Живий Журнал
 
ЖЖ інфо » Статті » Прес-релізи, Місто, Підприємства

В Житомире варят настоящее классическое пиво с 1878 года

Автор: , 25.08.2009, 18:15:34
Що може бути краще спекотного літнього дня за келих смачного холодного і освіжаючого пива.

Сьогодні житомирянам пропонують великий асортимент цього напою різних виробників, тому обрати собі до смаку – не проблема. Але, в першу чергу, варто вживати натуральний продукт, що не містить домішок і консервантів. Тоді пиво буде навіть корисним для здоров’я.

Як таке пиво знайти? Житомирянам з цим пощастило, адже в нашому місті випускають справжнє класичне пиво ще з 1878 року.

Продукція Житомирського пивзаводу має неперевершені смакові якості і виготовлене лише з натуральних продуктів. Але про все по порядку.

Будь-яке пиво виготовляється на основі солоду, хмелю і води. Але його смак багато в чому залежить від майстерності самих пивоварів. Адже виготовлення пива – це складний і тривалий процес, в якому важливий правильний контроль і вміння керувати усіма етапами виробництва. З однієї і тієї самої сировини в результаті може вийти зовсім різна продукція.

Тому на житомирському пивзаводі працюють справжні майстри своєї справи, які вміють варити смачне пиво.

Про всі секрети виробництва розповідає начальник виробництва Антонюк Катерина Миколаївна.

- Ми дотримуємося старовинних класичних технологій при приготуванні пива, тобто це варка пива з використанням старовинних рецептів варки лише на солоді без використання іншої сировини, різних освітлювачів та ферментів; це відкрите бродіння та доброжування пива по класичній схемі. А головне, ми варимо пиво для житомирян з любов’ю, адже у нас воно живе, і як все живе потребує уваги та любові.

- А сучасні технології використовуєте?

- Звісно. Нещодавно ми купили нове обладнання з Німеччини для фільтрації пива. Це сучасна система очистки готового продукту перед подачею його на розлив.

Погодьтесь, свіжі овочі набагато кращі за ті, які піддаються тепловій обробці і перші, набагато смачніші і корисніші. З пивом так само. Багато виробників свою продукцію пастеризують. З пива, по суті, прибираються всі живі клітини і залишається просто водний розчин екстрактивних речовин. Тоді воно може зберігатись 2 місяці, а то й більше. Але для цього пиво або піддають термічній обробці і вбивають всі живі клітини, або додають стабілізатори. А наше пиво – натуральне. Його термін зберігання – два тижні, тому нам не потрібно додавати нічого зайвого. В пиві залишаються живі дріжджові клітини. А дріжджі – це комплекс вітамінів від В1 до В12, які регулюють обмін речовин людини. Таке пиво можна пити і повним, і худим. І треба пити, бо це корисно. Звісно, якщо робити це в міру.

- А якою ця міра є?

- Це має вирішувати кожен для себе сам. Але я думаю, що бокал пива в день ніякої шкоди не принесе. Хміль містить багато біологічноактивних речовин. Це тонізуючий напій. І він набагато кращий за інші, які виготовлені на ароматизаторах.

- Скільки сортів пива ви випускаєте?

- Ми маємо шість зареєстрованих, але випускаємо три сорти – житомирське світле, жигулівське і „Z-town”.

- Що є сировиною для вашого виробництва?

- Сировина наша українська, в основному з Житомирської області. Сьогодні багато сільгоспвиробників почали вирощувати нові пивоварені сорти ячменю, з якого ми готуємо солод для нашого пива, а також для інших пивзаводів України. Щодо хмелю, то ми взагалі найбагатші, адже лише в Житомирі є один на всю Україну гранулятор хмелю. Та й воду ми маємо хорошу. Після спеціальної підготовки вона має оптимальний хімічний склад та гарний смак.

- А як здійснюється контроль якості готової продукції?

- Ми маємо свою акредитовану лабораторію. Тому можемо всі потрібні аналізи проводити самі. Без цього жодна продукція не покидає завод. Наше пиво має всі потрібні сертифікати. До того ж міська СЕС та Держспоживстандарт контролюють нашу продукцію. Тож житомирське пиво – це завжди свіжий, натуральний і тонізуючий напій, який якнайкраще смакуватиме спекотного літнього дня.


Місто | 25.08.2009 | Переглядів: 15009 | Житомир, пиво

Читайте також на цю тему:

Коментарів: 3
wizard
1 wizard (wizard)   • 18:10:36, 26.08.2009 [Материал]

Хуже Житомирского только Новоград-Волынское пиво
2 Иван   • 22:11:37, 27.08.2009 [Материал]

Пиво это-гавно, просто других слов нету, Дебой завалил работу пивзавода и пошел валить работу обладминистрации, там такой же след оставит
3 Василий   • 16:55:24, 28.08.2009 [Материал]

О каком пиве мы ведем речь, кто его видел или пробовал? Посмотрите, как гордятся своим пивом черниговцы или львовяне. Это говорит о неэффективном менеджменте н7а предприятии, отсутствии заинтересованности в инвесторе или нежелании что-либо делать вообще.