Живий Журнал
 
ЖЖ » Новини » Кримінал » 2011 » Март » 11 » 09:36:15

Журналисты житомирской газеты Субота жалуются на действия работников ГАИ

11.03.2011, 09:36:15 13128 29
Журналисты житомирской газеты Субота жалуются на действия работников ГАИ

"Дикая история произошла в четверг в Коростене" - пишет житомирская газета Субота.

Получив сообщение о нападении на председателя Коростенской районного совета, журналист газеты Роман Здорик срочно выехал в Коростень на служебном авто.

Там журналистская группа стала жертвой глупого "лохотрона", устроенного житомирянам тамошними "рыцарями полосатой палочки".

 - Нас остановил пост ГАИ возле рынка. Проверили документы. Претензий никаких не выразили. Поскольку мы Коростень знаем плохо, то спросили у гаишников, как проехать в прокуратуру, они показали, - рассказывает Роман Здорик. - Но, очевидно, при слове "прокуратура" у них сработал некий рефлекс. Дорогу они нам показали, но - самую длинную, и когда мы подъезжали к прокуратуре - нас остановил... тот самый патруль ГАИ! - добавляет журналист.

Дальше все происходило, как в анекдоте.

Гаишники заявили, что автомобиль якобы проехал перекресток на желтый свет. Словно из-под земли появились двое "свидетелей" - пенсионеров ... В результате водителю группы выписали штраф. Вся эта волокита отняла у группы драгоценное время, которое должно был быть потрачено на расследование резонансного события, которое буквально "поставило на уши" весь Коростень!

"Героем" этой истории стал лейтенант Денис Белявский.

Теперь логичные вопросы. Кому это выгодно? Кто и зачем заказал беспардонный "наезд" на газету? Может, по делу о нападении на председателя райсовета - кому-то есть что скрывать?

Даниил Кисель, газета Субота


Чому коростенські даішники бояться «Суботу»?

Коростенська ДАІ "пресує" журналіста "Суботи"!У Коростені водієві редакційного автомобіля газети «Субота» співробітники ДАІ виписали штраф за те, що той зупинився на червоне світло. Лейтенант міліції Денис Білявський із напарником вперше зупинили редакційний ВАЗ-2109 тоді, коли ми за службовим завданням шукали районну прокуратуру. Зацікавилися відсутністю на склі у куточку талону техогляду. Тільки після того, як водій пред’явив «лицарям смугастої палички» свої документи і талон – ті сказали, що претензій не мають. Про всяк випадок зазирнули у багажник, очевидно, забувши вказати причину свого занадто ентузіазму. А заодно підказали нам, як дістатися районної прокуратури. Треба було повернутися назад і зробити коло. Ясна річ, що ми рушили за вказаним напрямком.

Яким же було наше здивування, коли при під’їзді до прокуратури ми зустріли… той самий автомобіль ДАІ із службовим синеньким номерним знаком «0157». ВАЗ-21099 із двома пасажирами у даішній формі чекав на нас уже там. Для того, щоб дістатися прокуратури, слід було перетнути перехрестя, регульоване світлофором. На червоне світло, як і годиться, зупинилися. Тільки після того, як ми рушили з появою зеленого, співробітники ДАІ вказали нам жезлом зупинитися.

Слухняно виконавши «прохання» інспектора, водій авто поцікавився причиною такої палкої пристрасті до наших скромних персон. Згаданий лейтенант, не представившись і не надавши документів, що мав зробити щойно нас зупинив, звинуватив нас у порушенні правил дорожнього руху. На його суб’єктивну думку, авто зупинилося на перехресті… на зелене світло світлофора. Про всяк випадок зиркнувши на лейтенанта Білявського, чи не носить він раптом зелені окуляри, почали доводити свою правоту. Однак склалося враження, що даішники слухати ніяк не хотіли. Лише на ввічливе і настирливе прохання журналіста «Суботи» лейтенант Денис Білявський, а до цього – невідомий солдат дороги і смугастого жезла, довів, що він є співробітником ДАІ. І простягнув нам із незадоволеним виразом обличчя посвідчення. Дбайливо переписавши прізвище лейтенанта, ми продовжили відстоювати свою правоту. Впертий правоохоронець ніяк не хотів приставати на нашу версію. Ніби поставивши собі за мету в будь-який спосіб розкрутити немісцевих нас на штраф.

Дискусія між нами і даішниками тривала довго. Перед тим уже як складати протокол, лейтенант Білявський ніби обмовився: «Ви зупинилися на червоний». На справедливе питання водія, а на який же сигнал світлофора він мав зупинятися, співробітник ДАІ промовив: «Треба було їхати». Але, очевидно, збагнувши всю кумедність даного формулювання, про всяк випадок змінив у протоколі червоний колір світлофору на зелений. Все це підписали двоє свідків. Причому одна з них, жіночка років 50-60, зізналася, що не тямить нічого у марках автомобілів. Але тим не менше, у протоколі чомусь зазначила, що це була вишнева «дев’ятка». На щастя, в кольорі автомобіля даішники не помилилися. Що вкрай здивувало журналіста газети «Субота».

Майже година дискусій закінчилася практично нічим. Крім того, що ми сфотографували коростенських «стахановців» у погонах. Останні усе-таки склали омріяний ними протокол. А насамкінець, після того, як у протоколі і постанові про стягнення адміністративного штрафу було поставлено останню крапку, лейтенант Денис Білявський нібито між іншим зізнався, що потай від нас записував розмову на мобільний. За його словами, він почав записувати нашу розмову тоді, коли журналіст «Суботи» почав здійснювати фотозйомку. Але, на відміну від нас, які не приховували наявності фотоапарата, робив це потай.

Наостанок. Обоє інспекторів знали, що ми їдемо за редакційним завданням. Оскільки ми питали в них дорогу до прокуратури, вони знали куди ми рухаємося. Втім чомусь їх не зупинило навіть це. Цікаво, чим же не догодили житомирські журналісти простим коростенським даішникам? Думаю, що це питання залишиться, як і у всіх подібних випадках, риторичним...

Роман ЗДОРИК


Коростенська ДАІ "пресує" журналіста "Суботи"!Коростенська ДАІ "пресує" журналіста "Суботи"!Тэги: Житомир, субота, журналисты

Схожі новини:


Комментариев: 29
wizard
1 Дмитрий Александрович (wizard)   • 09:45:29, 11.03.2011 [Материал]

©Программа "Максимум". Скандалы, Интриги, Расследования.
telefon
2 джавахарлал нюру (telefon)   • 09:55:57, 11.03.2011 [Материал]

Ещё один резон переименовать милицию в сердюков.

И вообще, одно слово - ДАЙ!

LeXeR
3 Алексей (LeXeR)   • 10:06:57, 11.03.2011 [Материал]

Суровые коростенские гайцы. Точнее слово суровые не совсем подходит. Мне там тоже один пытался превышение скорости нарисовать. Конец месяца был, план видимо горел.
Пакистанец
4 Виктор (Пакистанец)   • 10:08:34, 11.03.2011 [Материал]

Больше всего умиляет реклама на заднем стекле.автомобиля госавтоинспекции. Интересно сколько будет стоить разместить рекламу водки, пива, сигарет и презервативов?
^_^
5 Doon (^_^)   • 10:17:38, 11.03.2011 [Материал]

Журналистов газеты субота такими тэмпами скоро объявит в розыск ЦРУ...
З.Ы:ну выписали штраф ну не успели зачем нам это знать?Пиар да и только.
Tayna37
6 Татьяна (Tayna37)   • 10:35:47, 11.03.2011 [Материал]

Неприятно, что "журналисты" пишут "глупово" вместо "глупого". А ещё: "занадто ентузіазму" - "занадто" переводится как слишком, а "лишнего" (как должно быть по контексту) будет "зайвого".
И почему автора так напряг факт записи разговора "умных журналистов" с "глупыми гаишниками", если все было именно так, как он описывает?
3DSchuminator
10 Michael Schumacher (3DSchuminator)   • 11:06:04, 11.03.2011 [Материал]

Согласно закона действия милиции являются гласными, их можно записывать и снимать без разрешения. Съемка или запись частных лиц может проводится только с их согласия. Именно по этой причине диктофоны в телефонах пикают во время записи телефонного разговора, а звук фотокамеры в современных телефонах нельзя так просто отключить из меню. Записывая разговор без предупреждения гаец явно нарушал. Исключением может быть оперативная съемка
Tayna37
11 Татьяна (Tayna37)   • 11:21:57, 11.03.2011 [Материал]

Диктофоны пикают, чтобы включающий знал, что он включен, звук камеры в моем телефоне отключается легко, может конечно он устарел с 2008 года...
Может гаишник записал разговор в котором журналисты не совсем правы и не так вежливы, как им хотелось бы?
3DSchuminator
17 Michael Schumacher (3DSchuminator)   • 15:20:12, 11.03.2011 [Материал]

Диктофоны пикают при записи телефонного разговора именно для того, чтобы собеседник знал что его записывают. И делают это раз в несколько секунд. А звук камеры пока еще выключается кое где. Нокиа от этого постепенно отходит, хотя никто не мешает удалить сам файлик со звуком в смартфоне например
коррупционер
7 владимир (коррупционер)   • 10:37:11, 11.03.2011 [Материал]

это промоушен газеты суббота что ли......так ребятки...вы нас так дешево невозьмете...запомните...здесь на этом ресурсе....сидят не самые глупые люди города житомира...и они умеют отделять мухи от котлет...
HOOLIGAN
12 Хулиган (HOOLIGAN)   • 12:01:32, 11.03.2011 [Материал]

котлеты-на тарелку!
Субботу-нах!
коррупционер
14 владимир (коррупционер)   • 12:10:15, 11.03.2011 [Материал]

она...суббота...уже давно в дороге...
HOOLIGAN
20 Хулиган (HOOLIGAN)   • 17:19:08, 11.03.2011 [Материал]

Мне искренне интересно,а нашелся-ли хоть один человек,который повёлся на эту,прям с БАЛЬШОЙ БУКВЫ-статью???
...и как всегда прав со своим ожидаемым комментарием наш Wizаrd:)
Crespito
8 Hernan (Crespito)   • 10:40:49, 11.03.2011 [Материал]

Большое событие :) "Суботу" остановили ГАИшники.

1. дорогу длинную указали - вселенский заговор против газеты.
2. остановили за нарушение, а может оно и имело место быть?
3. талон тех осмотра должен быть в правом углу и правильно, что они его потребовали. Хотя опять. вселенский заговор.

3DSchuminator
9 Michael Schumacher (3DSchuminator)   • 11:02:30, 11.03.2011 [Материал]

Название газеты встречается в новости целых 8 раз, а мы верим что это не пиар, да.
Igmor
13 Igmor (Igmor)   • 12:02:40, 11.03.2011 [Материал]

_Цікаво, чим же не догодили житомирські журналісти простим коростенським даішникам?_
К пришлым ( чужим, посторонним и т.д.) местная ментура всегда относится насторожено и с подозрительностью. Ничего удивительного.
1-10 11-19
Оголошення на ЖЖ інфо: