Vencedor

Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Суббота, 16 Октября 2021    02:40:48
Главная » Новости » Житомир » Власть » 2021 » Август » 5 » 10:34:48

Сухомлин имеет одну из самых низких зарплат среди мэров Украины: инфографика

05 Августа 2021, 10:34:48 2524 12 Читати українською мовою Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter
Сухомлин имеет одну из самых низких зарплат среди мэров Украины: инфографика

Сергей Сухомлин имеет одну из самых низких зарплат среди всех мэров областных центров страны. Об этом свидетельствуют данные, опубликованные порталом "Слово и дело".

Сообщается, что за полгода городской голова Житомира заработал 179,6 тыс. грн. То есть средняя зарплата Сухомлина составляет почти 30 тыс. грн.

По этому показателю мэр Житомира занимает 19 место среди руководителей областных центров. Меньше Сухомлина зарабатывают только мэры Одессы и Херсона.

Самым высокооплачиваемым за первое полугодие 2021-го стал городской голова Запорожья. Его зарплата за полгода составила 709,4 тыс. грн. 

Для сравнения: вознаграждение за труд столичного градоначальника Виталия Кличко почти вдвое меньше. Мэру Киева по полгода насчитали 360,6 тыс. грн.

Инфографика: Слово и дело

Тэги: зарплата, мэр, сергей сухомлин

Новости партнеров
Комментариев: 11
AlexIvanov
1 Alex Ivanov (AlexIvanov)   • 10:59:48, 05 Августа 2021 [Материал]

Порядочным нужна зарплата, а ему она зачем? 20 га житомирской земли в районе аэропорта подарил сам себе. Весь город покупает водопроводную воду под видом родниковой. Все эти емкости подключены к водопроводу . а это 2 миллиона долларов в сутки. То на.уя эта зарплата?
HOUSE
2 Sergey (HOUSE)   • 12:31:47, 05 Августа 2021 [Материал]

Ну да 179 тис за пол года, то зва такую зарплату можно жить а не выживать как это делают пенсионеры с пенсией 1890 грн и комуналкой 2200... Не ужели ему не стыдно за это.... хотя нет... на откатах он получает миллионы грн.
predi
3 predi (predi)   • 14:50:33, 05 Августа 2021 [Материал]

Якщо у функціонера, котрого найняло суспільство для ефективного управління, заробітна плата в зо тисяч гривень в місяць, а у пенсіонера 3 тисячи гривен то тоді питання не тільки в моральній площині а і в тій законодавчій базі котра зробила умови коли ці "слуги народу" процвітають за рахунок геноциду всіх вразливих верств населення.
І це стосується не тільки Житомира, а і всіх інших регіонів.
І винні в цьому політики котрі прийняли відповідні закони і за котрих ми з вами віддавали голоси. Думаєм в черговий раз за кого голосувати і як, бо маєм такі наслідки.
SlavaNibiru
6 Святослав (SlavaNibiru)   • 17:17:49, 05 Августа 2021 [Материал]

У вас дуже спрощене розуміння, з якого аж пре совок, пане патріот.
Винна солідарна пенсійна система, як рудимент неповноцінної радянської економіки. А вина політиків в тому, що вони піаряться на питаннях, змінити які у них не вистачить політичної волі. Вони здатні лише підвищувати мінімалку (з якої йдуть відрахування до Пенсійного фонду) збільшуючи тим самим фінансовий тягaр роботодавців.
У нас пенсіонерів більше, ніж працівників. А пенсійний фонд завжди в дефіциті і цей дефіцит тільки зростає. Проблему ускладнює також стрімке старіння населення і масовий виїзд молоді закордон.
Тенденція катастрофічна, через 10-15 років один працівник буде утримувати двох пенсіонерів, а згодом сплачувати внески в солідарну систему буде просто нікому.
predi
7 predi (predi)   • 19:20:37, 05 Августа 2021 [Материал]

Совок в голові в того, в кого ще є залишки дефіциту розуму і котрий до цих пір думає і мислить категоріями путінського утопічного реалізму, котре веде до катастрофи як інтелектуального так і духовного.
Святослав (SlavaNibiru), шурпан, ти визнаний совок пупкіна і вже всі про це знають, тож не тобі судити про якісь процеси в Україні!
Їдь краще спасай свою істеричну батьківщину, котра впевнено скотилася в дно цивілізації з найнижчими статками в Европі і коли піднімеш недорозвинуту кацапію і вона попаде в розвинуті, тоді і отримаєш слово, для повчення когось.
А в свій час Японія вийшла з кризису і підняла економіку всього за декілька років, обмеживши зарплатню всім чиновникам з низу до верху до середньої по країні і до тих пір доки країна не вийде з кризи. І ті це зробили чудо, країна піднялась і потрапила в високорозвинені. Всього за декілька років.
То ж питання стоїть не тільки зарплатні чиновників, а і достатки тих, хто будував їм майбутне, а тепер живуть впроголодь отримуючі навіть принизливі "субсидії".
Не повинно бути ніяких субсидій, а повинні видаватись реальні і достатні кошти всім, як пенсіонерам, так і тим хто працює і отримує мізерну зарплатню.
Тож аморально чиновнику отримувати такі високі зарплати і інші прибутки, коли люди голодають і не зводять кінці з кінцями.
Ось про що мова
SlavaNibiru
9 Святослав (SlavaNibiru)   • 20:30:50, 05 Августа 2021 [Материал]

Клінічний параноїк та імбецил вкотре довів свій діагноз своїм словісним поносом.
Ось про що мова.
predi
10 predi (predi)   • 21:26:32, 05 Августа 2021 [Материал]

Якщо у глюкнутого недорозвиненого пупкінського блюдолиза нема аргументів то він перейшов на особистість.
Вітаю з черговим дебілізмом котрий ти виявив наяву.Тепер вже про це мова.
Хе,хе.
AlexIvanov
4 Alex Ivanov (AlexIvanov)   • 15:42:55, 05 Августа 2021 [Материал]

Чтобы вы понимали стартовали выборы.
predi
8 predi (predi)   • 19:35:32, 05 Августа 2021 [Материал]

Не забудь записатись першим в палаті.
TarasS
11 Тарас Стрільчик (TarasS)   • 06:40:31, 06 Августа 2021 [Материал]

"Чтобы вы понимали стартовали выборы."

Вибори хенераль-осавулів та бунчук-отаманів?
pushistik13
5 Пушистик (pushistik13)   • 16:55:35, 05 Августа 2021 [Материал]

нет аналитики
непонятно, насколько масштабно выросла "сэрэдня зарплатня" у меров за последние годы
Полезное объявление:
Читайте ЖЖ.инфо

Новости Житомира по теме:


Останні новини Житомира

Система Orphus