Живой Журнал

Главная » Новости » Технологии » 2009 » Декабрь » 3 » 19:30:53

В Житомирской области ищут кандидатов на участие в Twitter-трансляции выборов

03 Декабря 2009, 19:30:53 5640 1
В Житомирской области ищут кандидатов на участие в Twitter-трансляции выборов

В Житомирі, продовжено відбір кандидатів на участь в першій в Україні Twitter-трансляції виборів Президента Украіни до 4 грудня 2009 року.

Як повідомили «Журнал Житомира» організатори проекта, до участі запрошують журналісти з районів Житомирської області (Бердичев, Коростень, Новоград-Волинський та інші).

Нагадаємо, в рамках проекту «ВСЕУКРАЇНСЬКА TWITTER-ТРАНСЛЯЦІЯ ВИБОРЧОГО ПРОЦЕСУ» Міжнародна громадська організація «Інтерньюз-Україна» (ІУА) та Представництво Інтерньюз Нетворк в Україні запрошують журналістів всіх типів ЗМІ, представників громадських організацій, які працюють у сфері демократизації взяти участь у тренінгах проекту з використання інструментів нових медіа (мікроблогінг, фото- та відеоматеріали в Інтернеті).

Учасники проекту, які прослухають тренінги, забезпечать всеукраїнську Twitter-трансляції фінальної стадії (7-17 січня 2010) президентських виборів в регіонах України, яку зможуть відстежувати всі журналісти і представники моніторингових місій.

Що отримують учасники проекту?
1. Тренінг з мікроблогінгу
Участь у тренінгах надасть можливість навчитися основам мікроблогінгу у сервісі Twitter через інструменти різні веб-сайти і мобільний телефон (основна увага приділятиметься правилам трансляції зі спеціальними хеш-тегами). Участь у тренінгах є безкоштовною.

2. Технічна підтримка мобільного зв’язку
Всі матеріали (твіти) учасників проекту акумулюватимуться на спеціальному блозі проекту. Таким чином проект надасть первинні матеріали про стан перебігу виборчого процесу в регіонах України. Для забезпечення достатніх умов трансляції учасникам проекту буде надано технічну підтримку у вигляді оплати мобільного зв’язку на час дії проекту.

3. Участь у першому в Україні проекті з Твіттер-трансляції виборів
Цей проект – одна з перших спроб в Україні транслювати процес виборів за допомогою нових медіа. У вас є унікальна нагода стати першовідкривачами нової сторінки в історії української журналістики й громадської діяльності.

Тренінги цього проекту відбудуться:
  • 9 грудня 2009 р. - Запоріжжя
  • 11 грудня 2009 р. - Луганськ
  • 17 грудня 2009 р. – Тернопіль (до участі запрошуються представники Тернопільської, Івано-Франківської і Хмельницької областей)
  • 18 грудня 2009 р. - Житомир

Найактивніші учасники проекту (визначатиметься за кількістю постів та якістю поданої інформації) будуть нагороджені найвідомішими на Заході камерами для блогінгу - Flip Video.

Для участі у проекті необхідно заповнити не пізніше 04 грудня 2009 року, 15.00, онлайн-анкету учасника, яку Ви знайдете за посиланням http://electua.blogspot.com/
Із запитаннями звертайтеся до Ольги Сушицької, координатора проектів МГО «Інтерньюз-Україна» за номером 067 243 63 55.
Група учасників проекту формується на конкурсних засадах. Організатори повідомлять запрошених учасників про участь до 07 грудня 2009 року.

Журнал Житомира в Twitter

Тэги: СМИ, Коростень, Новоград-Волынский, twitter, Житомир, выборы Президента, журналисты, Бердичев
Комментариев: 1
Driver1
1 Kichkiruk (Driver1)   • 19:39:46, 03 Декабря 2009 [Материал]

Я вже подав заявку...
Объявление на ЖЖ инфо:

Новости по теме: