Журнал Житомир инфо
Новости сегодня: Вторник, 23.04.2019    19:39:28
Журнал Житомира » Статьи » Украина

Замовити суші та роли чи приготувати самому?

Замовити суші в Житомирі - безкоштовна доставка! Або готуй сам
Мільйони людей в різних куточках світу шалено люблять суші та роли - особливо на свято Дня закоханих, 14 лютого. В Житомирі є декілька непоганих закладів які готують страви японської кухні.

Наприклад, нещодавно в ТРЦ Глобал відкрився ресторан New York Street Pizza. Цей чудовий заклад має такі позитивні характеристики:
  • Приємний зовнішній вигляд закладу;
  • Досить смачна їжа на будь-який смак;
  • Охайно і затишно;
  • Різноманітне меню;

Замовити суши та роли Житомир доставка

Також, завдяки популярному в Житомирі сервісу Містер АМ, стала можлива доставка ролів і суші додому з багатьох найкращіх закладів міста.

«Бо Суши»- доставка японської кухні. Багато має позитивних відгуків від жителів міста. З плюсів: великі порції, швидка доставка, доступні ціни. Одним із головних мінусів те, що не має свого кафе тільки на виніс можна замовити.

Замовити роли та суші можна також доставкою NASA PIZZA, «Салатіус», «SUSHKA» «Panda Banda» та інші. Меню та місця розташування кафе та ресторанів в Житомирі можно побачити на www.misteram.com.ua. При замовленні на суму 300 грн - доставка безкоштовна.

Не гіршим варіантом буде приготувати суші дома. По-перше ви будете впевнені у свіжості та якості продуктів, по-друге, це буде набагато вигідніше. Роли готувати дуже легко, до того ж в інтернеті є безліч відео уроків, які допоможуть вам приготувати вдало та смачно. До того ж продуктів вам вистачить на декілька приготувань.

Отже, обирайте для себе найбільш зручний варіант та радуйте себе та своїх близьких смачними японськими стравами.

Замовити суши та роли Житомир доставка
Автор: Юлія Поруцька
Украина | 12.02.2019 | Просмотров: 291 | Мистер Ам, доставка, суши, роллы
Обратите внимание:

Читайте также:


Другие новости сегодня: