Живий Журнал
 
ЖЖ » Новини » Люди і Суспільство » 2019 » Март » 15 » 08:59:56

Багатодітній мамі, яка народила в Житомирі трійню, подарували коляску. ФОТО

15.03.2019, 08:59:56 3865 2 Помилка?Помилка в тексті?
Виділили слово мишкою
і натисніть Ctrl+Enter
Багатодітній мамі, яка народила в Житомирі трійню, подарували коляску. ФОТО

Пані Олена із Бердичева лише нещодавно стала щасливою мамою 3 міцних хлопців-красенів. І водночас першою у 2019 році породіллею, яка народила трійню в Житомирській області.

Від голови Житомирської ОДА Ігоря Гундича жінка отримала цінний та потрібний подарунок – дитячу коляску, в якій зможе прогулюватись із хлопчиками і взимку, і влітку.
 

«У час демографічної кризи ця мама – героїня. Бажаю діткам і мамі сил, здоров’я і жити у щасті», – побажав родині Ігор Гундич.


Пані Олена емоційно розповіла, що такий несподіваний подарунок – дуже необхідний для її уже багатодітної родини.
 

«Знаєте, я дуже щаслива мама. Я 40 років чекала своїх діток. Це для мене неймовірне щастя –3 синочки – Михаїл, Гавриїл та Серафим. Назвала на честь архангелів, адже хочу, щоб у моїх дітей були ангели-охоронці завжди поряд. На 12 тижні вагітності після УЗД дізналась, що у мене не двійня, а трійня буде. Я дуже зраділа і відчула щось приємне – настрій аж піднявся. Я дякую голові обладміністрації за такий щирий подарунок. Дуже гарна коляска і, якщо чесно, то дуже несподівано це. Дійсно такий подарунок, який я хотіла і якого б не змогла придбати сама. Тому дуже вдячна людям, які відгукнулась до нашої родини», – зазначила мама із Бердичева.


Також вона додала, що у Центрі задоволена усім – і лікарями, і персоналом, і умовами.

«Я вже користуюсь бебі-боксами – вони дуже потрібні якраз у ці години-дні, коли ти після стресу у пологовому, коли щось не докупила, щось забула. Такі пакунки дуже доречні – все під руками у перший час. Я би дуже хотіла бути гарним прикладом для жінок, аби вони народжували діток у спокої і щасті», – наголосила пані Олена.

Керівник Центру Юрій Вайсберг розповів, що у минулому році у Перинатальному центрі народилось 3 трійні. І вже за перші 2 місяці цього року близько 20 двієнь народилось.
 

Тэги: подарунок, Житомир, трійня, пологи, діти

Схожі новини:


Комментариев: 2
Cobalt
1 Cobalt (Cobalt)   • 11:20:11, 17.03.2019 [Материал]

А в проклятом союзе ей бы трёхкомнатную квартиру подарили бы...
rzk
2 rzk (rzk)   • 15:33:53, 18.03.2019 [Материал]

Разве что в сельской местности. Ибо в городе она, возможно получила бы жилье, но не право собственности на него.
Оголошення на ЖЖ інфо: