Журнал Житомира
Новости сегодня: Суббота, 26.05.2018    03:39:36
2015 » Декабрь » 2813:00:00

Вихованці недільної школи організували новорічний концерт. ВІДЕО     РЕКЛАМА  

Вихованці недільної школи організували новорічний концерт. ВІДЕО
28.12.2015
13:00:00
1299
0

Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter

До дня Святого Миколая та напередодні новорічних свят вихованці недільної школи взяли участь у святковому концерті. 

Багато гарних пісень, віршів та музичних творів подарували глядачам дітлахи. Це й не дивно, адже одним із напрямків роботи школи є саме розвиток творчості маленьких українців.

Протоієрей Миколай Синюк, духівник Воскресної школи: «Діти у Воскресній школі вивчають Закон Божий, займаються працею, співом, різними працями, благодійністю. Але основне наше завдання - це Закон Божий. Навчити дітей і самим навчитися любити Бога, знати про нього і жити ним. Сьогодні у нас невеличкий концерт, приурочений до Дня пам’яті святителя Божого Миколая Чудотворця. Ми зробили невеличкі подарунки для дітей, які навчаються у Воскресній школі. Ми сьогодні дякуємо Богу і людям за те, що маємо таку можливість проводити такі свята. І надалі, запрошуємо усіх, щоб отримати радість і Боже благословення від святителя Миколая. Всіх вітаю зі святом».

Близько 130 вихованців недільної школи навчають з дитинства любові, поваги, розуміння Бога та людей, що надзвичайно важливо у наш час. За словами одного із організаторів свята Руслана Годованого, якості та уміння, які розвивають у школі, надзвичайно потрібні для підростаючого покоління.

Руслан Годований: «Сьогодні дуже важливо, щоб діти з перших років життя несли любов та Закон Божий, тому що світ потребує саме любові і примирення. Адже, подивившись новини, ми бачимо, війну і агресію. Тому я вірю, що саме ці діти будуть нести у світ любов і благополуччя».

Прес-служба Руслана Годованого


Тэги: концерт, дети, годованый   
Горячее объявление:
Комментариев: 0
Распродажи интернет-магазинов

Читайте ЖЖ.инфо
Горячие новости

Новости Житомира по теме:


Останні новини Житомира

Система Orphus