Живой Журнал
ЖЖ инфо » Статьи » Пресс-релизы, Наш город, Украина
 

Рыжук пообещал улучшить жизнь житомирских афганцев

Автор: Николай Синегуб, 08 Февраля 2012, 18:04:38
Керівництво області провело зустріч з активом громадських організацій учасників бойових дій на території інших держав.

Йшлося про виконання пунктів меморандуму, якого підписали 15 грудня минулого року Житомирська обласна  адміністрація, Житомирська обласна рада та спілка ветеранів афганської війни. 15 лютого виповнюється 23 роки з дня виведення радянських військ – республіки Афганістан.

Тільки до України не повернулися 3 тисячі 280 наші співвітчизників, з них 131 житомирянин. І ті, хто сьогодні ще живий відчувають про біль війни, не легко сьогодні і тим,  хто втратив годувальників. Дотримання соціальних пільг повинно стати  мірило відповідальності влади перед своїми співвітчизниками, зазначив голова   обласної адміністрації Сергій Рижук. Голова обласної ради Йосип Запаловський також підтвердив, про те, що історію слід пам’ятати.

Йосип Запаловський – голова обласної ради
«Ми налаштовані на те з вами, що ми повинні з вами спільно  працювати, це я вам кажу відповідально, тому що коли ми ставили підписи під меморандумом  то там було зазначено, де ми повинні допомогти».

Однак  у виступах із місць  представників афганських організацій йшлося про те, що в окремих районах до підписання меморандуму ставляться  похапцем, а  іноді і заставляють підписувати те, що не може бути корисним для афганців.

Павло Мєнтов -  голова обласної спілки  ветеранів афганської війни
«Я хочу вам навести стару афганську приказку – вдаряючи по землі, можна лише отримати пилюку, а не зібрати урожай. Дай нам Боже жити в мирі та злагоді. І мені подобається, як сказав Сергій Рижук, що ми місцеві можемо свої проблеми і самі  вирішити.»

Голова обласної адміністрації Сергій Рижук зазначив, що ті зауваження, які прозвучали під час виступів афганців будуть враховані.

Сергій Рижук – голова  ОДА
«Ми будемо робити краще ваше життя, тому що ви це заслужили своїм подвигом, своїм життям. А там, що десь  хтось скаже, що будемо краще робити, бо скоро  вибори, то я вам скажу, це не моя позиція. Ми заради виборів не будемо  цього робити і не будемо перед вами загравати.»

Влада та афганці дійшли згоди, що лише спільними зусиллями під час дискусій та пропозицій можна почути один одного і розв’язувати складні завдання.

Автор: Николай Синегуб http://tvradiozt.com.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=4883:2012-02-08-
Наш город | 08 Февраля 2012 | Просмотров: 2574 | Рыжук, армия, афганцы
Комментариев: 0

Читайте также на эту тему: