Живой Журнал

ЖЖ инфо » Статьи » Пресс-релизы, Наш город, Украина

Члены исполкома Житомирской федерации футбола обратились к общественности

Автор: Александр Чернявский, 22 Января 2011, 23:42:22
Звернення членів виконкому Житомирської обласної федерації футболу до спортивної громадськості Житомирщини

12 січня ц.р., в приміщенні Житомирської ОДТРК відбулось неофіційне зібрання любителів футболу, що оголосило себе позачерговою Конференцією ЖОФФ та обрало керівні органи обласної федерації футболу.

Насправді ж, діючий виконком ЖОФФ під керівництвом голови федерації О.П.Чернявського не має до цього ніякого відношення, бо на своєму засіданні 10 листопада 2010 року він визначив лише дату проведення позачергової Конференції ЖОФФ – 10.01.11р.

Але, згідно п.3 ст. 17 Статуту ЖОФФ не було визначено час, місце проведення Конференції, не затверджені порядок денний та норми представництва, що є необхідною умовою для скликання Конференції ЖОФФ.

Порушуючи Статутні норми ЖОФФ, керуючись особистими мотивами, члени Виконкому Гордійчук Василь Васильович (м.Новоград-Волинський) Малиновський Олег Валентинович (м.Житомир) та голова Коростишівської районної федерації футболу Янчевський Олег Владиславович (м.Житомир) значно перевищили свої повноваження, перебравши на себе функції виконкому та голови ЖОФФ. Сфальшувавши протокол засідання виконкому, вони розіслали колективним членам федерації повідомлення про позачергову Конференцію, її порядок денний та норми представництва.

Ця група змовників, незважаючи на попередження керівництва ЖОФФ про незаконність своїх дій, продовжувала підготовку нібито Конференції і, за підтримки високопосадовців ФФУ Яковенка та Заброди, здійснила вищезгадану спробу рейдерського захоплення влади ЖОФФ. Під виглядом делегатів Конференції було зібрано кілька десятків своїх прихильників, більшість з яких не мали ніяких повноважень.

Виходячи із викладеного, заявляємо, що діючий склад Виконкому ЖОФФ продовжує свою роботу, не визнаючи ніяких рішень зібрання 12 січня ц.р. та керуючись виключно положеннями чинного статуту ЖОФФ. Рішенням виконкому ЖОФФ від 13 січня 2011 року чергова звітно-виборна Конференція обласної федерації футболу має відбутися 15 березні 2011 року.

За дорученням виконкому ЖОФФ, голова ЖОФФ О.П.Чернявський
Автор: Александр Чернявский
Наш город | 22 Января 2011 | Просмотров: 3774 | Коцюбко, футбол, Житомир
Комментариев: 2
иноходец
1 ИНОХОДЕЦ (иноходец)   • 08:59:32, 24 Января 2011 [Материал]

Ну вот и прояснилось все окончательно
HOOLIGAN
2 Хулиган (HOOLIGAN)   • 12:45:51, 24 Января 2011 [Материал]

Ключевое слово:>Члены...>

Читайте также на эту тему: