Живой Журнал
ЖЖ инфо » Статьи » Пресс-релизы, Наш город, Украина
 

Юный житомирянин получил II премию на конкурсе живописи им. И. Репина

Автор: Инна Величко, 23 Июня 2011, 14:25:53
На конкурсі живопису ім. І. Рєпіна юний житомирянин отримав ІІ премію

Нещодавно повернулися з VII Мінародного дитячого  конкурсу живопису імені І.Є.Рєпіна вихованець дитячої художньої студії «Школа живопису», учень ЗОШ № 28 м. Житомира Віталій Коваль та його педагог Інна Величко.

Віталій Коваль отримав диплом лауреата ІІ ступеня на цьому найпрестижнішому дитячому конкурсі в якому брало участь 59 учасників віком від 9 до 16 років з Росії, Білорусі, Казахстану, Болгарії та України.

Конкурс проходив у два тури, на перший, учні дитячих художніх шкіл та шкіл мистецтв, надсилали свої роботи поштою, професійне журі визначило переможців, яких запросили для участі у ІІ очному турі, що проходив на батьківщині відомого художника Іллі Рєпіна – м. Чугуєві, Харківської обл.

Юні художники під час ІІ туру конкурсу-пленеру створювали художні роботи протягом трьох днів, виставка кращих робіт лауреатів та дипломантів конкурсу проходила у Харківському художньому музеї поряд з творами Г.Семирадського, К.Айвазовського, О.Мурашка, І. Рєпіна та інших відомих митців-класиків.

Житомирянин Віталій Коваль до своєї перемоги йшов досить довго, чотири роки він їздив до Чугуєва вдосконалювати свою майстерність й набувати досвіду, спілкуватися з однолітками з різних країн. Цей конкурс вплинув на його світогляд, додав впевненості та цілеспрямованості.

Сподіваємось, що у своїй подальшій творчості Віталій буде сповідувати засади рєпінского реалістичного мистецтва й досягне великих висот на теренах українського образотворчого мистецтва.
Автор: Инна Величко http://[email protected]
Наш город | 23 Июня 2011 | Просмотров: 4540 | художники, Житомир, конкурсы
Комментариев: 1
Arina
1 Arina (Arina)   • 13:24:09, 24 Июня 2011 [Материал]

очень бы хотелось увидеть его работы

Читайте также на эту тему: