ЖЖ інфо » Статті » Шопінг » Автомобілі |
В інтернет-магазині Горошина зимову резину купити можна різних типів і розмірів. Від уміння правильно підбирати покришки багато в чому залежить, чи буде їзда засніженими та слизькими дорогами комфортною та безпечною. Насамперед потрібно звернути увагу на типорозмір шин. Орієнтуватися потрібно на інформацію виробника транспортного засобу, яка вказана у технічному паспорті автомобіля.
Насамперед потрібно звернути увагу на типорозмір шин. Орієнтуватися потрібно на інформацію виробника транспортного засобу, яка вказана у технічному паспорті автомобіля. Якщо це зимові шини 215/60/16 https://goroshina.ua/catalog/zimovi/shirina-215/profil-60/diametr-16, то потрібно купити резину саме такого розміру, щоб керувати машиною було максимально зручно.
Зимові шини купити онлайн в магазині Goroshina.ua можна трьох типів. Кожен із них має свої особливості, плюси та мінуси.
Класична резина, на яку найбільший попит серед українських водіїв. Зчеплення досягається за рахунок унікальних гумових сумішей, до яких додаються компоненти на основі натурального каучуку. Він створює ефект липучки, приклеюючи покришку до покриття.
Фрикційні шини поділяються на дві групи:
Шини фрикційного плану набагато легші за вагою, ніж шиповані моделі. Цим полегшується керованість авто, покращується маневреність на трасі та знижуються паливні витрати. Також класичні шини за ціною набагато дешевші і прослужать довше.
Їхня основна відмінність – наявність металевих шипів на протекторах. На шипованих шинах комфортною їзда буде тільки по засніженим або зледенілим покриттям. Штифти продавлюють лід, забезпечуючи надійне зчеплення із трасою. На шипованих колесах простіше стартувати з місця, скорочується гальмівний шлях, машина легко долає круті засніжені підйоми.
Вибираючи гуму з шипами, потрібно враховувати, що на чистій дорозі ризик занесення підвищується. Протектор швидше зношується, а з-під коліс видається гучний і неприємний гул через контакт шипів з дорожнім покриттям.
Вони продаються в комплекті з шипами, які водії самостійно встановлюють за умови погіршення кліматичних умов у спеціальні виїмки на протекторі. Щойно погода стабілізується, штифти виймаються назад.
Але попит на такі покришки невеликий через те, що часте втручання у гумовий склад шкодить самій резині. Виїмки часто забиваються брудом, що ускладнює монтування шипів на потрібну довжину, і є причиною їх втрати під час руху.
Під будь-якого типу зимові шини диски потрібно встановлювати обов'язково. Вони захистять від багатьох пошкоджень, чим продовжується термін служби покришок. Для зимових шин краще купити диски штампованого типу, які витримують найсильніші удари і не розтріскуються на морозі, як литі моделі.
Автор: Егор Мокрицкий, редактор рубрики "Автомобілі" на ЖЖ.info