Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Пятница, 28 Января 2022    11:44:50
Главная » Новости » Житомир » Экономика » 2012 » Июль » 6 » 15:02:42

Право на батьківство: вихід є!

06 Июля 2012, 15:02:42 6993 0

Право на батьківство: вихід є!
®
Здатність людини до дітонародження закладається ще у період внутрішньоутробного розвитку. На те, чи зможе чоловік стати батьком, а жінка матір’ю, впливає не лише бажання пари, а й можливості їх організмів.

Якщо упродовж року регулярних статевих відносин без застосування протизаплідних засобів вагітність не наступає, молодій парі необхідно звернутися за медичною допомогою до спеціалістів. При цьому обстеженню підлягають й чоловік, й жінка.

Сьогодні, за статистикою кожна п’ята пара в Україні є безплідною. Понад 3 мільйони пар не можуть зачати дитину традиційним способом. Відсоток жіночого і чоловічого безпліддя досягає 30%, ще 30% пар мають порушення репродуктивної функції в обох партнерів. Ця статистика серйозно впливає на демографічну ситуацію в нашій країні. За останні 20 років чисельність населення скоротилась майже на 6 млн.

Але мрії й сподівання цих молодих людей справджуються завдяки досягненням сучасної медицини. Справжнім порятунком для багатьох стає репродуктивна медицина. Довгий шлях обстежень та лікування для багатьох пар закінчується щасливим народженням малюка. Клініки цього профілю працюють в Україні вже досить давно. Однак, на жаль, часто таке лікування є недоступним для середньостатистичної молодої сім’ї.

Зважаючи на цю проблему група компаній «Мать и дитя» ініціювала соціальний проект «Право на батьківство: вихід є!», за допомогою якого мешканці регіонів України, що мають проблеми з репродуктивним здоров’ям, протягом літа можуть пройти абсолютно безкоштовно програму базового обстеження в клініках мережі у Києві. В програму безкоштовної діагностики входить: консультація акушера-гінеколога, УЗД органів малого тазу, спермо грама.

За роки існування міжнародної мережі клінік «Мать и дитя» методом екстракорпорального запліднення («ЕКЗ», в народі – «зачаття у пробірці»), народилися тисячі малюків! Щороку російські і українські клініки «Мать и дитя» здійснюють близько 5 000 програм ЕКЗ.

Як зазначає Наталія Данкович, доктор медичних наук, акушер-гінеколог, репродуктолог та генеральний директор мережі клінік «Мать и дитя», безпліддя – лише тимчасова нездатність завагітніти, адже сучасні допоміжні репродуктивні технології дозволяють практично кожній сімейній парі народити власну дитину.

Запис на безкоштовну діагностику в клініках «Мать и дитя» за тел.: (044) 566 52 22 (клініка на лівому березі),  (044) 391 23 53 (клініка на правому березі), або за допомогою форми запису на сайті клініки «Мать и дитя» www.mdclinics.com.ua

Тэги: бесплодие, роды, дети, Житомир, медицина

Новости партнеров
Комментариев: 0
Полезное объявление:
Читайте ЖЖ.инфо

Новости Житомира по теме:


Останні новини Житомира

Система Orphus