ЖЖ » Новини » Місто і життя » 2018 Июль 11 » 13:51:30 |
«ВИСНОВОК: більшість житомирян все ж за наземний перехід але в зв'язку з тим, що думки житомирян майже однакові, я запропонував ВиконКому прийняти виважене рішення на власний розсуд, адже на то вони і влада, щоб робити життя місцян максимально комфортним та безпечним.
Міський голова - Сергей Сухомлин подякував за допомогу у зборі думок житомирян та за нашу ініціативу. Також порадив окремо дослідити думку жителів району, а не всього міста, щоб зрозуміти який варіант все ж зручніший людям, які щодня користуються переходом», – отметил Алексей Проноза, координатор проекта «Ваша Думка», который проводил опрос.
Но даже если так, то я бы не стал спрашивать у необразованого плебса - ведь подземный переход однозначно хуже и дороже, только народ не привык шевелить мозгами, чтоб осознать это.
Ну или как вариант для любителей наземного сузить проезжую часть до одной полосы в каждую сторону и налепить лежачих полицаев на подъёме с моста....
Уявіть що буде творитись на тому імовірному світлофорі взимку, особливо з тими вантажівками, які зупиняться перед ним під горку.
Беремо наявний приклад: перехрестя Незалежності-Покровська в сторону вокзалу.
Три смуги руху.
Відстань від перехрестя до повороту в провулок Кавалерійський ті ж самі 180 метрів.
Маємо: в робочі дні, зранку спостерігаю пробку, як спокійно простягається далі ніж поворот на цей провулок, десь до магазину Доман, а іноді й до заправки ОККО доходить.
Так що пробка перед світлофором довша за 180 метрів, це буденність.
"ніхто не сказав шо світлофор не можна відключити якщо вже така дупа"
Світлофор звичайно можна відключити, але є одне АЛЕ.
Спочатку настає дупа: дорога покривається ожеледицею, на дорозі накопичується купа снігу, який не встигає прибрати техніка тощо.
І лише через пару годин, в найкращому варіанті, можливо світлофор і відключать. А що буде творитись на дорозі поки не відключать?
Ну і це ми ще не розглядаємо самий імовірний варіант розвитку: ніхто нічого відключати не буде.
"Це не карпати навіть близько, він довгий і пологий. "
Ну на Черняховського в районі мосту через Кам'янку теж напевне не Карпати, але взимку рятувальники там витягують машини, які не в змозі піднятись. І це без світлофорів від школи біля вічного вогню і аж до Еко-маркета.
http://zebra.city4people.ru/
https://varlamov.ru/1141531.html
https://gre4ark.livejournal.com/332913.html
"На самом деле нет. В тех местах, где есть подземные и надземные переходы, количество ДТП с участием пешеходов значительно выше, чем на других участках дороги. Это объясняется тем, что ради сокращения пути и нежелания лишний раз преодолевать десятки ступеней, пешеходы перебегают дорогу в неположенных местах, где водители не ожидают появления людей на дороге."
Это с твоего источника. Я тебе еще скажу , что многие вообще где перехода нет, сокращают путь, но вот ответь на вопрос, где перейти дорогу безопаснее ребенку? Почему даже на наземном преходе где есть разметка и светфор родители держат детей за руку, а в подземном нет?
Давай еще учитывать, что подземные норы привлекают разного рода криминал. И не удивительно, что вечером туда зайти вообще страшно и особенно ребенку.
Почему дети, старики и инвалиды должны страдать спускайсь в эту нору? Вы думаете легко с коляской по ступенькам прыгать?
Подземный это - грязь, подтопления, неудобства всем жителям.
Короче, я человек который 100 лет прожил в Мюнхене, знаю о чем говорю, вы просто послушайте и почитайте что умные люди пишут.
https://www.youtube.com/watch?v=kfZ779bVfjo
Какой большой жилой массив? Всего лишь 852 чел. Остальным - байдужэ...