Журнал Житомира
Новости сегодня: Понедельник, 23.04.2018    08:48:24
2016 » Июнь » 919:35:48

В Житомирі пройшли всеукраїнські змагання з футболу «Шкіряний м’яч – Кубок Coca-Cola»

В Житомирі пройшли всеукраїнські змагання з футболу «Шкіряний м’яч – Кубок Coca-Cola»
09.06.2016
19:35:48
2362
0

Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter

7-8 червня 2016 року в м. Житомир  на центральному стадіоні «Полісся» за підтримки ААФУ, Управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської ОДА та ЖОФФ пройшли Всеукраїнські зональні змагання з футболу "Шкіряний м’яч – Кубок Coca-Cola" 2015/16 у старшій віковій групі.
 

У турнірі приймали учать 3 команди:

  1. ЗОШ №14 – м. Житомир
  2. «Юність ЗСШФМП «№12» - м. Чернігів
  3. НВК с. Щасливе – Київська обл.

Організаторами змагання у даній групі учасників виступала Житомирська Обласна Федерація Футболу. За відгуками представників футбольних команд, гостей – турнір буд проведений на дуже високому рівні. Команди та арбітри були забезпечені проживанням в готелях «Житомир» та «Спортивний» з трьохразовим харчуванням; присутністю кваліфікованого лікаря під час ігор.

В перший день  - 07 червня пройшли змагання з елементів техніки гри у футбол, а саме: жонглювання, удари на дальність, удари на точність.
 

Переможцями у вправах стали:

  • «жонглювання» -  Войтина Данило (с. Щасливе) – 314 разів.
  • «дальність» -  Бобровник Олег (с. Щасливе) – 41м.
  • «точність» -  Гречанюк Влад (м. Чернігів) – 4 рази.
 

Загальнокомандне I місце посіла команда Щасливського НВК; II – ЗОШ №14, м. Житомир; III – «Юність ЗСШФМП «№12».

08 червня відбулися ігри. В першій грі зустрілись НВК Щасливе та ЗОШ №14, м. Житомир. Перемогу здобула Житомирська команда, за рахунком 0:1. Автор голу на 20 хв. Груша Микита. В другій грі зустрілись команди Київської та Чернігівської області. Гра закінчилась нічиєю (0:0). За звання переможця боролися команди м. Житомира та Чернігова.  Перемогу  команді м. Житомира приніс єдиний забитий м’яч півзахисником команди Гурманчук Богданом.

Таким чином, за результатами змагань переможець – ЗОШ №14, м. Житомир; друге місце – команда Київської області  за рахунок того, що посіла перше загальнокомандне місце з елементів техніки гри у футбол; третє місце  - Юність ЗСШФМП «№12»,  м. Чернігів.

По завершенню змагань учасники були нагородженні м’ячами «Select Campo» та «Select Contra FIFA», бутилками для води і сумками для взуття (select), щитками (select); вимпелами, грамотами, дипломами; футболками білими з логотипами змагань.
 


 


Объявление:
Комментариев: 0
Распродажи интернет-магазинов

Читайте ЖЖ.инфо
Горячие новости

Новости Житомира по теме:


Останні новини Житомира

Система Orphus