Живий Журнал
 
ЖЖ інфо » Статті » Шопінг » Автомобілі

Як часто слід перевіряти на СТО Tesla?

Автор: Максим Новіков, 11.06.2024, 13:27:49 Як часто слід перевіряти на СТО Tesla?
Автомобілі Tesla відомі своїми інноваційними технологіями, вражаючою продуктивністю та низьким рівнем обслуговування порівняно з традиційними бензиновими автомобілями. Однак, як і будь-який автомобіль, регулярні перевірки та технічне обслуговування є важливими для забезпечення оптимальної роботи та довговічності. Розуміння того, як часто слід перевіряти Tesla, та відганяти саме на serwis tesla, передбачає врахування рекомендацій виробника, загальноприйнятої промислової практики та конкретних потреб електромобілів (EV).

Рекомендації виробника

Tesla надає вказівки щодо технічного обслуговування та перевірки своїх автомобілів, викладені в посібнику користувача для кожної моделі. Згідно з останніми рекомендаціями, професійне СТО nikola-service.com пропонує наступне:
 • Щорічний сервісний огляд - Tesla рекомендує проводити щорічний сервісний огляд, щоб переконатися, що всі компоненти функціонують належним чином. Це включає комплексну перевірку систем автомобіля, таких як акумулятор, трансмісія, гальма, шини та електричні системи.
 • Перевірка гальмівної рідини - Tesla радить перевіряти гальмівну рідину на забруднення кожні два роки та замінювати її за необхідності. Це має вирішальне значення для підтримки ефективності та безпеки гальмування.


Сервіс кондиціонування повітря:

 • Модель S - кожні 2 роки
 • Модель X - кожні 4 роки
 • Модель 3 і модель Y - кожні 6 років

Обслуговування кондиціонера включає перевірку та заміну мішка з осушувачем, щоб забезпечити ефективну роботу системи та підтримувати належне охолодження.

Повітряний фільтр салону: повітряний фільтр салону слід міняти кожні 2 роки (кожні 3 роки для моделі Y), щоб підтримувати якість повітря всередині транспортного засобу та забезпечити ефективну роботу системи HVAC.

Високоефективний фільтр твердих частинок повітря (HEPA): Для моделей, обладнаних фільтром HEPA (переважно Model S і Model X), заміна рекомендована кожні 3 роки.

Загальна галузева практика

Хоча рекомендації Tesla забезпечують міцну основу, розгляд ширшої галузевої практики також може бути корисним:
 • Обертання та вирівнювання шин - зазвичай рекомендується міняти шини кожні 10 000–12 000 миль або принаймні раз на рік. Забезпечення правильного вирівнювання та балансування шин може продовжити термін служби шин і підвищити безпеку водіння.
 • Перевірка стану батареї - попри те, що батареї Tesla розраховані на тривалий термін служби, періодична перевірка справності може допомогти контролювати стан і продуктивність батареї. Це можна зробити під час щорічного обслуговування або за потреби, якщо відбудуться помітні зміни в дальності руху або часу зарядки.
 • Оновлення програмного забезпечення - автомобілі Tesla отримують регулярні бездротові оновлення програмного забезпечення, покращуючи функціональність, безпеку та продуктивність. Хоча ці оновлення не вимагають фізичної перевірки, забезпечення постійного оновлення транспортного засобу має вирішальне значення для оптимальної роботи.


Специфічні потреби електромобілів

У електромобілів, у тому числі Tesla, є унікальні компоненти, які потребують уваги:
 • Система охолодження акумулятора - на відміну від автомобілів з двигуном внутрішнього згоряння (ICE), Teslas використовує систему охолодження для регулювання температури акумулятора. Регулярні перевірки під час щорічних відвідувань сервісного центру можуть запобігти проблемам перегріву та продовжити термін служби акумулятора.
 • Система рекуперативного гальмування - Teslas використовує рекуперативне гальмування для відновлення енергії. Ця система, як правило, не потребує технічного обслуговування, але її компоненти слід періодично перевіряти, щоб переконатися, що вони функціонують правильно.
 • Електрична трансмісія - електродвигуни в Teslas є надзвичайно надійними, з меншою кількістю рухомих частин, ніж у автомобілях з ДВС. Однак періодичні перевірки можуть допомогти виявити та вирішити будь-який знос або проблеми на ранній стадії.

Володіння Tesla пропонує менше обслуговування порівняно з традиційними транспортними засобами, але регулярні перевірки все одно важливі. Дотримуючись рекомендацій Tesla щодо щорічних сервісних перевірок, перевірки гальмівної рідини, обслуговування кондиціонера та заміни фільтрів, ви зможете підтримувати автомобіль в оптимальному стані. Крім того, застосування стандартних галузевих практик, таких як заміна шин і перевірка стану акумулятора, разом із оновленням програмного забезпечення гарантує надійний і обслуговуваний автомобіль. Дотримуючись цих вказівок, власники Tesla можуть насолоджуватися продуктивністю та довговічністю, якими відомі їхні автомобілі.

Автор: Максим Новіков, редактор рубрики "Автомобілі" на ЖЖ.info


Автомобілі | 11.06.2024 | Переглядів: 183 | Тесла, Tesla, СТО, авто

Читайте також на цю тему: