України «Про Державний бюджет України на 2010 рік» та «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, які зобов’язують підприємців-спрощенців сплачувати страхові внески до пенсійного фонду і які прийняті з порушенням чинного законодавства.
  3. Внести зміни до Закону України «Про збір та облік єдиного соціального внеску» в частині сплати податків підприємцями-спрощенцями.
  4. Звільнити Михайла Бродського з посади голови Держкомпідприємництва, який не тільки не підтримує підприємництво і не допомагає йому розвиватися, а просто зневажає малих і середніх підприємців.
  5. Звільнити з посади віце-прем’єр-міністра Тігіпка С.Л. – автора Податкового кодексу, який дискредитував всю податкову реформу.
  6. Зобов’язати голів Облдержадміністрацій знімати або штрафувати власників підприємств, які підвищують ціни на хліб та продукти харчування. Змусити цих власників повернутися до цін на період 1 липня.
Вимоги одностайно прийняті підприємцями малого і середнього бізнесу м. Бердичева Житомирської області.
Автор: Житомир За Україну
Наш город | 10 Сентября 2010 | Просмотров: 8694 | Бердичев
Комментариев: 0

Читайте также на эту тему: