В Житомире на проспекте Мира проводится реконструкция единственного в городе подземного перехода, который построен еще в 1982 году и не ремонтировался с момента строительства - 36 лет.
Как отмечают в мэрии, главная цель реконструкции это обустройство пандусов для маломобильных групп населения.
"На сегодняшний день, в подземном переходе уже обустроены пандусы для маломобильных групп населения, оштукатурены стены, остается два спуска лестничных и два спуска с пандусом. Бюджетом выделено 1 млн. 100 тыс. грн. Основные виды работ будут завершены в этом году и он будет пригоден к эксплуатации", - рассказал начальник управления коммунального хозяйства Александр Марцун.
На период реконструкции объекта временно
обустроен наземный пешеходный переход, оборудованный соответствующими дорожными знаками и разметкой.
Напомним, ремонтом занимается ФОП Загладько Виктор Николаевич, стоимость выполнения работ –
1 млн 236 тыс. 994 грн. Как сообщалось,
в Житомире проводили опрос относительно вариантов обустройства пешеходного перехода на проспекте Мира: за капитальный ремонт подземного перехода высказались 47,9%, за обустройство наземного перехода – 52,1%.
А те що там через 150 метрів достатньо крутий підйом з моста через Кам'янку це банальне співпадіння.
А то, что за переход нарэшти взялись - это хорошо.
1) помічає навколо лише лайно, тому з відчуттям не те що прекрасного, а хоча б мінімально позитивного там явно не склалося;
2) за стільки років так нічого проти того базару й не зробив; хоча, як я писав раніше, там аж ніяк не нетрі Карачі, просто саме цей відносно невеликий стихійний ринок прямо під носом у ЗаПравдуна і ЗаПравдун здатен помічати лише какахи, див. п.1;
3) (витікає з п.2) насправді його усе зі "свинарником" під власними вікнами влаштовує: підтвердження тому - дуже бурхлива й абсолютно порожня "діяльність" у вигляді численних розлогих коментарів і відосиків на цьому сайті.
Sad but true... :( :( :(
Напевне ж не просто так на зупинці біля панчішної фабрики в 1982 забабахали саме підземний перехід, хоча могли спокійно зробити наземний з острівцями безпеки, як це скільки себе пам'ятаю є на пішохідному переході біля ринку Хмільники за 200 метрів від тієї ж панчішної фабрики.
Ну напевне ж є якась більш вагома причина, чому там зробили саме таку дороговартісну конструкцію.
Закони фізики незмінні, що в 1982 році, що в 2018-му.
Особисто я припускаю, що спеціалісти з безпеки дорожнього руху визначили інтенсивність руху на тій ділянці, тоді нагадаю не було об'їзної Житомира (її збудували пізніше, десь в 1984) і весь транзитний транспорт йшов через місто по проспекту Миру.
Врахували, що якщо біля панчішної поставити світлофор, то там легко утвориться черга з автомобілів і вантажівок. А тепер додайте до підйому з моста через Кам'янку зиму і ожеледицю, та уявіть що там почнеться.
Зараз звичайно не 1982 і об'їзна через Іванівку на Глибочицю є АЛЕ. Інтенсивність руху зараз в рази вища ніж при СРСР.
Тому потік машин по проспекту Миру біля панчішної аж ніяк не менший, а ще більший.
Зауважте, поруч за 200 метрів на тому ж проспекті на переході біля ринку Хмільники підземний перехід не зробили. А зробили все так як Ви пишете навіть при СРСР: наземний пішохідний перехід з острівцями безпеки.
Про підйом з мосту ми вже дискутували, там дуже далеко від того підйому до вулиці богунської, з великим запасом по гугл картах це 250м. 250м на 3 смуги руху скільки вмістить автомобілів? А у пробках народ з 3 смуги зробить 5... але нехай буде тільки три... дуже багато треба автомобілів щоб утворити таку пробку.. Це по вашому яка має бути інтенсивність руху автомобілів щоб назбирати їх стільки? Притому що з боку богунії також є світлофори, і трафік рухається хвилями, а не йде постійно. Все ж регулюється кількістю секунд скільки горить червоний і зелений.
Так, зараз дійсно є об'їзна Іванівка-Глибочиця, АЛЕ. Транспортний потік у нас зараз в рази зріс навіть в порвнянні з 2000-ми роками, що вже казати про бородатий 1982.
Тобто зараз біля панчішної навіть без транзитного транспорту проїжджає більше машин, ніж разом з транзитним в 1982.
"з великим запасом по гугл картах це 250м."
Ви не можете стверджувати напевне, що цього вистачає.
Поясню на прикладі. Ось ви пишете, що там 3 смуги руху. А тепер ось Вам ситуація, там поставили світлофор замість підземного переходу.
Хтось когось "догнав" і в'їхав у бампер, аварія. І три смуги руху з легкістю перетворюються у 2, а то й в одну.
Так що думаю все там правильно прорахували спеціалісти з безпеки руху і побудова у тому місці саме підземного переходу має під собою об'єктивну причину.
https://chelurban.ru/knowledge/pochemu-podzemnye-perehody-nado-zakopat/
https://chelurban.ru/knowledge/safe-crossing/
Кількість смуг руху проектується виходячи з інтенсивності руху по дорозі.
"у приорітеті, людина чи автомобіль. Місто для людей в першу чергу."
Це не аргумент, щоб створити на дорозі аварійну ділянку "на пустому місці".
І основне, Ви, як і я, не можете стверджувати, що там 250 метрів до спуску це "з запасом" вистачить.
Таке рішення кваліфіковано може прийняти тільки спеціаліст з безпеки дорожнього руху.
http://s7.travelask.ru/system/images/files/000/150/065/full/China-probka.jpg?1492780408