Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Вторник, 31.03.2020    01:23:25
Главная » Новости » Житомир » Политика » 2015 » Октябрь » 10 » 10:38:19

У Житомирі розпочато роботу по підвищенню інвестиційної привабливості регіону. ФОТО   PR  

10.10.2015, 10:38:19 2407 5

У Житомирі розпочато роботу по підвищенню інвестиційної привабливості регіону. ФОТО Підвищення інвестиційної привабливості Житомирщини та визначення напрямків роботи з вкладниками в умовах децентралізації влади - такі основні завдання стоять перед “Житомирським інвестиційним центром”.

Про це інформує прес-служба Сергія Сухомлина. 

Перший заступник Житомирського міського голови Сергій Сухомлин зауважив: в рамках децентралізації місцева влада самотужки формуватиме свої фінансові потреби, і відповідно, шукатиме шляхи наповнення бюджету.
 
«Конкурентне середовище між регіонами змушує міста, муніципалітети робити все для того, щоб залучити інвестиції в місто і створити робочі місця та отримати в тому числі і надходження до міського бюджету, тому що вся інфраструктура в місті: від розвитку освіти, медицини в місті, дороги , світло, громадський транспорт. Це все бюджет розвитку і наповнення бюджету - це насамперед створення нових робочих місць і залучення інвестицій», - каже Сергій Сухомлин.
 
У круглому столі «Інвестиційні перспективи Житомирщини у контексті децентралізації» взяли участь підприємці, економічні експерти, та інвестори, які вже працюють у Житомирі. Організатори заходу кажуть: створення інвестиційного іміджу - кропітка робота, яка потребує консолідації зусиль спеціалістів різних сфер.
 
«Просто так інвестор не прийде. Повз проходив, зайшов, щось побудував, або кудись проінвестував… Потрібно знайти необхідну галузь чи напрямок бізнесу, взяти його, вивчити, всебічно ознайомитися, підготувати бізнес - план, розрахувати всі цифри і потім шукати інвестора», - каже Вадим Ліскі.
 
Керівник інвестиційних проектів компанії, яка вже вклала у сміттєпереробний комплекс у Житомирі понад 10 мільйонів гривень, каже: регіон має серйозний інвестиційний потенціал, але для його реалізації місцева влада має створити сприятливі умови.
 
«Для того, щоб дати зовнішні інвестиції, потрібно дати зрозуміти як їх вкладати, щоб це було не так, що ти вкладеш і в тебе заберуть або відберуть чи не дадуть в подальшому отримати дохід. Основне-це безпека регіону, а це залежить від влади і від ментальності людей, що живуть в цьому регіоні», - каже керівник інвестиційних програм ТОВ “ЕКО-ІМПЕКС” Олексій Амфітеатров.
  
Рейтингове агентство IBI Rating оцінило інвестиційну привабливість Житомира як “достатню” та присвоїла йому оцінку ivnBBB+. Модератор круглого столу Денис Безлюдько, зауважив, що це хороша оцінка для міста, у якому за усі роки незалежності влада не зробила майже нічого для формування інвестиційного іміджу.
 
«Тобто, є питання до влади: чому за 25 років нічого в цьому напрямку не було зроблено. Я думаю, що тут багато роботи. Це робота і губернатора, і мера, і можливо навіть центральної влади, і людей, які зараз будуть вибирати собі людей, які повинні будуть кудись вести вперед, у світле майбутнє», - каже головний редактор інформаційної агенції “РБК Україна” Денис Безлюдько.
 
Учасники круглого столу розглянули сильні та слабкі сторони регіону , а також визначили наступні кроки по підвищенню інвестиційної привабливості області, зокрема створення дорожньої карти для інвесторів.












Тэги: Инвестиции, Сухомлин, выборы
Комментариев: 5
Тивун
1 Тивун (Тивун)   • 11:23:22, 10.10.2015 [Материал]
+2

Ну, доки у нас "розпочинали роботу" півроку тому серйозні дядьки котрі вже присутні в області вирішили "закопати" своїх 50 лямів інвестицій на відстані кількох десятків кілометрів від адмінкордону Житомирщини...Себто, один з найсучасніших заводів та близько 200 ВИСОКОоплачуваних робочих місць і купу податків вже...про..и...

Мораль басні...Сергій все правильно говорить і на правильних речах піариться....але, де ЛЮДИ і РОБОТА??
Я звісно , не заперечую, дещо йому вдалося зрушити. але цього "дещо" явно буде мало на посаді мера на два роки...і кадровий ресурс очевидно-ВІДСУТНІЙ. Бо один в полі таки не воїн...

ХТО сі правильні речі- НАРЕШТІ ЗРОБИТЬ???? !!! Ну, не теперішні ж чинуші котрі вміють тільки ІМІТУВАТИ бурхливу діяльність...і нажаль, НЕ нові юні активісти, котрі здається нічого не міють....хоча, може навчаться??? Та часу...НЕМА. Ні в країни...ні в міста...ні у тебе, Сергію...

ХТО буде лупати сю скалу???!"...ІМЕНА,КАРЛ!! ...і бажано обличчя, а не морди..і портфоліо СПРАВ..а не дрімучий ліс балачок , пустозвонства і невігластва...
Сalikusu
2 Çalıkuşu (Сalikusu)   • 15:42:01, 10.10.2015 [Материал]
0

26 жовтня це все припиниться до наступних виборів.
Читатель
3 Дмитрий (Читатель)   • 20:00:44, 10.10.2015 [Материал]
0

"Герой нашего времени".
Atillanta
4 Иванна (Atillanta)   • 13:10:13, 11.10.2015 [Материал]
+1

А я думаю, почему это опять МАФы возвратились на Старый бульвар, почему этот уродливый и небезопасный аттракцион "Электрокары для детей" перегораживают все пешеходные дороги во всех уголках города, почему на каждом шагу стоят попрошайки и музицирующие бездари - так ведь это же повышается инвестиционная привлекательность региона!
Censor
5 Censor (Censor)   • 08:12:35, 12.10.2015 [Материал]
0

Всі ж розуміють, що це окозамилювання від Секти Першого Кроку? Це у них був обряд виклику інвестицій. Якщо б принесли в жертву якогось міліонєра то точно б все вийшло!
Полезное объявление:
Читайте ЖЖ.инфо

Новости Житомира по теме:


Горячие новости

Останні новини Житомира

Система Orphus