Журнал Житомир инфо
Новости сегодня: Среда, 19.12.2018    18:48:36
2018 » Январь » 2412:21:59

Ухвалення закону про деокупацію було принциповою позицією «Народного фронту»     РЕКЛАМА  

Ухвалення закону про деокупацію було принциповою позицією «Народного фронту»
24.01.2018
12:21:59
1066
0

Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter

Верховна Рада України 18 січня 2018 року ухвалила Закон України «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях».

Даний закон був розроблений за ініціативи та під керівництвом одного з лідерів Політичної партії «Народний фронт» Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олександра Турчинова. У свою чергу депутатська фракція «Народного фронту» більше року лобіювала це рішення в парламентських комітетах, переконували колег з БПП і коаліції об’єднати відповідні розрізнені законопроекти та врешті-решт підтримати законопроект про деокупацію.
 

«Ухвалення закону про деокупацію було принциповою позицією «Народного фронту». Перша мета цього закону - визнання Росії державою-агресором. Друге – визнання українських територій тимчасово окупованими і запровадження санкцій і відповідальності Росії за тимчасову окупацію української території. І третє – це надання можливості українським військам захищати свою територію не в рамках антитерористичної операції, а в рамках відновлення територіальної цілісності української держави. Разом з тим, визнання Росії не тільки як держави-агресора, а й як держави-окупанта, тягне за собою міжнародно-правові наслідки для Російської Федерації», - зазначив лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк.
 

Окрім цього, на переконання Арсенія Яценюка, визнання Росії окупантом національним законом дає додаткові аргументи для західного світу не тільки вводити і продовжувати санкції, але й посилювати санкції по відношенню до російської сторони.

«Ухвалення законопроекту 7163 – це історичне рішення. Так Україна продемонструвала всьому світу чітку позицію всієї об'єднаної української влади: Росія – агресор; ми не віддамо власні території; ми не піддамося на російський шантаж», - резюмував Арсеній Яценюк.

Прес-служба «Народного фронту».


Тэги: Народний фронт, деокупация, донбасс, Война, АТО, Яценюк   
Полезные объявления:

Читайте ЖЖ.инфо
Горячие новости

Новости Житомира по теме:


Останні новини Житомира

Система Orphus