Живой Журнал

Живой Журнал - обзор блогосферы и соцсетей.
Сегодня: Четверг, 19 Мая 2022    19:21:10
Живой Журнал » Статьи » Пресс-релизы, Житомир, Украина » Vsebudesport

Житомирский футбольный клуб «ГАЗМЯС». Играть нужно в свое удовольствиеслева-направо стоят: Сергей Михалюк, Александр Михайловский, Евгений Михайленко, Константин Цыба, Юрий Лепахин, Дмитрий Романюк. сидят: Александр Мороз, Василий Селюченко

В Житомирі є чимало гарних аматорських футбольних колективів, які женуться за зірковими досягненнями, а грають для себе, в своє задоволення та на потіху фанам. Однією з таких команд є "ГазМяс”, який вже чотири роки є постійним учасником житомирських локальних футбольних і футзальних турнірів.

- Команда Команда «ГазМяс» була створена в 2008 році друзями і однодумцями, які люблять футбол. По вихідних грали у футбол, а потім вирішили створити команду, щоб приймати участь у міських змаганнях. - розповідає історію команди її представник Євген Михайленко. - Ми всі разом вчились в одному класі в 16 школі. І хоча з того часу минуло десять років, досі дружимо і спілкуємось. 

В команді грають близько 20 футболістів З них лише 10 — основа, ті які грають постійно вже чотири роки. Середній вік гравців — 30-35 років. З них лише капітан - Василь Селюченко — відвідував футбольну секцію СДЮШОР і все. Інші — просто ентузіасти.

- Ідея назви команди прийшла Василю Селюченко і Юрію Мельнику. Вона взята з програми «Наша Раша». Там була така команда, яка всім програє, але тим не менш грає і намагається виграти. Ми довго не думали - а чому б і ні. Назва така, що її не забудеш швидко, - каже Михайленко. Граємо більше для себе. Тренуємось двічі на тиждень в ЗОШ №28. Тренує капітан — Селюченко.

Першими змаганнями, в якому "ГазМяс” взяв участь був зимовий турнір на Спартаку в 2008 році. Ми тоді навіть з групу не вийшли. А вже наступного року команда увійшла в четвірку найкращих в зимовому турнірі. В тому ж 2008 році команда стала бронзовим призером чемпіонату Житомира з футболу. Після цього ми заявились в першу лігу чемпіонату Житомира по футзалу. А зараз вже три роки граємо у вищій футзальній лізі міста.

- В 2011 році команда заявилась в кубок області, але це дуже витратно для нас. Потрібно оплачувати виїзди. А ми самі себе фінансуємо і не запрошуємо легіонерів. Цього року плануємо знову заявитись на кубок області, якщо він буде. Бо там менше ігор, ніж в чемпіонаті, - каже Михайленко. - Якщо буде чемпіонат міста, то теж будемо заявлятись. Будеом брати участь і в інших турнірах, якщо їх організовуватимуть в нашому місті.

Автор: Vsebudesport http://www.footballzt.com/2012/02/blog-post_169.html
Житомир | 14 Февраля 2012 | Просмотров: 6546 | футбол, Житомир
Комментариев: 0

Читайте также на эту тему:


Обратите внимание:


Читайте ЖЖ.инфо