ЖЖ » Новини » Люди і Суспільство » 2018 Февраль 14 » 14:37:41 |
10 лютого, Напередодні дня святого Валентина за сприяння Міжнародної організації з міграції (МОМ) – Агентства ООН із питань міграції у Житомирі відбувся Доброярмарок. Його мета: надати можливість грантерам програми МОМ зі зміцнення економічного потенціалу (внутрішньо переміщеним особам та вразливим членам місцевих громад) представити свою продукцію та встановити контакти із широким колом потенційних клієнтів та партнерів.
«Упродовж трьох років МОМ впроваджує проекти на підтримку внутрішньо переміщених осіб та людей, які зазнали наслідків конфлікту в Україні. Зокрема, понад шість тисяч осіб отримали обладнання для започаткування та розвитку власної справи, що дозволило їм збільшити свій дохід та надавати нові послуги у своїх громадах. Сьогодні частина учасників нашої програми раді представити свої товари жителям та гостям Житомира», – сказав д-р Томас Лотар Вайс, Голова Представництва МОМ в Україні.
Захід зібрав понад 40 різних видів бізнесу із 7 регіонів України та представив найрізноманітнішу продукцію – від імбирних пряників та кримськотатарських смаколиків до оригінальних хенд-мейд аксесуарів та розвиваючих іграшок. Гості ярмарку мали змогу придбати подарунки, ексклюзивні валентинки та дрібнички до дня закоханих, а також взяти участь у цікавих майстер-класах.
Бердичівська ініціативна група проекту МОМ із соціального згуртування навчала дітей та дорослих розпису імбирних пряників-сердечок, виготовленню валентинок, закладинок, іграшок та прикрас. На додачу, Доброярмарок посприяв налагодженню співпраці, партнерства та діалогу поміж його учасниками.
Доброярмарок відбувся в рамках проекту МОМ «Інтеграційна та стабілізаційна підтримка шляхом забезпечення засобами існування ВПО та населення, що постраждало внаслідок конфлікту в Україні», який фінансується Посольством Великої Британії в Україні та підтримки місцевої неурядової організації «Фонд громади Житомира».
За подальшою інформацією звертайтеся до Менеджера з комунікацій Представництва МОМ в Україні Варвари Жлуктенко (+38 044 568 50 15, email: [email protected]).