ЖЖ інфо » Статті » Прес-релізи, Місто, Україна

Житомирський Легіон програв у Черкасах

Автор: 20 хвилин, 24.05.2012, 09:31:04

Зі скандалу розпочався шлях житомирських футболістів СК "Легіон" у Чемпіонаті України серед аматорів. Арбітр не зарахував три (!) м'ячі, які житомиряни забили в ворота «Ретро» (м. Ватутіне). Як наслідок - житомиряни програли з рахунком 1:0.

У вівторок, 22 травня, СК «Легіон» дебютував у чемпіонаті України серед аматорів. На виїзді житомирському клубу протистояла команда «Ретро» з міста Ватутіне (Черкаська область).

З перших хвилини матчу житомиряни взяли ініціативу, а господарі ввімкнули високий пресинг і не підпускали «Легіон» до власних воріт. Попри це житомирянам все ж вдалося створити декілька гострих моментів біля воріт «Ретро»: Сидорчук і Литвиновський по черзі пробивали по воротах суперника, але безрезультатно. Житомирянам навіть вдалося забити гол, але бригада арбітрів не зарахувала його через сумнівний офсайд.

Попри контроль м’яча житомирянами, всередині першого тайму футболісти «Ретро» заробили право на пенальті. І знову не обійшлося без втручання судді, який відверто «намалював» пенальті для господарів. Але удар суперника з 11-метрової позначки витягнув голкіпер житомирян Школьний.

Після цього ініціатива поступово перейшла до господарів, але окрім декількох дальніх ударів у виконанні футболістів «Ретро» згадати нічого.

Першу половину другого тайму команди провели у силовій боротьбі. «Легіон» підсів фізично, почали з’являтися провали у опорній зоні, та й незіграність команди давалася взнаки. Але господарі цим так і не скористалися.

Зате «Легіон» почав ловити суперника на контр-атаках. Так, захист «Ретро» не встиг за ударом Николайчука і добиванням Корольчука. Артем забив гол, але... боковий суддя знову зафіксував доволі сумнівний офсайд.

Господарі відповіли виходом віч-на-віч Сторчуса, але Школьний знову врятував свій клуб. Але навіть Сергій був безсилим, коли гості після подачі кутового відкрили рахунок. До речі, у цьому епізоді суддя мав усі підстави, для того, щоб фіксувати напад на голкіпера, якого буквально заштовхали у ворота, але Москаленко вказав на центр поля.

Наприкінці гри ідентичний епізод трапився біля воріт «Ретро»: воротар і захисник завадили один одному, а Корольчук, вигравши боротьбу, здавалося, зрівняв рахунок. Але.. і цього разу головний суддя повірив у симуляцію кіпера «Ретро» і відмінив чистий гол.
Після матчу гравці «Легіону» зізналися, що такого суддівства вони ще ніколи не бачили і не очікували, що на такому рівні судді настільки відверто «витягують» матчі.

Місто | 24.05.2012 | Переглядів: 2112 | футбол, легион