ЖЖ інфо » Статті » Україна |
Сьогодні ми поговоримо про те, як заробляти на біржі Upwork. В статті ви дізнаєтесь як зробити так, щоб у вас було побільше клієнтів і став вище чек. Навіть для тих, хто вже не перший день працює фрілансером, пропонуємо серію дуже корисних порад. Не знаєте, як більше продати на Upwork своїх послуг і заодно поліпшити свій рейтинг? Ми вам допоможемо.
Щоб продавати свої послуги на зарубіжних платформах, потрібно ретельно підготуватися: знати чіткі кроки, які потрібно зробити для зростання і реальних доходів. Відразу хочу звернути увагу: якщо ви фрілансер початківець, то вам швидше за підійде стаття, яку можна прочитати тут.
Отже, для початку давайте з'ясуємо: хто ваш клієнт. Найбільш за все замовники цінують досвід і спеціалізацію в конкретній сфері. За це і готові платити значно більше. Для багатьох агентств, які наймають на роботу фрілансерів звичайна норма задавати високий темп.
При цьому вони платять невеликі суми але стабільно. Знайти свого прямого клієнта — це значить отримати значно вищу оплату за свою роботу. Але кожен клієнт повинен відчувати себе «особливим». Отже, кожен фрілансер повинен розуміти, що є два типи клієнтів:
Ще одна причина, яка мотивує продумувати свої ставки — фінансова. На Апворке кожна ставка платна. Оплата в коннект, а це 12 доларів за кожні 14 ставок. Тому, немає сенсу витрачати час і гроші в пошуках «не тих» клієнтів. Вузькоспеціалізовані експерти завжди отримують високу плату за свої послуги.
В ідеалі, складіть для себе чек-лист клієнта, який точно вам не підходить. Такий підхід допоможе:
Для того, щоб вас побачив потрібен клієнт, необхідно правильно скласти свою комерційну пропозицію. Отже, ваша пропозиція має чітко відповідати на питання:
Чітко потрапити в потреби клієнта — справжнє мистецтво, але навчитися цьому варто.
Ваш профіль на Upwork — це «діамант», який повинен привертати до себе клієнтів. Важливими складовими профілю повинні бути:
Клієнт зайшов на вашу сторінку, значить, ви його зацікавили. Чи не написав? Не проблема. Причин може бути багато: забув, передумав, відклав. Продумайте деталі: налаштуйте розсилку і нагадайте про себе. З іншого боку, пропозиція без толку — не варіант. Купа втраченого часу і відсутність прибутку. Головний результат — отримати клієнта з ліда.
Чітко дотримуйтеся попередньо визначеного профілю клієнта. Зміни, звичайно, потрібно вносити, але після кількох виконаних проектів. Не очікуйте відразу знайти ідеальний проект: замовлень може довго не бути. Але одного разу трапиться «безцінний» проект.
Якщо клієнт задає питання, ні в якому разі не ігноруйте його. Відповідайте на будь-які питання, навіть найдивніші. Найкраще, коли всі питання і, відповідно, відповіді прості і короткі. У вашому спілкуванні є 2 важливих моменти:
Якщо ви дійсно хочете ефективно працювати і при цьому отримувати високооплачувані замовлення - притримуйтесь порад, що написані вище.
Також радимо почитати цей блог: https://danbuzan.com/Автор: Сергій Ковальчук, редактор рубрики "Україна" на ЖЖ.info